איוב קרא..? קרע אותי מצחוק...

בושה וחרפה שהאיש הקטנטן הזה שר.

לצערי הליכוד הפך למחנה פליטים של עבריניים, דפוקים אלימים ואנשים קטנטנים.

איך יתכן שמפלגה מדרדרת כל כך מהר לשפל שכזה? איך יתן שבעשור אחד בהנהגתו של נתניהו נשברו כל השיאים השליליים בליכוד, ואם לא דיי בכך אין אפילו אחד לרפואה שיקום ויזעק דיייייייייייייי עד כאן לא עוד גועל נפש שכזה.. האמת אני מרחם על מי שיעז לעשות זאת הוא פשוט ימחק...מילא הם כאלה אבל קחו למשל את בנו של נתניהו המופקר והגועל נפש שחיי על חשבון משלם המיסים, זאת לא שערוריה? אומרים שהיה תחת השפעת אלכוהול שקר וכזב מי ששתוי נשמע כבד ולא שולט בכלום והוא ממש אבל ממש לא נשמע כזה ומי שתחת השפעה לא אומר אמירה לבנו של מימון על 20 מיליארד..הוא יודע בדיוק מה הוא אומר ויותר מכך מי ששתוי ושיכור לא מוסיך מיד אחרי "רק שלא ישמעו אותנו...זה חומר לחקירת משטרה ...אין עשן בלי אש.... בכל צחוק יש טיפת אמת ואת הטיפה שלהערכתי תהפוך לשלולית המשטרה חייבת לחלקור.

ליכודיידה? אמור מעתה ליכלוכידה.

מזלך....שאתה יכול לצחוק.

לי זה קשה,אותי המצב מבהיל,ממלא אימה !! מערער את כל שנבנה בעמל ובדם בפלא שנקרא ישראל. 

אספסוף,שאינו הגון וישר, עושה כרצונו,מפלג ומעליל,מחוקק חוקים הזויים, יוצא כנגד מערכות הצדק וההגנה של ישראל.....

והשינוי שאני מייחל לו ,אינו נראה באופק המיידי. 

מנהל הפורום
10,000+

לעתים הצער והכאב מהמצב יש בו יאוש ויש בו צחוק וגם תקווה עם אור בקצה המנהרה, לצערי כרגע אני בקטע של הצחוק מהול בצער על המצב אליו נקלעה הפלא כפי שהטבתה לכנות את מדינתנו האהובה שאנשים קטנטנים מנסים בכל מאודם להרוס.

עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
אקטואליה ופוליטיקה
בחר
בחר