הוא מסתלק ל-6 ימים. 6 ימים בלעדיו !? האם נחזיק מעמד ?

רק לשונות רעות יחשדו שהוא חומק מחקירות. הוא נקי כבדולח, והוא כבר אמר שלא יהיה כלום כי, אין כלום. מי שלא מאמין לו, שיקום !

לאט! לא כולם ביחד.

ביבי הוא ללא ספק נהנתן ומושחת וממזר  ברמה זו או אחרת , יש לו אשה מופרעת וילד נהנתן חסר תרבות ומפונק עד גבול הגועל גם

אבל הוא ללא ספק ראש ממשלה טוב מאוד יחסית  - המדינה תחת שלטונו הארוך עדיין במצב די סביר מכל הבחינות - למרות שיטת הבחירות הדפוקה והסחטנות הקואליציונית המגעילה והשחיתות הכללית גם

ולמרות כל זאת - אני אישית ישן עדיין טוב מאוד בלילות כשהוא שם 

למרות הכל

מה לעשות - עובדה

ושימותו הקנאים גם

אתה ישן טוב למרות הנ"ל.

מי שבאמת שומר עליך ועלי,הושפל בסידרת מעשים על ידי ראש ממשלתו. כך הרמטכ"ל,שר בטחון(רמטכ"ל לשעבר), ראש השב"כ, ראש המוסד, ראשי מערכת המשפט, ומי לא בעצם? 

נראה שהאינטרסים החיוניים של מדינת ישראל ,בעדיפות שניה נכון לעכשיו, בעיני ראש ממשלתנו. טייקונים ואחרים בשלל קומבינות "עושים" הון....וסובבים את ראש ממשלתנו בקביעות. 

אתה בתור איש עם נטיה ימינה, יכול להבחין כיצד כל מי שאחראי באמת,מתרחק מראש הממשלה. 

וגם כאלו הזויים יותר שהיו מקורבים ,וברחו.....מליברמן ועד כחלון, מבנט ועד שקד שהיו בלישכתו שם החלו את הקריירה. 

הנ"ל כבר הרס את הליכוד בעבר. וכעת מה שנשאר שם זה בעיקר יסמנים....משני המינים,ואספסוף שלא יודע מהחיים שלו. 

אין זכר להדר ביתרי, כבוד עצמי, אין זכר לחרות....זבוטינסקי כמו גם בגין,שמיר ורבים אחרים ....מתהפכים בקיברם, ואלו שבחיים מופיעים תדיר לגנות את שקורה תחת ראש הממשלה הנ"ל. 

אגב, ואני מקווה שיסכימו כולם, אנשים משתנים,מאוד, והביבי כיום,לא דומה כלל לנתניהו הצעיר......אדם אחר. 

למרות שגם ביבי הצעיר היה מעורב בשלל פרשיות שניבאו את שקורה היום,לו ולמשפחתו. החל מהקלטת הלוהטת...בגידתו בשרה....ווידוי מול העם בטלויזיה. בדיבורים ודמוגוגיה תמיד היה חזק !

איך אמר בעצמו בימים טובים יותר......אסור לכהן יותר משתי קדנציות !! 

מנהל הפורום
10,000+

מסכים עם הכל ובכל זאת - ישן טוב בלילה - עובדה

אני עדיין מעדיף ראש ממשלה  תחמן ממזר  חכם ופיקח עם שתי רגליו על קרקע המציאות

על איש תמים ילדותי  והזוי מעט  וחולמני  שאפשר לסובב אותו בקלות 

שעלול להולך את כולנו לאבדון חלילה בחלומותיו בהקיץ

מסכים עם הכל ובכל זאת - ישן טוב בלילה - עובדה

אני עדיין מעדיף ראש ממשלה  תחמן ממזר  חכם ופיקח עם שתי רגליו על קרקע המציאות

על איש תמים ילדותי  והזוי מעט  וחולמני  שאפשר לסובב אותו בקלות 

שעלול להולך את כולנו לאבדון חלילה בחלומותיו בהקיץ

לא כולם הם בוז'י.

והחיים יעשו את שלהם, ויקום מנהיג אחר, או מנהיגה אחרת, תחת נתניהו. וכל עדת הכלבים תסולק.

"אל תעני dick אוויל כאיוולתו פן תשווי לו גם את."   לפי משלי.

אבל אוויל מסוים זה יתמוטט  ברעש , ולא ירחק היום.

גם אני מקוה כך

יחד עם זאת אני בספק אם רק החלפת המנהיג תפתור את הבעיה

כי אני נחוש בדעתי שהבעיה היא לא רק באיש אלא  בשיטה כולה

ולשם שינוי השיטה 

אין ברירה אלא לשלב זרועות יחד - כל הכוחות השפויים במדינה מימין ומשמאל

למבצע חד פעמי ומוקצב בזמן לעשות זאת

ושיהיה בהצלחה

ביבי הוא ללא ספק נהנתן ומושחת וממזר  ברמה זו או אחרת , יש לו אשה מופרעת וילד נהנתן חסר תרבות ומפונק עד גבול הגועל גם

אבל הוא ללא ספק ראש ממשלה טוב מאוד יחסית  - המדינה תחת שלטונו הארוך עדיין במצב די סביר מכל הבחינות - למרות שיטת הבחירות הדפוקה והסחטנות הקואליציונית המגעילה והשחיתות הכללית גם

ולמרות כל זאת - אני אישית ישן עדיין טוב מאוד בלילות כשהוא שם 

למרות הכל

מה לעשות - עובדה

ושימותו הקנאים גם

אולי השינה שלך היא עובדה.

אני לא ישן טוב כשאני יודע שאין לו בעיה להכניס את המדינה לתסבוכת מלחמתית בגלל בעית השחיתות שלו כשהבנים שלי

ישלמו את המחיר.

ואני לא ישן טוב כשהוא מוכר את ארצי לחרדים שמתנגדים לה, בסתר ובערמה.....והאמת יוצאת לאור בכינוס חרדי,כשיו"ר ועדת הכספים גפני ,מתאר את הדברים כפי שקרו באמת, ומסביר שמה שמספרים לנו ,הוא בלוף !!!

מאות משרות של גויים של שבת שיקפידו על סגירת עסקים בשבת. ביטול כל הקיצוצים שתוכננו לחרדים,הטבות במיליארדים.....והכל למען גועליציה עם הללו שבזים לנו. אנטי ציונים. במקום לחבור למפלגות ציוניות כלפיד ומחנה הציוני/תנועה וכיו"ב. 

כסף לחרדים שיורקים עלינו יש. לנכים/ניצולי שואה/בריאות/קשישים ועוד ועוד אין........

(עוד תתפוצץ האמת,כיצד לחרדים שעובדים בקושי/מישרה חלקית...בערים חרדיות שלמות,נבנות שכונות ענק, ונמכרות עשרות אלפי דירות.....כשילדינו ואנו מתקשים לגייס כסף לדירה ועובדים כמטורפים ! מהיכן הכסף? כיצד זה מתאפשר להם האנטי ציונים במדינה הציונית בה ילדינו אינם זוכים לכלום?????)

הטבות נותנים למשתמטים מצה"ל ושרות לאומי, שקוראים לצה"ל שמד,לשוטרינו נאצים.....

לאלו שלא יאפשרו לנו בשום אופן לגור בשכנות להם...בחופש....בערים שמיועדות רק לחרדים. גזענים ומדירים. 

אני לא ישן טוב כשהחשדות כנגד בכירים כולל ראש הממשלה....גומרות את החמצן שאוזל מהמוח ! 

אני לא ישן טוב כששרים כשיטה לצמוח ,מסיתים לשינאת חינם ! ללשון הרע. 

אני לא ישן טוב מפחד עצום,שמושחתים ישתלטו על מערכות הצדק,שירותי הבטחון,מודיעין,משטרה, ושלל תפקידים שאמורים לשמור עלינו.....וביום שזה יקרה ,יהיה קשה עד לא אפשרי לחזור לחופש ולמדינה דמוקרטית נאורה !!!

וסימנים לכך אנו רואים בכל פינה.....יציאה כנגד צה"ל,משטרה...וכל הנ"ל, נסיונות חקיקה למטרות חמקנות אישית....

זה פשוט לא יאמן !!!!!!!!!

ומי שישן בשקט, עלול למצוא עצמו ביום אחד, חי בדיקטטורה מושחתת כבאיראן,ברית המועצות או כל דיקטטורה אחרת. מדינה בשליטת אוליגרכים.....

חובה להתעורר ! ומהר. לפני שיהיה מאוחר. 

די להקשיב לביתן בעבר.....וליו"ר הגועליצה החדש אמסלם......לחוקים שמנסים להעביר, ל"משמעת הקואליציונית".....ולאיומים האלימים ,לבריונות,  היום יומיים שמתפרסמים.....

שאפילו יועצים משפטיים בתנועת הליכוד פסלו על הסף.....ראו מיקרה ח"כ השכל .

מנהל הפורום
10,000+
עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
אקטואליה ופוליטיקה
בחר
בחר