שאלה לה לה

שאלה לה לה

יש לי שאלה... אני רוצה לעשות בחור רגיל באוזן הרחבה של 2 מ"מ. השאלה שלי האם זה יחזור אי פעם להיות רגיל? [= לחור בגודל של "נקודה"] תודה מראש לעונים

בטח

אם תרחיבי ל2 מ"מ אז זה יכול גם להיסתם אם את תורידי לגמרי את העגיל. כל חור יצתצם ל"מקורי" אם ההרחבה לא עולה על 8 מ"מ נירא לי.

כן משהו כזה..

אבל זה גם משתנה מאדם לאדם... את האמת 2 מ"מ לא הייתי קורא לזה הרחבה פשוט עגיל של לשון... לכי לפריסר שירחיב לך במכה 1.2 מ"מ בגלל שחור רגיל זה 0.8

שאלה לה לה

יש לי שאלה... אני רוצה לעשות בחור רגיל באוזן הרחבה של 2 מ"מ. השאלה שלי האם זה יחזור אי פעם להיות רגיל? [= לחור בגודל של "נקודה"] תודה מראש לעונים

2 מ"מ הרחבה

אוקי אז ככה .. הרחבה של 2 מ"מ חוזרת לעצמה כמו עגיל רגיל אממ אם תעשי הרחבה שעולה על 10 מ"מ או 12 מ"מ האוזן לא תחזור למצבה הרגיל ויצטרכו לתפור לך את האוזן (במידה ותרצי לסתום את החור של 12 מ"מ ) למשל לחבר של יש 32 מ"מ שזה ענק והוא לא מתכוון לסתום את זה בזמן הקרוב .. קיצר אם את עושה הרחבה ואת רוצה שהאוזן תחזור למצב רגיל תעשי עד 12 או 10 מ"מ

זה לא תמיד נכון

בדרך כלל הרחבות מתחת ל-7 מ"מ נסגרות וזה גם לא בטוח אבל זה משתה מאדם לאדם יכול להיות שלאדם אחד יסתם אחרי שהוא עשה 12 מ"מ ואחד שעה 8 מ"מ לא יסתם לו... בכל מקרה מי שעושה מעל 8-9 זה לא מממשש נסתם זה נסתם לחור של 3 מ"מ שזה לא כל כך נורא...

גם אתה וגם נסטיה טועים,

כל הרחבה מתחת ל14 מ"מ תצטמצם לחור נורמלי. כל הרחבה מעל 14 מ"מ , לא תצטמצם . למרות שיש מקרים מיוחדים, וזה תלוי במהירות שבה העור יודע לשחזר את עצמו, ובאלסטיות שמשתנה בין אדם לאדם. בכל אופן, הרחבות העולות על 14 מ"מ סיכויים קלוש להצמטמצם.

לא צריך להגזים

זה נכון שהסיכויים של חור מעל 14 מ"מ להצטמצם לחור נורמלי הם קלושים, אבל גם הרבה מתחת לזה. בוא נחליט ש6-7 מ"מ ומטה- הסיכויים מאוד גבוהים שהחור יצטמצם. למעלה מזה- באמת אין לדעת. אצל כל אחד זה שונה.
מנהל הפורום
1000+

את יכולה להיות בטוחה שהרחבה גם של 5 מ"מ תיקטן לך לחור רגיל ב100%...ואולי גם יסתם לגמרי (אם החור די חדש)

עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
בודי פירסינג
בחר
בחר