נזם באף - תשובות מכולם בבקשה !

אמא שלי לא מרשה לי לעשות עגיל באף כי היא אומרת שזה לא נסתם אחרי שמורידים . זה נכון ? בכוונתי להראות לה את הודעה זו אז ענו בבקשה ... ! תודה מראש

בטח שנסתם!...

אהמ...

במוקדם או בטיפה יותר מאוחר - החור יסתם. הדבר לא מתייחס רק אל האף אלא לרוב האזורים שבגוף. השאלה האחרת היא הצלקת - שתהיה תלוייה בגודלה ביחס הגוף שלך וביחסך אל הפירס. הצלקת -שבדר"כ מזערית- יכולה להוות תחליף לחור אה כן, נפוץ השימוש באקדח בנזם - שימוש אסור בהחלט. אם את מחליטה להתחורר, בחרי ובמחט ובסטודיו מוסמך ומקצועי.

מנסיון אני אומר לך שכן היה לי פעמים חור באף והוא נסתם אחריי יומיים

בטח שנסתם!...

עוד מישהו רוצה לענות ?

מנסיון אני אומר לך שכן היה לי פעמים חור באף והוא נסתם אחריי יומיים

זה לא אומר כלום

לאחד זה אחריי יומיים לאחד זה אחרי שבוע. הכל תלוי במשך הזמן שהעגיל היה על הבנאדם. ככה שפה הניסיון לא קשור.

אמא שלי לא מרשה לי לעשות עגיל באף כי היא אומרת שזה לא נסתם אחרי שמורידים . זה נכון ? בכוונתי להראות לה את הודעה זו אז ענו בבקשה ... ! תודה מראש

ניסתם וחצי,

תלוי כמה זמן הוא אצלך,אני יכוללה ללכת שבוע בלי זה לא יסתם. הצלקת תהיינה מזערת ולא תכער או משהו,חוצמזה תגידי לאמא שזה אחד הפחות כואבים והפחות מסוכנים. והקטע על מחט בנושא הזה בולשיט גמור.

אז הגברת ממליצה להתחורר באקדח?

אממ... ממש תובנה תמידית.

אז ככה..

קודם כל.. אחרי שזה אצלך כמה זמן ואת לא מורידה את זה-זה לא נסתם!, את יכולה להוריד בשביל להחליף עגילים וזה..אבל זה לא ייסתם.. זה ייסתם רק אם לא תשימי בכלל בכלל את הנזם, בזמן ההחלמה.. אחרת זה כבר רגיל. וחוצמזה עגיל באף זה עגיל מאור מאוד פשוט ולא כואב יחסית.. אם מחטאים אותו ודואגים לו אז לא קורה כלום!, ההורים שלך לא מאמנים- לכי איתם שייתיעצו עם רופא, רציני..הוא יגיד להם הכל על נזם, ואל תדאגיי..אין בזה שום דבר רע ככה שהוא גם לא יגיד דברים רעים.. ועוד משהוו.. אחרי העגיל הרפואי, כל אחד מחליף עגיל. יש עגילים דקים יותר ויד עבים יותר. מנסיון..אם את שמה ישר עגיל עבה- החור שלך יהיה קצת יותר רחב ושתורידי ייראו חור גדול יחסית באף.. אבל אם תשימי עגיל עדין, שהוא ממש דק. אז שתורידי תראי נקודה ממש קטנה. כמו נקודה בעיפרון.. אצלנו יותר מחצי ביה"ס עם נזם. וגם אני..כולם חשבו שזה סיפור, כואב והכל.. אבל ממש לא.. ואצלנו גם הרבה עשו בגיל ממש מוקדם, בכיתה ו'.. אם יש לך עוד שאלות את מוזמנת לפנות אליי [[=

לכל אלה שאמרו שנסתם..

אז ככה..אל תתבלבלי ואל תבלבלו. זה נסתם אחרי אם מורידים בזמן הקרוב שעושים.. אחרי חודש שהבנאדם עם נזם החור לא נסתם לו!, מתוקה, זה כמו לוב ( עגיל באף ), אם לא תשימי עגיל זה ייסתם..אבל אם את עם העגיל הרבה זמן..החור לא ייסתם..

לא אחרי חודש- אחרי שנה התכוונתי לכתוב

לאו דווקה

גם אחרי שנה זה יכול להיסתם. הכל תלוי בתכונות הגוף.

לכל אלה שאמרו שנסתם..

אז ככה..אל תתבלבלי ואל תבלבלו. זה נסתם אחרי אם מורידים בזמן הקרוב שעושים.. אחרי חודש שהבנאדם עם נזם החור לא נסתם לו!, מתוקה, זה כמו לוב ( עגיל באף ), אם לא תשימי עגיל זה ייסתם..אבל אם את עם העגיל הרבה זמן..החור לא ייסתם..

למיכל, כמה בטחון וכמה טעויות...

ראשית תחילה - אדגיש שבמונח הבודי פירסינג לא נמצא עגיל רפואי. להשכלתך - גם עגיל בלוב יכול להסתם זאת במידה שונה בקשר לגוף האדם ולאו דווקא בקשר ל"הרבה זמן" שהיית עם העגיל. הערה נוספת: "אבל אם תשימי עגיל עדין, שהוא ממש דק. אז שתורידי תראי נקודה ממש קטנה. כמו נקודה בעיפרון.." לאו דווקא. הצלקת תלויה במספר דברים: איך התייחס לפירס ואיך הגוף שלך קיבל אותו. אה כן והערה נוספת: "אין בזה שום דבר רע ככה שהוא גם לא יגיד דברים רעים" (הרופא) - רוב הרופאים כלל לא יחלו לשבח את הפירס שברשותך. בפירס אין גם דבר התורם לגוף (או שלפחות עדיין לא הוכיחו שיש). כמובן - חוץ מיופי. כל שאר הדברים שיגרמו מהפירס - יכולים להיות רק נזקים (צלקת וכיו"ב).

זאת הדעה שלי..אני חולקת על שלך..

קודם כל, הרופא לא יביע דעה אם הפירסינג יפה או לא-זה לא התפקיד שלו!, הוא רק יגיד את הנזקים, ואם מטפלים יפה בעגיל והכל אין נזקים.. חוץ מכמובן נקודה קטנה שנשארת.. והכוונה שלי הייתה שבעגיל,אז יש דבר כזה ארוך שמכניסים, אז אם הוא דק, ואת שמה אותו בהתחלה אז החור גם יהיה דק. ואם את תכניסי יותר עבה אז החור ייתרחב ויהיה יותר עבה..

מיכל

חבל שאת מביאה אנפורמציה שגויה חור קשור בהחלט לכמה זמן אותו בנדם היה עם העגיל ונכון,יש אנשים שאיתו המון זמןוהם יכולים להוריד לפרקי זמן ארוכים אבל ישכאלה שמורידים ואחרי שעה שעתיים זה נסתם הכל תלוי בגוף של אותו אדם ובכמה זמן הוא היה עם העגיל.. המשך לילה טוב
עבור לעמוד
,
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
בודי פירסינג
בחר
בחר