העיתון הציוני של מדינת ישראל.

'הארץ' על רצח הרב רזיאל שבח הי"ד: "כל יהודי שמחליט שזירה קטלנית זו ראויה למגוריו - נוטל על עצמו אחריות"

'הארץ' על רצח הרב רזיאל שבח הי"ד: "כל יהודי שמחליט שזירה קטלנית זו ראויה למגוריו - נוטל על עצמו אחריות"

צודקים לגמרי.

"אל תעני dick אוויל כאיוולתו פן תשווי לו גם את."   לפי משלי.

אבל אוויל מסוים זה יתמוטט  ברעש , ולא ירחק היום.

סורי - ממש לא מקבל את הגישה הזו

וכי אפשר לאמר זאת גם על יהודים המתגוררים בגולה ונרצחים בידי אנטישמים ארורים 

האם גם במקרה זה הם נטלו על עצמם אחריות  על גורלם? וזבש"ם ?

מי שרוצח יהודים בשל היותם יהודים הוא רוצח אנטישמי גזעני ארור והשם ינקום דמו נקודה

והמדינה הציונית צריכה לעשות הכל כדי להגן עליו מפני בני הבליעל הארורים האלה גם

זו הציונות בתפארתה -  ולא הגישה הפוסט ציונית של ה"ארץ" ודומיו

האם העיתון ה"מהולל" הזה יגיב בצורה דומה אם ימני קיצוני וגזעני  יתקוף וירצח ערבי שהחליט להתגורר בלב תל אביב?

האם גם במקרה זה הוא יטען שאותו קורבן מוסלמי "נטל על עצמו אחריות"?

דיי לצביעות המאוסה הזו

נקודה

ממתי אנו משווים עצמנו לשכנינו? אילו היה מקום להשוואה, מזמן לא היינו כאן. הם פי כמה וכמה מאיתנו !

אני בטוח שאתה משוכנע שיש הבדל בין הסיכון ליהודי שמתעקש לגור בקסבה בשכם....לבין ערבי בת"א ! 

בוא נחדול מהיתממות. 

מנהל הפורום
10,000+

אני בהחלט מרגיש עצמי ציוני

והציונות המודרנית הוקמה והוגשמה כידוע במקום הספציפי הזה 

למרות שהיה ברור לחלוטין שאנחנו פה מיעוט ושקיים סיכון גדול מאוד להתישב במקום הזה

רציחות של מתישבים יהודים בכל רחבי ארץ ישראל מלווים את הציונות זה כמאתיים שנה

כולל ההתישבות בתל אביב (מאז הפרעות ב 1929 כידוע)  ולא רק סמוך לקסבה בשכם

ולכן מי שסבור שמי שמתגורר במקום הזה לוקח אחריות על עצמו וזבש"ו

ונוטל את האחריות הבלעדית מהמרצחים השפלים שעשו זאת 

זכותו אולי  לסבור כך

אך זכותי המלאה לטעון שהוא לא נחשב בעיני כציוני 

אם הוא מתעקש לאמר שהוא כן ציוני

אז הוא נחשב בעיני כצבוע שבצבועים

זו בהחלט דעתי

זכותך לטעון כרצונך. 

אבל לומר שדין ת"א כדין שכם, זה אבסורד מוחלט. לא יקום ולא יהיה. 

ולנכס לעצמך ובעלי דעה כשלך את הציונות ,זו כבר חוצפה. ישנם המונים נהדרים ומצויינים שאינם מעוניינים בחלום הבלהות של סיפוח מיליוני פלשתינים לישראל,מה שיהרוס את ישראל והציונות. ואולי את סימני ההרס אנו כבר רואים. 

אף אחד לא נוטל את האחריות מהרוצחים השפלים. זו דמגוגיה שלך. כל שנכתב הוא,שבאזורים מסויימים שכולנו מכירים,הסיכון גדל. בפרט אזורים שאין שום החלטה לגביהם ,עתידם,שהמתיישבים אינם נמצאים שם לפי חוק. 

אלו אנשים שלקחו את החוק לידיהם, בניצול חולשה שלטונית/ממשלתית ! עלו על שטח ללא אישור. 

חולשת הממשלה שלא מסוגלת להחליט,כן/לא....להתיישבות שם....גורמת צרות צרורות. לא יתכן שממשלה בישראל, תאפשר התיישבות תוך עצימת עין.....ממשלה שמשחקת בכאילו....ובפועל גם מפקירה חלק מהמתיישבים הללו שנמצאים בין הפטיש לסדן. בעיני זו התנהלות עלובה,של ממשלת ישראל, לא פחות. 

התעלמות מוחלטת ממה שקורה היא הזיה אמיתית. 

https://he.wikipedia.org/wiki/%D7%97%D7%95%D7%95%D7%AA_%D7%92%D7%9C%D7%A2%D7%93

מנהל הפורום
10,000+

אני יכול רק להצטער שאתה לא עונה ענינית לטיעון שלי וממשיך ללכת סחור סחור...

אני לא טענתי שאני מעוניין חלילה לספח מליוני פלסטינאים - מה הקשר בכלל?

אני טענתי שזכותו של כל אדם באשר הוא אדם לחיות היכן שהוא גר 

ולאף רוצח  מנוול אין שום זכות ליטול חיי אדם אחר בשל המיקום בו הוא גר בשום תרוץ 

ומי שמתרץ רצח נפשע שכזה ב"טיעון" שהועלה ב"הארץ" רק מחזק את הטרור ונותןו לו רוח גבית ותו לאן

נקודה

יחד עם זאת - הציונות כידוע קמה (בין השאר) כקונטרה למדיניות "תחום הישוב" שהוגדרו באירופה לגבי ההיתר החוקי כביכול

היכן מותר ליהודם להתגורר והיכן לא (שם דמם כביכול מותר ....)

ולכן התירוץ העלוב  וההזוי שהועלה בעיתון הארץ (בתמיכתך) מייצג את ה"טיעון" הגלותי העלוב שהיה נפוץ בקרב אנשי ההשכלה המתבוללים באירופה ערב הקמת המפעל הציוני בראשות תיאודור הרצל - שלא רק שלא פתרה את בעיית האנטישמיות אלא להפך - נתנה למרצחים המנוולים ההם רק רוח גבית

וההסטוריה מדברת בסוגיה זו בעד עצמה (מקוה שאין צורך לפרט)

ולכן אני , כמי שמגדיר עצמו - ציוני

לעולם לא מוכן לקבל את ה"טיעון" האומלל והבזוי  הזה

זה הכל חביבי

תפנים

ממתי אנו משווים עצמנו לשכנינו? אילו היה מקום להשוואה, מזמן לא היינו כאן. הם פי כמה וכמה מאיתנו !

אני בטוח שאתה משוכנע שיש הבדל בין הסיכון ליהודי שמתעקש לגור בקסבה בשכם....לבין ערבי בת"א ! 

בוא נחדול מהיתממות. 

זוהי טעות מהמעלה הראשונה.

חייו של כל יהודי חייבים להיות מוגנים באשר הוא. לא נקבל שום מצב שדם יהודי ישפך רק מתוך המצאותו במקום שמציק למישהוא.

בכל דור קמו עלינו האויבים שמנסים להצר את צעדינו ולקבוע מה שווי חיינו, מה מותר לנו ומה אסור.

לא עוד, אסור לקבל את העובדה שחיינו הם הפקר, רק מתוך זה שאנו יהודים.

לא ייתכן שחייו של יהודי בהתנחלות כל שהיא תהייה שווה פחות מחייו של כל אדם אחר בתל אביב - יהודי, ערבי, נוצרי או בודהיסטי.

לא ייתכן שאנו נאשר לאויבנו לפגע במשהוא מאחינו אך ורק מתוך זה שהוא יהודי.

גם אם שכם לא שייכת לנו כלל. גם אם כולה בריבונות פלסטינית, גם אם נסוגנו ומסרנו להם את המפתחות - הם חייבים לכבד את זכות החיים של כל יהודי הנמצא בסביבבתם כשם שאנו מכבדים את חייהם.

אסור לנו לקבל את העובדה שמשהוא מאויבנו יחליט לקחת את חיינו רק מתוך זה שאנו שם.

מי שלא מוכן להסכים לכך שדין שכם יהיה כדין תל אביב יקבל בעתיד את דין תל אביב כדין שכם.

ואין מה להוסיף!

כי עוד יבוא יום ודין תל אביב יהיה כדין שכם.

הרוצח  הערבי נשאר בזוי ורצחני, ועדיין - מר רזיאל הזמין על עצמו את ההתנכלות. ברור שהממשלה צריכה לעשות יותר כדי להגן על כל המתנחלים, ואני מפחדת שכל האמצעים לא יועילו בפני היחיד הרצחני הנוטל סכין ורץ לעשות מעשה.

איני מכירה עדיין מספיק את "הארץ", אני קראתי בו רק סופי שבוע ספורים עד עתה, הליברליות וההומאניות ועושר התרבות הכלליים שלו הם שעלו מייד לעיני. עמדתו המדינית תתברר לי לפרטיה בהמשך. אך אם ב"הארץ" מאמינים שאין לגזול מהפלשתינים יותר מיהודה ושומרון מאשר גזלנו עד עתה (ואני בהחלט מודעת לכך שזו ארץ אבותינו, כמו כל א"י, אבל גם שאי אפשר לדחוק את הערבים היושבים פה לאיזו מובלעת קטנטנה וחונקת), זכותם להחזיק בדיעה זו. אין זה הופך אותם ל"אנטישמים" כפי הכינוי בפי מטומטמים למיניהם.  "הארץ" הם ציונים מזרם מסוים.

בוא נחדול מהיתממות. 

זוהי טעות מהמעלה הראשונה.

חייו של כל יהודי חייבים להיות מוגנים באשר הוא. לא נקבל שום מצב שדם יהודי ישפך רק מתוך המצאותו במקום שמציק למישהוא.

בכל דור קמו עלינו האויבים שמנסים להצר את צעדינו ולקבוע מה שווי חיינו, מה מותר לנו ומה אסור.

לא עוד, אסור לקבל את העובדה שחיינו הם הפקר, רק מתוך זה שאנו יהודים.

לא ייתכן שחייו של יהודי בהתנחלות כל שהיא תהייה שווה פחות מחייו של כל אדם אחר בתל אביב - יהודי, ערבי, נוצרי או בודהיסטי.

לא ייתכן שאנו נאשר לאויבנו לפגע במשהוא מאחינו אך ורק מתוך זה שהוא יהודי.

גם אם שכם לא שייכת לנו כלל. גם אם כולה בריבונות פלסטינית, גם אם נסוגנו ומסרנו להם את המפתחות - הם חייבים לכבד את זכות החיים של כל יהודי הנמצא בסביבבתם כשם שאנו מכבדים את חייהם.

אסור לנו לקבל את העובדה שמשהוא מאויבנו יחליט לקחת את חיינו רק מתוך זה שאנו שם.

מי שלא מוכן להסכים לכך שדין שכם יהיה כדין תל אביב יקבל בעתיד את דין תל אביב כדין שכם.

ואין מה להוסיף!

כי עוד יבוא יום ודין תל אביב יהיה כדין שכם.

לעולם לא.

זכותך לטעון כרצונך. 

אבל לומר שדין ת"א כדין שכם, זה אבסורד מוחלט. לא יקום ולא יהיה. 

ולנכס לעצמך ובעלי דעה כשלך את הציונות ,זו כבר חוצפה. ישנם המונים נהדרים ומצויינים שאינם מעוניינים בחלום הבלהות של סיפוח מיליוני פלשתינים לישראל,מה שיהרוס את ישראל והציונות. ואולי את סימני ההרס אנו כבר רואים. 

אף אחד לא נוטל את האחריות מהרוצחים השפלים. זו דמגוגיה שלך. כל שנכתב הוא,שבאזורים מסויימים שכולנו מכירים,הסיכון גדל. בפרט אזורים שאין שום החלטה לגביהם ,עתידם,שהמתיישבים אינם נמצאים שם לפי חוק. 

אלו אנשים שלקחו את החוק לידיהם, בניצול חולשה שלטונית/ממשלתית ! עלו על שטח ללא אישור. 

חולשת הממשלה שלא מסוגלת להחליט,כן/לא....להתיישבות שם....גורמת צרות צרורות. לא יתכן שממשלה בישראל, תאפשר התיישבות תוך עצימת עין.....ממשלה שמשחקת בכאילו....ובפועל גם מפקירה חלק מהמתיישבים הללו שנמצאים בין הפטיש לסדן. בעיני זו התנהלות עלובה,של ממשלת ישראל, לא פחות. 

התעלמות מוחלטת ממה שקורה היא הזיה אמיתית. 

https://he.wikipedia.org/wiki/%D7%97%D7%95%D7%95%D7%AA_%D7%92%D7%9C%D7%A2%D7%93

יקום ויהיה עודד.

דין תל אביב כמו כל נקודה בארץ ישראל כולל עזה שכם וחברון.

האם אלה שנרצחים בתל אביב לא מסכנים את עצמם.

האם היהודים הגרים ליד גבול לבנון. ירדן. עזה. לא מסכנים את עצמם.

עיתון הארץ היה חייב להיסגר מזמן.. הוא אנטישימי.

אפילו אלג'זירה ציוני לעומתו.

לעולם לא.

אין לנו בעיה עם אויבים ששואפים בכל מאודם להשמדינו.

הרי תמים קמים עלינו להורגנו.

הבעיה המרכזית היא עם אותם יהודים שחיים עימנו ותומכים באויבנו.

כל אחד וסיבותיו. האחד חושב שמאבקם צודק, האחר חושב שעצם התמיכה בהם עוזרת לנו.

וכך קם לו אותו BDS בעזרתם האדיבה של יהודים עוכרי עמנו שחשבו שאם ייאימו עלינו הסנקציות נמהר להתקפל מהשטחים.

ומאחר שלא התקפלנו כמצופה מאיתנו, אז הנה זכינו בחרמות כפי שהובטח לנו על ידי יהודים שחשבו שמעשיהם משרתים את עמם.

וכמו שנאמר: "מחרבייך ומשנאייך ממך ייצאו".

סורי - ממש לא מקבל את הגישה הזו

וכי אפשר לאמר זאת גם על יהודים המתגוררים בגולה ונרצחים בידי אנטישמים ארורים 

האם גם במקרה זה הם נטלו על עצמם אחריות  על גורלם? וזבש"ם ?

מי שרוצח יהודים בשל היותם יהודים הוא רוצח אנטישמי גזעני ארור והשם ינקום דמו נקודה

והמדינה הציונית צריכה לעשות הכל כדי להגן עליו מפני בני הבליעל הארורים האלה גם

זו הציונות בתפארתה -  ולא הגישה הפוסט ציונית של ה"ארץ" ודומיו

האם העיתון ה"מהולל" הזה יגיב בצורה דומה אם ימני קיצוני וגזעני  יתקוף וירצח ערבי שהחליט להתגורר בלב תל אביב?

האם גם במקרה זה הוא יטען שאותו קורבן מוסלמי "נטל על עצמו אחריות"?

דיי לצביעות המאוסה הזו

נקודה

עוד אחת מההשוואות המוזרות שאתה עושה.

הרי קרה לא פעם שיהודי לאומי גאה הרג אנגלי בתל אביב כי ראה בו כובש.

יש הבדל גדול בין חיים בשטח כבוש לחיים במדינה.

נקודה.

16-01-2018 20:45

בקרוב לעיתון האנטישמי הארץ.

גיא בכור: עיתוני השמאל שונאי ישראל בעולם קורסים – גל פיטורים בהם

המזרחן ד"ר גיא בכור:

עיתוני ה- PC שונאי ישראל בעולם - קורסים. לא רוצים להתקרב אליהם. היום עבר "הגרדיאן" האנגלי למתכונת טבלואיד זול, לאחר הפסדים של 60 מליון$ ב- 2017.

עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
אקטואליה ופוליטיקה
בחר
בחר