עזרה אנשים!!

תקשיבו אני ממש רוצה לעשות עגיל באף אבל אבא שלי לא מרשה לי אז מי שיש לו אחד שיאמר לי איך זה תודה רבה נשמות!!!

היי רומי..

אם אבא שלך לא מרשה לך, אז איך זה קשור בעצם לשאר ההודעה? :) בכל מקרה, מה הכוונה "איך זה?" אשמח אם תכוונתי יותר את שאלתך, כדי שנוכל לענות.
מנהל הפורום
1000+

תשובה...

זה שאבא שלי לא מרשה זה בגלל הסיכונים שיש אז בטכלס אני רוצה לדעת איזה סיכונים הכי נפוצים,וכמה הם נוראים? (כלומר אינפקציה...)והאם עדיף לעשות עם מחט או עם אקדח? תודה רבה....

עכשיו מובן לי:)

אני מעתיקה לך תשובה מן השאלות הנפוצות בנושא סיכונים למניהם. כל עגיל חשוף למס` סיכונים : זיהום כאב ודחייה הם העיקריים. למה הכוונה בזיהום? בכל מקום בו אנו נמצאים יש חיידקים. חיידקים מחפשים מקומות כאלו (פצועים, הפירס הוא למעשה פציעה של העור, ושער פתוח לרקמות הפנייות של הגוף) כדי לשבת שם ולפתח להם מושבות (המנוולים). ברגע שאתם מתחררים (בכוונה לא כתבתי "מחררים את עצמכם" כי כולנו יודעים שזה אסור), הגוף מפריש כלמיני הפרשות לימפתיות (מבלוטות הלימפה) ובגלל זה יש מוגלה, ובגלל זה זה כואב. לגבי הכאב: כאב זה דבר יחסי.תחשבו שניה, אם אני אצבוט אותך זה יכאב לך? השאלה היא מי צובט, את מי צובטים,איפה צובטים וכמה חזק צובטים, נכון?! אני עשיתי עגיל בלשון שכמעט ולא כאב לי והחלים צ`יק-צ`ק, ושמעתי על אנשים שבכו כשחיררו אותם, ולקח להם יותר מחודש להחלים, ככה שזה אישי ואינדיבידואלי. ובכל זאת, כדי לעשות קצת סדר בבלאגאן- אם תעשו את העגיל אצל פירסר מוסמך ומנוסה (ועם הוכחות לנסיון שלו) אין שום סיבה שזה יכאב הרבה יותר מ..בוא נגיד.. תקיעה של מחט של תרומת דם. שוב אני חוזרת ואומרת שיש אזורים עשירים בעצבים שאמורים לכאוב יותר מאזורים אחרים, אבל זה ממש אינדיבידואלי. פירס מטופל - דהיינו- נקי, שמורחים אותו כמו שצריך, ושלא משחקים איתו או נכנסים איתו לכל מיני מקומות שאסור (בריכה ים וכדומה)- אין סיבה שלא יחלים כמה שיותר מהר, או שיעשה יותר מדי בעיות. מצד שני, לכל גוף ולכל בנאדם יש את הנטייה הטבעית שלו להתנגד למתכות שמוכנסות אליו, ככה שיכול מאוד להיות שיהיה לך פירס בריא ונחמד, שהגוף פשוט ידחה אותו החוצה. ובנוגע לאקדח או מחט, קיראי את המאמר הבא.
מנהל הפורום
1000+

תודה רבה!!!!

הצלת אותי!!!!
עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
בודי פירסינג
בחר
בחר