מיכל

חבל שאת מביאה אנפורמציה שגויה חור קשור בהחלט לכמה זמן אותו בנדם היה עם העגיל ונכון,יש אנשים שאיתו המון זמןוהם יכולים להוריד לפרקי זמן ארוכים אבל ישכאלה שמורידים ואחרי שעה שעתיים זה נסתם הכל תלוי בגוף של אותו אדם ובכמה זמן הוא היה עם העגיל.. המשך לילה טוב

לכל אלה שאמרו שנסתם..

אז ככה..אל תתבלבלי ואל תבלבלו. זה נסתם אחרי אם מורידים בזמן הקרוב שעושים.. אחרי חודש שהבנאדם עם נזם החור לא נסתם לו!, מתוקה, זה כמו לוב ( עגיל באף ), אם לא תשימי עגיל זה ייסתם..אבל אם את עם העגיל הרבה זמן..החור לא ייסתם..

זה לא כמו לוב.

באף יש סחוס, מה שגורם לעגיל לא להסתם. ואל תזייני תשכל-אחרי חודש העגיל בטח ובטח יכול להסתם.

עוד מישהו רוצה לענות ?

כן

תראי, אם תוציאי את העגיל תוך חודש-חודשיים, סביר להניח שהוא ייסתם, אבל ככל שהוא יהיה יותר ותיק ותישארי איתו- יש סיכוי שהוא לא ייסתם אלא יצטמצם מאוד. ככה זה חורים בסחוס, אבל לא הבנתי למה זה שיקול? בכל מקרה, אי אפשר להיות בטוחים בכלום כי כל גוף 'מתנהג' אחרת.
מנהל הפורום
1000+

אז ככה..

קודם כל.. אחרי שזה אצלך כמה זמן ואת לא מורידה את זה-זה לא נסתם!, את יכולה להוריד בשביל להחליף עגילים וזה..אבל זה לא ייסתם.. זה ייסתם רק אם לא תשימי בכלל בכלל את הנזם, בזמן ההחלמה.. אחרת זה כבר רגיל. וחוצמזה עגיל באף זה עגיל מאור מאוד פשוט ולא כואב יחסית.. אם מחטאים אותו ודואגים לו אז לא קורה כלום!, ההורים שלך לא מאמנים- לכי איתם שייתיעצו עם רופא, רציני..הוא יגיד להם הכל על נזם, ואל תדאגיי..אין בזה שום דבר רע ככה שהוא גם לא יגיד דברים רעים.. ועוד משהוו.. אחרי העגיל הרפואי, כל אחד מחליף עגיל. יש עגילים דקים יותר ויד עבים יותר. מנסיון..אם את שמה ישר עגיל עבה- החור שלך יהיה קצת יותר רחב ושתורידי ייראו חור גדול יחסית באף.. אבל אם תשימי עגיל עדין, שהוא ממש דק. אז שתורידי תראי נקודה ממש קטנה. כמו נקודה בעיפרון.. אצלנו יותר מחצי ביה"ס עם נזם. וגם אני..כולם חשבו שזה סיפור, כואב והכל.. אבל ממש לא.. ואצלנו גם הרבה עשו בגיל ממש מוקדם, בכיתה ו'.. אם יש לך עוד שאלות את מוזמנת לפנות אליי [[=

למיכל

היי.. עשיתי היום עגיל באף בבילו ברחובות. הציעו לי לעשות עם אקדח אבל רציתי עם מחט כי זה סטרילי ויש לזה 2 חסרונות 1. זה עולה מעל ל100 ש"ח ויותר 2. זה כואב רצחחחחחחחח עשיתי עם אקדח וזה אותו הרגשה כמו עגיל באוזן. אני בת 12 וחצי. טוב להת' וביי ביי

אם אני עם עגיל חודשיים והורדתי בגלל שנהיה לי אינפקציה כמה זמן זה נסתם לפחות?? בבקשה תענו לי זה ממש דחוף

עבור לעמוד
,
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
בודי פירסינג
בחר
בחר