פסוריאזיס ותזונה נכונה

האם תזונה יכולה לעזור לפסוריאזיס?
תזונה נכונה אכן יכולה לעזור!
מקור הבעיה בתוך התאים עצמם, מנגנון
ההתרבות מווסת ע"י איזון בין שני רכיבים CAMP  ו-CGMP  
בחולי פסוריאזיס, ישנה רמה גבוהה של CGMP  
ורמה נמוכה של CAMP, התוצאה –
התרבות מהירה ולא מבוקרת של תאים,
איזון בין שני הרכיבים הינו המטרה העיקרית בריפוי המחלה.
הסיבות נובעות מעיכול חלבונים לקוי.
זיהום פטרייתי במעיים, תפקוד כבד לקוי, אלכוהול ועודף מזון מן החי.

מחלת עור פסוריאטית

ויטמין A מעכב את התפתחותם של הפולי אמינים
(תוצרי פירוק רעילים של חומצה אמינית) השייכים
להתהוות המחלה, נוגד חמצון כמו בטא קרוטן מדכאים
את רמת ה- GMP.

פסוריאזיס ספחת

חומצת שומן גמא לינואלית (GLA) וחומצת
שומן EPA  הינן חשובות לטיפול במחלה.
גאלה מטפלת בתופעות דלקתיות במיוחד –
מניעה של חומצה ארכדונית הגורמת לתופעות
דלקתיות ואוטואימוניות ע"י יצירת לוקוטריאנים.

פסוריאזיס מחלות עור פסוריאטיות - YouTube

https://www.youtube.com/playlist?list...E9G2w

16 בינו׳ 2016 - פסוריאזיס מחלות עור פסוריאטיות... איך לטפל במחלות עור פסוריאזיס? מה לאכול בכדי לאזן מחלת עור פסוריאטית?... שאלות: פסוריאזיס מדבק, פסוריאזיס טיפול, ...

תרופות צמחיות עלולות לגרום לאינטראקציות מסוכנות עם התרופות אשר הינכם נוטלים. כמו כן, לא אסור לקחת תרופות צמחיות, אם הינך בהריון או מניקה, או אם יש לך מצבים רפואיים קיימים, כגון: סוכרת או לחץ דם גבוה, או הפרעות במצב רוח וכו'. 

להלן מספר עשבי תיבול ותרופות טבעיות שעשויות לעזור לכם הסובלים ממחלת הפסוריאזיס או דלקת מפרקים פסוריאטית.

שמן עץ oilTea עץ התה מופק מהעלים של צמח ומקורו באוסטרליה. שמן עץ התה בעל תכונות חיטוי ויעיל במריחה על העור. חלק מהאנשים מוצאים באמצעות שמפו עם שמן עץ תה עוזר להקל על פסוריאזיס בקרקפת. עם זאת, אין מחקרים מדעיים כדי להוכיח את היעילות של שמן עץ תה על פסוריאזיס. השתמש בשמן עץ תה בזהירות כפי שכמה אנשים יכולים להיות אלרגיים אליו.

פסוריאזיס טיפול טבעי (152945 צפיות)!

היום ניתן למצוא עבור פסוריאזיס טיפול במודיעין עילית יעיל מאוד. תכנסו לאתר לפרטים נוספים.

הי

ואוו תודה רבה על ההמלצה ועל הפרטים החשובים. מעולם לא חשבתי שלתזונה יכולה להיות השפעה כל כך גדולה על הטיפול במחלה. אגב, מי שסובל מהתופעה ומחפש הקלה אני יכול להמליץ בחום על טיפול טבעי בפסוריאזיס, שהצליח לשפר משמעותית את מצב העור שלי, ולהחזיר לי את החיים והשגרה בחזרה. הכנסו ללינק שצירפתי על מנת לקרוא עוד פרטים.

עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
רפואת עור (דרמטולוגיה)
בחר
בחר