גורי האסקי סיבירי יפיפיים למסירה

גזעיים, יפיפיים ואנרגטיים בצבעי שחור-לבן בני 7 שבועות לבתים חמים ורציניים בלבד !

ליצירת קשר

055-370670

הנה תשובות שכתבו בפורום של פט נט

"עכשיו היא מנסה למסור אותם אחרי שבשבועות האחרונים היא ניסתה למכור אותם ב 1400 ש"ח ואח"כ ירדה ל 1200 ש"ח. ועכשיו כש"האנרגטים" הקטנים משתוללים ומחרבנים ומשתינים בכל פינה היא צריכה להיפתר מהם דחוף אז היא מוסרת אותם לבתים חמים... בקצב הזה בעוד שבוע אם לא ימצאו להם אנשים רציניים אז זה יהיה לכל מי שרוצה" ועוד ציטוט: "הסכנה הגדולה ביותר, בעיני, היא דווקא מאותם כלבים שנמכרים כגזעיים בלי תעודות. שכמובן גם הם אינם כפופים לשום תקנון. בהחלט ייתכן שחלק מההורים של אותם כלבים נפסלו לגידול בגלל בעיות תקן, בריאות או התנהגות. לרוב אין שום דרך לוודא מדוע אין תעודות לגורים או להורים והקונה הפשוט שהרגיש שמח ועליז שחסך כמה שקלים (כמו כל ישראלי מצוי...) בעת קניית הגור - משלם אח"כ כפל כפליים, כדי לפתור את הבעיות שמתעוררות. אז במקרה הזה כדאי לפעול לפי האימרה: "אני לא מספיק עשיר בשביל לקנות בזול"."

מן הראוי היה לכתוב גם את תגובתי

ומפליא אותי מאוד לראות שבפורום כלבים דנים בנושאים כלכליים. למי ששכח או לא ידע, ענייני הכספיים הם עניני הפרטי. מי שמעוניין בגור האסקי מוזמן ליצור קשר ומי שלא אז לא. בלי סוף חירטוטים לא ענייניים ! נ.ב. : הגורים בפיקוח וטרינרי החל מהיות אימם בהריון בשבוע החמישי.

היי ורד...

האם בקשת את רשותו של פיסא לצוטט אותו?? כי ראיתי שגם בפטנט ציטט אותו.

ליצירת קשר

055-370670

אולי תשימי לנו תמונה, של הקטנים?..

גורי האסקי סיבירי יפיפיים למסירה

גזעיים, יפיפיים ואנרגטיים בצבעי שחור-לבן בני 7 שבועות לבתים חמים ורציניים בלבד !

היי גלי בכל אופן נסי לקחת אותם בשבתות לsos או לתנו לחיות לחיות -לפחות שם ישלמו עבורם

ואחרי זה כדאי שתחשבי ברצינות על עניין העיקור שמומלץ מאוד גם לטובת בריאות הכלבה

ולכן הובא המקור ממנו צוטטו הדברים

כך שכל מי שרוצה יכול להיכנס ולראות את כל התגובות בעצמו. אם לא הבנת זאת לא הכפשה של גלי אלא נסיון, כך אני מניחה, להסב את צומת ליבו של הציבור לבעייתיות הגדולה שבקניית כלבים גזעיים בלי תעודות. לא ראיתי שם שום התייחסות אישית לגלי או לגורים שלה.

טוב. אני חדשה כאן בפורום ויש פורומים שמעדיפים שנשרשר

סליחה.

אולי תשימי לנו תמונה, של הקטנים?..

בבקשה

ועוד אחת של האמא מניקה

היי גלי....

כלבתך יפיפיה אמיתית!!! אבל איני בטוחה שהיא האסקית לחלוטין כפי שאת אומרת, לי היא נראת מאוד דומה למלאמוטית. הגורים מקסימים אמיתיים ומקוה שתמצאי בתים נהדרים עבורם. בהצלחה ניל"י.
16:12 02-07-2003|%%posterlink.958421%%

אין שום בעיה

לא קרה כלום והכל ברוח טובה. כאן בפורום מקובל כל נושא לפתוח כהודעה חדשה. אלא אם כן התגובה מתייחסת להודעה אחרת - ואז משרשרים. ברוכה הבאה לפורום שלנו - ואני מקווה שתהני! נתלי

תודה. נילי אני לא מצליחה להכנס להודעה שלך משום מה

הייי אני מאוד רוצה לאמץ כלב ובמיוחד האסקי האם זה עוד אפשרי ?!

עבור לעמוד
, ,
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
כלבים
בחר
בחר