איך לעזאזל מזויף ומתחפש כמו יאיר לפיד מצליח לעבוד על כולנו?

יאיר לפיד מצליח למקם את מפלגתו "יש עתיד" בין המובילות בישראל. יש לציין כי במפלגת "יש עתיד" אין פריימריס. כלומר יאיר לפיד, כאחרון הדיקטטורים, הוא הקובע הבוחר והמחליט באופן שרירותי על מי שיהיה חבר הכנסת במפלגתו. זהו תהליך אנטי-דמוקרטי בעליל, שמשקף את אובססיביות שיגעון השליטה והריכוזיות של לפיד. כמנהיג מפלגה, לפיד מושך אליו מצביעים בזכות מראהו המצודד, החן בדיבורו הישיר הצברי, ודבריו המטעים השקריים ומוליכי השולל. אך יש לזכור, כי מאחורי החזות והדימוי שלו מסתתר אדם ריקני, מזויף ומתחפש, שבעברו כמדומני היה הולל, פוחז ושיטחי, שאת שירותו הצבאי העביר בצוות עיתון "במחנה" של צה"ל.

 

יאיר לפיד מתחפש ומקרין דימוי מטעה של אדם המחזיק בדעות ימניות. בפועל ולמעשה מדובר באיש שמאל מובהק הדוגל בחלוקת ירושלים, ודוגל במדינה פלסטינית עצמאית שתקלוט מיליוני פליטים שונאי ישראל אל תוך יהודה ושומרון. כמו כל השמאל בישראל, לפיד מצדד בעמדות האויב הפלסטיני הרצחני וצמא הדם לגבי הסכסוך. וכמו כל השמאל בישראל, מחפש לפיד כל הזמן את טובת הפלסטינים כשהוא מציע פתרונות לסיכסוך.

 

העם בישראל הולך ונעשה יותר ימני, יותר מסורתי, יותר דתי ויותר שמרני. יאיר לפיד קורא היטב את המפה הדמוגרפית הזו. על כן הוא מתחפש בצורה מזויפת כמפלגה בעלת עמדות ימניות. הוא מזייף את תדמיתו כדי להתאים אותה לטעם הימני הישראלי החדש, וכך להשיג תמיכה פוליטית. ואכן לפי הסקרים הוא מצליח לשקר חלקים גדולים בעם ישראל, ולהשיג תמיכה משמעותית ורחבה.

בפועל ולמעשה לפיד הוא שמאל טיפוסי. הוא אנטי מסורתי ואנטי דתי השונא ומתעב חרדים. הוא בעד חלוקת ירושלים ומסכים שירושלים המזרחית תהפוך לבירת המדינה הפלסטיני. הוא בעד כניסת מיליוני אויבים פלסטינים שונאים ואנטישמיים אל תוך ישראל. הוא בעד הקמת מדינה פלסטינית מסוכנת בלב ישראל שביו"ש.

 

כדי להבהיר לנו היהודים הנאמנים לשורשינו הדתיים מי הוא בדיוק לפיד, ברצוני לציין עובדה שלא כל כך ידועה לגביו. יאיר לפיד הוא רפורמי בתפיסת עולמו. הוא נהג לערוך חתונות אזרחיות וחופה לזוגות רפורמים, כשהוא משחק אותה הרב שמחתן אותם. לפיד רוצה וחותר לניתוק העם היהודי משורשיו הדתיים המסורתיים, ולהפוך את ישראל ממדינה יהודית למדינת כל אזרחיה. מדינה מתבוללת המאבדת את זהותה היהודית ואת יעודה ההיסטורי הדתי.

יאיר לפיד מצליח להתחפש ולזייף את תדמיתו. הוא מחזיק מעצמו ישראלי טיפוסי חילוני. אך לא כך הדבר. לפיד הוא מהפכן אנטי יהודי, שונא חרדים ומסוכן לנו. אין לו את הכישורים לנהל במדינתנו, ולא להוביל ולהנהיג. מבחינת השכלתו, אין לו אפילו תעודת בגרות. ופעם הוא אף ניסה באופן לא כשר להשיג תואר אוניברסיטאי באופן לא חוקי, כשהתקבל ללימודים במוסד אקדמאי בפרוטקציה.

 

    הקיצר, יאיר לפיד הוא מזויף, מתחפש ומעמיד פנים. הוא משקר לכולנו, ויש להיזהר מפניו

                                     אין לתמוך בלפיד פוליטית            

בהנחה שהתחנך בבית הוריו, קשה לצפות ממנו שיתנהג כיהודי. מטיפוס הצומח בבית בו הכלל היהודי 'שונא מתנות יחיה' מופר מדי יום קשה לצפות שיהיה שונה מהוריו. נאחל לו שיעריך ימים בבריאות טובה, רחוק מאתנו.

אליהו ,אתה חוזר על עצמך, ומגחיך את שכותב. מי שבעד שתי מדינות הוא הימין בראשות נתניהו. כמו הרוב המוחלט והשפוי בישראל. 

רפורמי/קונסרבטיבי זו מחמאה גדולה ליהדות שפויה ונאמנה למקור במיטבה !!!!

זאת לעומת קדמונים מקובעים חסרי בינה ודעת וששבויים באמונות עיוורות שחלף זמנן מזמן. 

כן, כאלו כמוך שמקללים במילותיהם כל מי שאינו חרדי/משיחי כמוהם. שונאי שינאת חינם,מחרחרי ריב אחים. 

יאיר לפיד איש מוכשר מבית נהדר, אמא סופרת נהדרת ואב ניצול שואה שפרח בארצו ישראל,לה אתה מתנגד עם חבריך האנטי ציונים. 

הקביעה שלך שחרדי=יהודי היא הבל ורעות רוח. 

שהרי אין כמעט קשר בין יהדות לרוב החרדים דהיום !! 

ציונות=יהדות ! מכבים,מלכי ישראל,כל גיבורי התנ"ך.....כל חגי ישראל שבעיקרם חקלאיים ולפי עונות השנה ,אין להם כלום ולחרדים. 

שהרי אינכם משרתים בצבא היהודי להגן על ארצנו, אינכם עובדי אדמה, אינכם יצרניים(אגב,אחיכם בארה"ב משום מה עובדים ולומדים....לא טפילים,ולא יוצאים כנגד ארה"ב)

הצביעות היא מחלה קשה.....ואתה פתאום דואג ללימודיו האקדמיים של לפיד??? אתה? שחבריך יוצאים כנגד האקדמיה ה"משחיתה".....ובין החרדים הבורות עצומה וענקית, כשמנהיגיך רחוקים שמיים וארץ מהאקדמיה !! 

פשוט בושה וחרפה. אין לכם גבולות בעלילות הדם שמפזרים ובשינאת אחים שיקרית ומתועבת !!!!

מנהל הפורום
10,000+

בהנחה שהתחנך בבית הוריו, קשה לצפות ממנו שיתנהג כיהודי. מטיפוס הצומח בבית בו הכלל היהודי 'שונא מתנות יחיה' מופר מדי יום קשה לצפות שיהיה שונה מהוריו. נאחל לו שיעריך ימים בבריאות טובה, רחוק מאתנו.

אני חושב שהתבלבלת עם יאיר אחר....נתניהו. 

מנהל הפורום
10,000+

עודד תקשיב....

מפאת קוצר הזמן לא אוכל להגיב לדבריך כרגע. בהזדמנות הראשונה שאוכל אתייחס.

 

לבינתיים, אם תוכל בבקשה להוסיף את המילה "על" בכותרת של פוסט זה אודה לך מאוד.

כלומר הכותרת צריכה להיות: "איך לעזאזל מזויף ומתחפש כמו יאיר לפיד מצליח לעבוד על כולנו"

לא יודע איך זה קרה, אך משום מה השמטתי את המילה "על" בכותרת.

בתודה מראש. 

עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
אקטואליה ופוליטיקה
בחר
בחר