אל תספידו את ביבי, מכירים את המושג מהכדורגל "מזל של אלופים"?

אמור לי מי אביך אומר לך מי אתה, מכירים?

התפוח לא נופל רחוק מהעץ, מכירים?

אלה ואחרים גורעים יותר או גרועים פחות,ואפילו לא הסיפורים העסיסיים שעולים מההקלטות כפי שנשמעו במהלך הנסיעה של יאיר וחבריו.

האמת,שגם ביבי וכל יועציו שנשלחו להמעיט באירוע ובעיקר לטעון שהיו תחת השפעת אלכוהול את זה אני דוחה על הסף, לא היתה כל השפעת אלכוהול לפחות לי זה נשמע שיחה קולחת ללא כל סימני אלכוהול ומי שטוען כך פשוט מוסיף חטא על פשע... מי ששמע דיבור של אחד שמושפע מאלכוהול פשוט צוחק מהבדיחה הלא מוצלחת שיאיר וחבריו היו תחת השפעת אלכוהול, מי שתחת השפעת אלכוהול נשמע מאוד כבד מאוד מסורבל והם ממש לא נשמעו כאלה ולכן כדי שביבי ושליחיו יתנצלו על החטא שחטאו בנוסף על הפשע של יאיר.

להגיע שהאימרה בנוגע למשפחת מימון שאמר יאיר "אבא שלי סידר לאבא שלך מיליארדים" מי שחושב שזה המצאה של יאיר פשוט טועה ומטעה, הוא שמע זאת בבית וזה דבר שבהחלט חייבים לבדוק ולעומק...

כפי שכבר כתבתי בכותרת כשהשוותי את נתניהו לקבוצת כדורגל שלמרות שמציגה לפרקים כדורגל חלש אבל מנצחת כל הדרך לאליפות כך לצערי גם נתניהו....

מי שחשב שמחר התקשורת תדבר על כך שעות ואולי ימים בא הפיגוע הערב שבו נרצח אדם ואב יקר וטרף את הקלפים כמו הזמנה של משפחת נתניהו..

תירוץ מטופש: "הם היו בהשפעת אלכוהול" !כל בר בי רב יודע שהאלכוהול לא משנה אופי - הוא רק משחרר בלמים. אם אכן ה"ילד" היה שיכור, הרי שיש לקבל את דבריו המוקלטים כתמונה נאמנה של אופיו.האבא לא טיפש, יכול היה להמציא תירוץ חכם יותר. 

הוא ימשוך עוד קצת, השפוטים המטומטמים וגסי הרוח שלו ימשכו עוד, אבל סופו יגיע. ולדעתי זה לא ייקח ממש הרבה זמן. כבר יש סערה רצינית בישראל נגדו, וזו לדעתי התחלה של צונאמי.

כמוכן, באופן טבעי יקומו אנשים כשרוניים שיהיו סוף סוף מועמדים טובים לראשות הממשלה. זה התהליך ההיסטורי הטבעי, זה מה שקורה בחיים, וזה יקרה.

"אל תעני dick אוויל כאיוולתו פן תשווי לו גם את."   לפי משלי.

אבל אוויל מסוים זה יתמוטט  ברעש , ולא ירחק היום.

עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: forumbot
עבור לפורום:
אקטואליה ופוליטיקה
בחר
בחר