רק שנבין היכן אנו חיים ! אנו במאה ה21 !

https://news.walla.co.il/item/3126845

כן,זה המצב. זה הכפר הגלובלי בו אנו חיים. המזרח התיכון שכה מפגר !

יחד עם זאת, יש סימנים לשינויים, וזה אחד מהם, וטוב שכך. 

עוד שינוי....

https://news.walla.co.il/item/3099902

מנהל הפורום
10,000+

ואני סבורה שאם המצב הקודם של הנשים הסעודיות היה אסון, הטובה שעכשיו עושים להן הזכרים השולטים היא חרפה.

חרפה היא שהזכר הוא הקובע אם לרמוס את האשה אם לעשות לה טובה.

בקיצור, הנשים הסעודיות היו צריכות מזמן לעשות הפיכה בארצן, ולהעמיד את הזכרים במקום היאה להם: המקום המישני.

"אל תעני dick אוויל כאיוולתו פן תשווי לו גם את."   לפי משלי.

אבל אוויל מסוים זה יתמוטט  ברעש , ולא ירחק היום.

הגזמת.לא מתקנים עוול בעוול.קיצוניות עושה נזק לענין הפמיניסטי שכה צודק ! 

בגלל קיצוניות, המצב עלול להתדרדר שנים רבות לאחור, כשגברים יחושו מאויימים מידי,זה יתפוצץ,לרעת כולם. 

לא הגיוני כלל מה שקורה, שמכרים שלי שמנהלים,לא מוכנים לשבת בחדר לבד עם מועסקת,מחשש לעלילת דם. 

סחף שהופך טרור ממש, מסכן את המהפכה המוצדקת כל כך, חוצה קוים אדומים של הגינות ואינטגריטי, ובעצם מהווה גול עצמי לכולנו. 

אימוץ סגנון מיליטנטי, מזלזל, לועג,מתגרה, כלפי גברים......יגרום להדרה,הרחקה,ורק רע לנשים בפרט. 

מנהל הפורום
10,000+

בגלל קיצוניות, המצב עלול להתדרדר שנים רבות לאחור, כשגברים יחושו מאויימים מידי,זה יתפוצץ,לרעת כולם. 

לא הגיוני כלל מה שקורה, שמכרים שלי שמנהלים,לא מוכנים לשבת בחדר לבד עם מועסקת,מחשש לעלילת דם. 

סחף שהופך טרור ממש, מסכן את המהפכה המוצדקת כל כך, חוצה קוים אדומים של הגינות ואינטגריטי, ובעצם מהווה גול עצמי לכולנו. 

אימוץ סגנון מיליטנטי, מזלזל, לועג,מתגרה, כלפי גברים......יגרום להדרה,הרחקה,ורק רע לנשים בפרט. 

הגברים מאיימים, אך אנחנו צריכות להשתין על המאיימים. אנחנו צריכות למצוא את כוחנו - והכוח קיים, ואפשר גם להמציא - צריך רק להיות נכונות לכך.

עוול לא מתקנים בעוול? אני סבורה שאת הנבל צריך להטעים ממה שעשה לאחרים (אחרות).

זכרים מנהלים לא מוכנים לשבת בחדר לבד עם מועסקת? הנשים צריכות לחתור ל50% ויותר נשים מנהלות, בעמדות השפעה. שלא  יקרה מה שעדיין קורה, שנשים תלויות לפרנסתן ולקידומן בזכרים, והללו מתנהגים כמובן באגוצנטריות, כדרכם תמיד, חושבים בעיקר על עצמם. וכמובן, רבים מהם פשוט לא יודעים איך להתנהג כבן אדם בן תרבות. והתוצאה - הם חוששים שהאשה תתבע אותם חחחחחחחחח. אלה, פשוט אסור שיישבו בעמדות השפעה. צריך להשתדל להוציא אותם משם.

הגברים מאיימים, אך אנחנו צריכות להשתין על המאיימים. אנחנו צריכות למצוא את כוחנו - והכוח קיים, ואפשר גם להמציא - צריך רק להיות נכונות לכך.

עוול לא מתקנים בעוול? אני סבורה שאת הנבל צריך להטעים ממה שעשה לאחרים (אחרות).

זכרים מנהלים לא מוכנים לשבת בחדר לבד עם מועסקת? הנשים צריכות לחתור ל50% ויותר נשים מנהלות, בעמדות השפעה. שלא  יקרה מה שעדיין קורה, שנשים תלויות לפרנסתן ולקידומן בזכרים, והללו מתנהגים כמובן באגוצנטריות, כדרכם תמיד, חושבים בעיקר על עצמם. וכמובן, רבים מהם פשוט לא יודעים איך להתנהג כבן אדם בן תרבות. והתוצאה - הם חוששים שהאשה תתבע אותם חחחחחחחחח. אלה, פשוט אסור שיישבו בעמדות השפעה. צריך להשתדל להוציא אותם משם.

ברגע שהחברה תהיה נורמלית - 50% לפחות נשים בעמדות הכוח  - גברים לא יוכלו לאיים.

שכחת רק אלמנט קטנטן.....את כותבת בהכללה פראית על "גברים". 

אלו שאכן נהגו באופן בזוי וכיו"ב, אלימים ו/או מופרעים עד פשע......הם עדיין מיעוט מבוטל.

נשים לרוב אינן תלויות בגברים לפרנסתן וקידומן.....בגלל שהן נקבות !!! 

הן תלויות באחרים גברים/נשים כפי שכולנו תלויים. בכל עבודה/עסק כמעט יש היררכיה, אדם צריך ללמוד להתאים עצמו למערכת שלמה. 

כיום במאה ה21, אשה יכולה בקלילות להקליט את המאיים עליה, לצלם, לומר לא....וב 99% ומעלה מהמיקרים לא יקרה לה כלום. 

(אני כותב כמובן על חברה מערבית ומתקדמת !!! לא נשכח לרגע שיש חלקים רבים בעולם,בהם נשים מודרות ומבוזות באופן אלים ופושע !!! שם צריך מהפכה, אבל ראוי לבצעה באופן הגיוני וחכם,לא בדרך שרק תזיק לענין.) 

ישנם גבולות סבירים שמזמן נחצו ! 

דוגמאות כבר הצגתי, אבל הנה אחת שוב......

אשה מכירה גבר בבר הכרויות....."זורמים"....הכל נהדר, האיש מזמין אותה לביתו להמשך הלילה....באינטימיות .

היא בחפץ לב הולכת עימו. מאוחר בלילה. כשאמור להיות ברור שהם כבר אכלו ושתו ובילו.....ומה בעצם יעשו ביחידות אצלו בביתו/ביתה. 

כעת עוברים לשלב יותר פיזי.....והגברת בחשק נענית לאיש. ממשיכים....נסחפים....ברגע מסויים הגברת חשה שלא בנוח....אבל שותקת וממשיכה במעשה המיני.....

לאחר מעשה, לא אלים, כעבור שנים, תלונה במשטרה !!! האיש אנס אותי לעשות את שלא רציתי. 

החוקר- התנגדת/אמרת לא/קמת והלכת? מה היה?

הגברת- קפאתי ,לא עשיתי כלום.....

החוקר- ועד לרגע שקפאת, זרמת? התגפפת עימו? התפשטתם? הרי היית אצלו בבית מאוחר בלילה אחרי שנפגשם בבר שמחפשים בו בן/ת זוג ללילה....

הגברת-כן, היה נחמד, עד שלא! היה רגע שזה לא נראה לי ! 

חוקר- איך ציפית שהאיש יבין מצבך? כשהוא בסערה,ואת ...אינך עושה/אומרת כלום? למה שיעצור?

עד כאן. והיו מיקרים רבים כאלו, של קפיאה לכאורה. 

לדעתי, גם אם הגברת היתה חותמת על מסמך שמאשר שבאה מרצונה וכיו"ב, בכל רגע נתון יכולה לומר נאנסתי.....

ואז מה שווה המסמך? מה שווה מילת הגבר? מה שווה האמת? זה מדרון חלקלק !

למניעה, גברת לא תלך לביתו של גבר שהכירה בבר בלילה....יש דברים שמובנים לרוב באופן אחד. 

ויש שלל התנהגויות שאסור לעשות,כדי למנוע אי הבנות כאלו. 

כי המרחק בין גבר שתוקף אישה זרה ואונס אותה בכח.....למיקרה הנ"ל ,הוא שמים וארץ !!! 

ודווקא את בתור פמיניסטית, ובצדק, לדעתי...חייבת לגנות בכל דרך התנהגות נשית מופקרת וחסרת אחריות, במקום להאשים את הגבר בכל טעות שהיא עושה !! כי זה אנטי פמיניזם טוטאלי. שמשאיר את האחריות תמיד בידי הגבר. 

ואני טוען ,כפמיניסט שמוקף בנשים מנהלות ומאוד מוצלחות ודעתניות, שאיש לא יעלה על דעתו להעז לאיים עליהן !

אני טוען, שהאחריות על האשה היא ממש כשל אחריות הגבר ! אשה אינה חסרת אונים ,אינה חפץ שמשתמשים בו......

ומה שקורה כיום, שנשים רבות שהשתמשו גם במיניותן לקדם/לקרב עצמן, באופן ששנים אחרי....לא מוצא חן בעיניהן...אינן יכולות לבוא בטענות, הטענות רק לעצמן !!! שיקחו אחריות !! 

גם לפתות גבר למען מטרות אחרות,חייב להכלל ברקע.....כי זה פקטור מאוד משמעותי. 

ואישית ראיתי ידידות ששיחקו בנפשם של גברים במודע.....(וצחקו איך הגברים מתפתים.....).

זה חלק מ"משחק המינים" שמאוד משפיע על חיינו, למרות ש...במקומות עבודה ותעסוקה,מוטב היה להוריד אלמנט זה מהמערכת. לא נראה לי שצריך ואפשר לעשות זאת. זה חלק אינטגרלי מהחיה שאנחנו, וגם מקסים.

מכאן ועד שימוש באמצעי סחיטה/כח/אלימות....על רקע מיני, .המרחק עצום. מרחק בין טבעי ותקין, לפלילי ועברייני !!!

ואפילו כאן הענין מורכב, מדרון חלקלק....כי יש נשים,לא מעטות, שחושקות ומפנטזות על גבר כוחני,גס במידה,

ש"יקח אותן" !! 

כמו גם גברים, שחולמים על אשה כוחנית/שולטת שיהיו עפר לרגליה,שתרמוס אותם. 

העולם מורכב מאוד. אין שחור לבן.....

לכן חשוב שכבר לפני כל אקט,נזהר,וניידע על הכוונות שלנו.

באופן ברור וחד משמעי. נשים וגברים !!! ולא בקריצה.....

מנהל הפורום
10,000+

שכחת רק אלמנט קטנטן.....את כותבת בהכללה פראית על "גברים". 

אלו שאכן נהגו באופן בזוי וכיו"ב, אלימים ו/או מופרעים עד פשע......הם עדיין מיעוט מבוטל.

נשים לרוב אינן תלויות בגברים לפרנסתן וקידומן.....בגלל שהן נקבות !!! 

הן תלויות באחרים גברים/נשים כפי שכולנו תלויים. בכל עבודה/עסק כמעט יש היררכיה, אדם צריך ללמוד להתאים עצמו למערכת שלמה. 

כיום במאה ה21, אשה יכולה בקלילות להקליט את המאיים עליה, לצלם, לומר לא....וב 99% ומעלה מהמיקרים לא יקרה לה כלום. 

(אני כותב כמובן על חברה מערבית ומתקדמת !!! לא נשכח לרגע שיש חלקים רבים בעולם,בהם נשים מודרות ומבוזות באופן אלים ופושע !!! שם צריך מהפכה, אבל ראוי לבצעה באופן הגיוני וחכם,לא בדרך שרק תזיק לענין.) 

ישנם גבולות סבירים שמזמן נחצו ! 

דוגמאות כבר הצגתי, אבל הנה אחת שוב......

אשה מכירה גבר בבר הכרויות....."זורמים"....הכל נהדר, האיש מזמין אותה לביתו להמשך הלילה....באינטימיות .

היא בחפץ לב הולכת עימו. מאוחר בלילה. כשאמור להיות ברור שהם כבר אכלו ושתו ובילו.....ומה בעצם יעשו ביחידות אצלו בביתו/ביתה. 

כעת עוברים לשלב יותר פיזי.....והגברת בחשק נענית לאיש. ממשיכים....נסחפים....ברגע מסויים הגברת חשה שלא בנוח....אבל שותקת וממשיכה במעשה המיני.....

לאחר מעשה, לא אלים, כעבור שנים, תלונה במשטרה !!! האיש אנס אותי לעשות את שלא רציתי. 

החוקר- התנגדת/אמרת לא/קמת והלכת? מה היה?

הגברת- קפאתי ,לא עשיתי כלום.....

החוקר- ועד לרגע שקפאת, זרמת? התגפפת עימו? התפשטתם? הרי היית אצלו בבית מאוחר בלילה אחרי שנפגשם בבר שמחפשים בו בן/ת זוג ללילה....

הגברת-כן, היה נחמד, עד שלא! היה רגע שזה לא נראה לי ! 

חוקר- איך ציפית שהאיש יבין מצבך? כשהוא בסערה,ואת ...אינך עושה/אומרת כלום? למה שיעצור?

עד כאן. והיו מיקרים רבים כאלו, של קפיאה לכאורה. 

לדעתי, גם אם הגברת היתה חותמת על מסמך שמאשר שבאה מרצונה וכיו"ב, בכל רגע נתון יכולה לומר נאנסתי.....

ואז מה שווה המסמך? מה שווה מילת הגבר? מה שווה האמת? זה מדרון חלקלק !

למניעה, גברת לא תלך לביתו של גבר שהכירה בבר בלילה....יש דברים שמובנים לרוב באופן אחד. 

ויש שלל התנהגויות שאסור לעשות,כדי למנוע אי הבנות כאלו. 

כי המרחק בין גבר שתוקף אישה זרה ואונס אותה בכח.....למיקרה הנ"ל ,הוא שמים וארץ !!! 

ודווקא את בתור פמיניסטית, ובצדק, לדעתי...חייבת לגנות בכל דרך התנהגות נשית מופקרת וחסרת אחריות, במקום להאשים את הגבר בכל טעות שהיא עושה !! כי זה אנטי פמיניזם טוטאלי. שמשאיר את האחריות תמיד בידי הגבר. 

ואני טוען ,כפמיניסט שמוקף בנשים מנהלות ומאוד מוצלחות ודעתניות, שאיש לא יעלה על דעתו להעז לאיים עליהן !

אני טוען, שהאחריות על האשה היא ממש כשל אחריות הגבר ! אשה אינה חסרת אונים ,אינה חפץ שמשתמשים בו......

ומה שקורה כיום, שנשים רבות שהשתמשו גם במיניותן לקדם/לקרב עצמן, באופן ששנים אחרי....לא מוצא חן בעיניהן...אינן יכולות לבוא בטענות, הטענות רק לעצמן !!! שיקחו אחריות !! 

גם לפתות גבר למען מטרות אחרות,חייב להכלל ברקע.....כי זה פקטור מאוד משמעותי. 

ואישית ראיתי ידידות ששיחקו בנפשם של גברים במודע.....(וצחקו איך הגברים מתפתים.....).

זה חלק מ"משחק המינים" שמאוד משפיע על חיינו, למרות ש...במקומות עבודה ותעסוקה,מוטב היה להוריד אלמנט זה מהמערכת. לא נראה לי שצריך ואפשר לעשות זאת. זה חלק אינטגרלי מהחיה שאנחנו, וגם מקסים.

מכאן ועד שימוש באמצעי סחיטה/כח/אלימות....על רקע מיני, .המרחק עצום. מרחק בין טבעי ותקין, לפלילי ועברייני !!!

ואפילו כאן הענין מורכב, מדרון חלקלק....כי יש נשים,לא מעטות, שחושקות ומפנטזות על גבר כוחני,גס במידה,

ש"יקח אותן" !! 

כמו גם גברים, שחולמים על אשה כוחנית/שולטת שיהיו עפר לרגליה,שתרמוס אותם. 

העולם מורכב מאוד. אין שחור לבן.....

לכן חשוב שכבר לפני כל אקט,נזהר,וניידע על הכוונות שלנו.

באופן ברור וחד משמעי. נשים וגברים !!! ולא בקריצה.....

יפה כתבת.

בענין האי נוחות של האשה , הרצון להפסיק את האקט המיני, והקפיאה - יש להבין שאנו הנשים מתקשות ביותר לעבור ממצב של פתיחות רגשית אינטימית למצב של תוקפנות ושלילנות. לא כמו הגברים. אצל הזכר, המעבר לתוקפנות יכול להיות  מיידי.

לכן, על השופטים להבין כאשר אשה טוענת: המצב לא מצא חן בעיני משלב מסוים, אבל קפאתי, לא יכולתי להפסיק את הגבר, והמשכתי על כורחי.

אינני יודעת אם מוגזם לצפות מזכר , בהיותו זכר ולא אשה, ז"א פחות רגיש לניואנסים גופניים ורגשיים, שיקלוט את קפיאתה של האשה וחוסר רצונה להמשיך. אנחנו הנשים מצפות שפרטנר למין יהיה קשוב ב100% . אולי זו ציפיה מוגזמת מזכרים.

יש עוד אלמנט, וזה אלמנט חברתי,לעיתים שמרני....."דברים שלא אומרים"....או שאשה/גבר "חסוד/ה" לא תאמר/יאמר, כדי לא להידמות/להשמע/להראות כמישהי/ו "מגונה" !! 

כאן נוצרת בעיה, כי הגבר/אשה אמורים לחוש את החשק/תאווה הזו שנחבאת ובוערת. 

גם כאן יש מדרון חלקלק.......כשאדם רוצה במשהו,אך לא מסוגל לומר זאת ולכאורה מתנגד ! 

דברים שלרוב קורים בפנטזיה ומעצימים את החויה/התרגשות....אבל לעיתים קורים גם במציאות, של מי שמעזים קצת יותר.

ונדמה לי ,שלא מעטים מאיתנו,גברים ונשים שפרצו את הגבולות הלכאורה "מהוגנים" ....גילו עולם מופלא של ריגושים, 

שאחרת לא היו מכירים. בשביל לפרוץ את הגבולות, לעיתים יש לבצע מהלכים שיכולים להתפרש באופנים רבים. 

וגם כאן הזהירות מתחייבת , אבל....אם נהיה זהירים מידי, לא נגלה "עולמות"שלמים של חושנות. 

דוגמא- 50 גוונים של אפור, שהפך להיט ענק,רב מכר, מושא חלומות של רבות/רבים.....

למרות שהכתיבה ,לא משהו.....בכלל! זו הצצה לעולם שמרגש המונים שלא חיים את שחושקים בו, וחשים מתוסכלים ואנמיים. קורקטיים להחריד, ואסורים בכלא של מוסכמות שמרניות/מסויימות ו"מה יגידו".....

או החלום הנפוץ של נסיך על סוס לבן,שיבוא ויקח.......ג'נטלמן קלאסי ומיוחס/מורם מעם !! כליל השלמות....

שיבחין בגברת החולמת ונהדרת...וישנה מהלך חייה . 

ודווקא כאן יש שינוי, אני יכול להעיד על כמה מנהלות .....שהפכו מושא חלומות של גברים רבים, שרק ממתינים שתבחין בהם.....

וכאן אנו נוגעים בעוד אלמנט סקסי ....של אנשים בעמדות כח. המשיכה לרוב מתגברת שיבעתיים לאנשים ששולטים באלמנטים רבים של חיינו. וגם כאן אני חייב לומר שמכיר רבים מאוד ששבויים ב"קטע" הזה !

גברים בנשים,נשים בגברים,נשים בנשים מנהלות,וגברים בגברים שמנהלים אותם. 

מענינת נפש האדם. שלא נהרוס ונגביל עצמינו במוסרנות מוגזמת,שאחרת נהפוך ל....חרדים/טאליבאנים ושאר ירקות שמגבילים עצמם בקיצוניות מטורפת שאנו כולנו מגנים בכל לשון. 

לאחרונה ציטטתי כאן רבנים שמתדיינים מה לעשות כשעוברים בין שתי נשים.....שאלוהים ישמור !!!! 

http://www.kipa.co.il/%D7%A9%D7%90%D7%9C-%D7%90%D7%AA-%D7%94%D7%A8%D7%91/%D7%9C%D7%A2%D7%91%D7%95%D7%A8-%D7%91%D7%99%D7%9F-%D7%A9%D7%AA%D7%99-%D7%91%D7%A0%D7%95%D7%AA-%D7%95%D7%93%D7%99%D7%A0%D7%99-%D7%99%D7%99%D7%97%D7%95%D7%93/

https://www.hidabroot.org/question/134479

או חרדים שיורקים על ילדה שאינה לבושה צנוע לטעמם. ילדה קטנה שהופכת מושא לפיתוי של חיות אדם!

זה הצד השני,הנורא לטעמי,הצבוע ולא טיבעי......הצד השני שנוצר מפחד מליברליות וחופש.....

הם ,החרדים,מביטים עלינו....ועל שלל הבעיות שמוצגות על ידי פמיניסטיות וכיו"ב....וטוענים, אנחנו הפתרון !! 

צניעות /הדרה/כיסוי הנשים.....ולהפתעת הכל, ישנן המון נשים שרוצות בדרך זו, מארגנות כנסים בלי סוף....לחזרה בתשובה, מתעטפות בשלל סמרטוטים לכסות עצמן.....טורבאן "מגדל בבל "על ראשן....והכל מבחירה !

אה.....והן גאות שזמר "מבולבל" כיסה עיניו באיזולירבנד כששר לפניהן....

זה מה שאנחנו רוצים????????????????????????????

https://www.youtube.com/watch?v=98OGos3rzKI

ויש כאלו "שאליות" יותר ויותר.....מבחירתן. כן כן.....וזו המציאות !!

https://www.youtube.com/watch?v=3J3LwfBGdSM

https://www.youtube.com/watch?v=I1oIs75ASok

מנהל הפורום
10,000+

יש עוד אלמנט, וזה אלמנט חברתי,לעיתים שמרני....."דברים שלא אומרים"....או שאשה/גבר "חסוד/ה" לא תאמר/יאמר, כדי לא להידמות/להשמע/להראות כמישהי/ו "מגונה" !! 

כאן נוצרת בעיה, כי הגבר/אשה אמורים לחוש את החשק/תאווה הזו שנחבאת ובוערת. 

גם כאן יש מדרון חלקלק.......כשאדם רוצה במשהו,אך לא מסוגל לומר זאת ולכאורה מתנגד ! 

דברים שלרוב קורים בפנטזיה ומעצימים את החויה/התרגשות....אבל לעיתים קורים גם במציאות, של מי שמעזים קצת יותר.

ונדמה לי ,שלא מעטים מאיתנו,גברים ונשים שפרצו את הגבולות הלכאורה "מהוגנים" ....גילו עולם מופלא של ריגושים, 

שאחרת לא היו מכירים. בשביל לפרוץ את הגבולות, לעיתים יש לבצע מהלכים שיכולים להתפרש באופנים רבים. 

וגם כאן הזהירות מתחייבת , אבל....אם נהיה זהירים מידי, לא נגלה "עולמות"שלמים של חושנות. 

דוגמא- 50 גוונים של אפור, שהפך להיט ענק,רב מכר, מושא חלומות של רבות/רבים.....

למרות שהכתיבה ,לא משהו.....בכלל! זו הצצה לעולם שמרגש המונים שלא חיים את שחושקים בו, וחשים מתוסכלים ואנמיים. קורקטיים להחריד, ואסורים בכלא של מוסכמות שמרניות/מסויימות ו"מה יגידו".....

או החלום הנפוץ של נסיך על סוס לבן,שיבוא ויקח.......ג'נטלמן קלאסי ומיוחס/מורם מעם !! כליל השלמות....

שיבחין בגברת החולמת ונהדרת...וישנה מהלך חייה . 

ודווקא כאן יש שינוי, אני יכול להעיד על כמה מנהלות .....שהפכו מושא חלומות של גברים רבים, שרק ממתינים שתבחין בהם.....

וכאן אנו נוגעים בעוד אלמנט סקסי ....של אנשים בעמדות כח. המשיכה לרוב מתגברת שיבעתיים לאנשים ששולטים באלמנטים רבים של חיינו. וגם כאן אני חייב לומר שמכיר רבים מאוד ששבויים ב"קטע" הזה !

גברים בנשים,נשים בגברים,נשים בנשים מנהלות,וגברים בגברים שמנהלים אותם. 

מענינת נפש האדם. שלא נהרוס ונגביל עצמינו במוסרנות מוגזמת,שאחרת נהפוך ל....חרדים/טאליבאנים ושאר ירקות שמגבילים עצמם בקיצוניות מטורפת שאנו כולנו מגנים בכל לשון. 

לאחרונה ציטטתי כאן רבנים שמתדיינים מה לעשות כשעוברים בין שתי נשים.....שאלוהים ישמור !!!! 

http://www.kipa.co.il/%D7%A9%D7%90%D7%9C-%D7%90%D7%AA-%D7%94%D7%A8%D7%91/%D7%9C%D7%A2%D7%91%D7%95%D7%A8-%D7%91%D7%99%D7%9F-%D7%A9%D7%AA%D7%99-%D7%91%D7%A0%D7%95%D7%AA-%D7%95%D7%93%D7%99%D7%A0%D7%99-%D7%99%D7%99%D7%97%D7%95%D7%93/

https://www.hidabroot.org/question/134479

או חרדים שיורקים על ילדה שאינה לבושה צנוע לטעמם. ילדה קטנה שהופכת מושא לפיתוי של חיות אדם!

זה הצד השני,הנורא לטעמי,הצבוע ולא טיבעי......הצד השני שנוצר מפחד מליברליות וחופש.....

הם ,החרדים,מביטים עלינו....ועל שלל הבעיות שמוצגות על ידי פמיניסטיות וכיו"ב....וטוענים, אנחנו הפתרון !! 

צניעות /הדרה/כיסוי הנשים.....ולהפתעת הכל, ישנן המון נשים שרוצות בדרך זו, מארגנות כנסים בלי סוף....לחזרה בתשובה, מתעטפות בשלל סמרטוטים לכסות עצמן.....טורבאן "מגדל בבל "על ראשן....והכל מבחירה !

אה.....והן גאות שזמר "מבולבל" כיסה עיניו באיזולירבנד כששר לפניהן....

זה מה שאנחנו רוצים????????????????????????????

https://www.youtube.com/watch?v=98OGos3rzKI

ויש כאלו "שאליות" יותר ויותר.....מבחירתן. כן כן.....וזו המציאות !!

https://www.youtube.com/watch?v=3J3LwfBGdSM

https://www.youtube.com/watch?v=I1oIs75ASok

אומללות הן, ואסון הוא החינוך הלוחץ שקיבלו. האם צריך לנסות להעביר את כל האומללות האלה סדרה ארוכה של שיחות עם פסיכולוגית? האם טיפול פסיכולוגי חכם הוא מה שצריך במקרה שלהן? 

אין לי מושג. מה שידוע לי,שחלקן נוהגות כך מבחירה, ואפילו שמחות בחלקן. הן יאמרו לך שאת זקוקה לטיפול,כי את חושבת כנגד דרך הטבע......וזאת הדרך שמובילה לתסכול וצרות צרורות. 

הן אומרות שאת/אנו עברנו שטיפת מח....שחוה אימנו אכלה מעץ הדעת ובגללה הצרות...

בנצרות אגב, פתרו את הבעיה, אפשר לראות את הפסלים של מרים ה"בתולה"....רומסת ראש נחש/נחש....

ובעצם מכפרת ומסיימת את העונשים בעבור החטא הקדמון !

לדעתי ,מול דת.....לא תעזור פסיכולוגיה, זה ענין מורכב ומסובך ! ו...מסוכן !

מנהל הפורום
10,000+

והנה הטאליבאן היהודי מהצד הגברי. זה חבר כנסת בישראל, במאה ה 21.

והאיש המפגר הזה, יודע לאיזה קהל מכוון, והעובדה היא שמצליח לו,הוא בכנסת. 

יש עוד רבים כמותו בכנסת ישראל,והם רק מתחזקים ומתרבים. בחסות מי שמוכר אותנו יום יום,ראש ממשלתנו נתניהו. 

והחיילים/חיילות? מופקרים יחסית ל "תלמידי החכמים" שמגנים ומצילים אותנו......וממומנים בנדיבות. 

שמענו כבר כמה הבלים מרבנים,על נשים ותפקידן.....והנה שוב ושוב ושוב....מהבמות הכי מכובדות וחשובות,זה מה שנפלט !

https://news.walla.co.il/item/3127918

מנהל הפורום
10,000+

ונוסיף את החלאות שבשחצנות מעזים לצאת כנגד הרמטכ"ל....אליהו מצפת, ברוב חוצפתו,טוען שהרמטכ"ל צריך להתפטר בגלל תפיסתו ה"מטורפת"......כן כן.....מטורפת אמר.....ולמה? כי מקדם נשים בצבא !! עד לכאן הגענו. והאיש לא בוש ונכלם,הוא זועק בראש חוצות,כי חש שיש אהדה להבלים שמפזר !! כנ"ל אבינר....שקורא לסרב לשרות בצבא עם נשים. לא פחות !!!!

וזה קורה בישראל במאה ה21 !! נסיגה והתדרדרות....תחת ממשלה שמכרה אותנו לדתיים, בשביל גועליציה ובגלל אגו! 

שהרי יכלו בקלות להקים קואליציה ציונית ליברלית מסורתית שתכבד את כולם, עם לפיד,גבאי/ליבני/הרצוג/פרץ....

אבל נתניהו בחר בחרדים ובאנטי ציונים שאינם משרתים בצה"ל,ולא בשרות לאומי.....וקוראים בראש חוצות לחיילינו/שוטרינו, נאצים !! 

לארצנו,מדינת שמד.....וכיו"ב רעות חולות ושיקריות. 

כל הללו הם גייס חמישי,רעל, למדינת היהודים היחידה ! (שכחתי את הכפיה....איך אמר גפני,יו"ר ועדת הכספים,לא פחות, שיושב על השמנת...יהיו מאות גויים שיפקחו שעסקים יהיו סגורים בשבת! מי אמר אמת? גפני או ביבי ואנשיו???)

ומי איפשר זאת? נ ת נ י ה ו !!!! 

מנהל הפורום
10,000+

האנשים האלה חולים בראש.

נתניהו לעומתם יודע מי ילקקו לו את התחת בעבור טובות הנאה שייתן להם.

הגיע הזמן להעיף את הליכוד המצחין ואת המגעיל העומד בראשו ומנגן לנו על נימת הלאומיות הלוהטת תוך שהוא מבצע עוד ועוד עבירות שחיתות קשות ומנהיג אוירה כזו בכל הכנסת והממשלה (למעשה ממשיך ומעצים מה שהתחיל לפניו, עם שרון ואולמרט). ה5000 ש"ח שהשרים אישרו עבור עצמם עכשיו (ומיהרו ללקק לנתניהו - להציע כמובן שגם הוא יקבל, הלא צריכים את תמיכתו), כשראש ועדת הכספים הוא לא אחר מאשר החרדי המגעיל גפני (החרדים יודעים בדיוק איפה נמצאת השמנת.... כסף כסף כסף זה מה שהם רוצים, אפילו מהאלהים שלהם הם מבקשים כסף, "פרנסה" בלשונם, בתפילותיהם המגוחכות). בנוגע  לנשים החרדיות הם כמובן נלחמים כדי להדיר אותן מהכנסת ומהממשלה (בניגוד למגילת העצמאות - אבל לראשי הממשלות עד עכשיו, כולל נתניהו זה לא "הזיז" כלום), ועכשיו המפלצות החרדיים - הרָב-רְבָנים, רַבֵּי הטפשות והחשיכה, פותחים בקמפיין גם נגד הנשים החילוניות.

אני מקווה שהציבור החילוני יילחם בכל הכוח במפלצות. "מדינת הלכה" הם רוצים להוריד עלינו. אולי אפשר למרר את חייהם כל כך עד שיעזבו את הארץ?

עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: הלביאה
עבור לפורום:
אקטואליה ופוליטיקה
בחר
בחר