איפה אני אוכל לעשות עגיל בלי אישור הורים?!דחוף

שמעו נשמותת אני חייבת לעשות עגיל בטבור אבל אני רוצה לעשות בלי אישור הוריםם רבתי עם ההורים וזה . קיצר אני יודעת שאמא לא תשתף איתי פעולה אם אני אתן לה לדבר עם הפירסר . לפני שנה עשיתי הליקסס והיא לא מתלהבת ממנו כ"כ עדיין חהחה בכלל מקרה , אני חייבת לעשות עגיל בטבור ! אבלל בלי אישור הורים ! אני מסיימת עכשיו ט' ואני נראתת בוגרת לגילי =] אבלל אנ'לא רוצה ללכת ו"לנסות את מזלי" אצל הפירסר ! כי אם הוא יגיד לי שהוא לא עושה לי !! חרא ! מה עושים ?!?! אני חייבת את העגיל הזה נשבעת !@!!# מה להגיד לו !? איפה אפשר לעשות עגיל בטבור בלי פירסר חופר !~!?!? דחוף אוהבבת ,ירדני !

לאן את ממהרת?!

מה כ"כ דחוף בעגיל? את בת 15 (כיתה ט' לא?) נישאר לך עוד שנה או אפילו פחות משנה לחכות עד שתוכלי לעשות מה שאת רוצה אצל פירסר מקצועי. אני לא מבינה את זה, במקום לגרום לעצמך נזק כשתתחוררי אצל פירסר חפאר(שאג שום פירסר מוסמך לא יעשה לך פירס בלי אישור הורים אם את בת פחות מ16) את יכולה לחכות! חוץ מי זה בפורום אסור להמליץ על מקומות.

כל החברות שלי עשו ואני ממש ממש רוצה

אני ממש רוצצצצצצה אני רק חייבת לעשות בלי אישור הורים !! אמא לא מסכימה לי כי היא אומרת שחבל שזה סתם יהרוס , וזה לא לרמה שלי . וזה מוריד מהכבוד וזה . אמא תמיד צודקת אבל היא לא מבינה שאני חיה בעולם אחר אני ממש רוצצצצצצה מה לעשות? =\ אולי אתם תביני אותי ..

כל החברות שלך עשו?..

זאת לא בדיוק הסיבה המתאימה. את צריכה לעשות אותו כי את רוצה. ואם את באמת רוצה,את מסוגלת לחכות לגיל 16 ולהשקיע ולעשות אצל פירסר מוסמך, שיעשה לך את הפירס איכותי, ויהיו פחות בעיות. בהצלחה, בכל אופן.

אני מבינה אותך !

ממש אבבלל .. גמאני רציתי לעשות עגיל בטבור לפני כמה חודשים אפילו הלכתי לפירסר שיעשה לי אבל הוא לא נתן לי בלי אישור הורים אז לא עשיתי.. פשוט ישבתי לאמא שלי על הראש והראתי לה בשאלות נפוצות פה בפורום את שאלה 8 , לא שזה שיכנע אותה !פשוט למלא חברות שלי יש ואמרתי לה שאני ממש מקנאה בהן ובסוף היא נאלצה להסכיםם.. חחחח והיא עדיין מתחרטת שהיא הסכימה אבל מילה זאת מילה ! אממ אני מציעה לך פשוט להציק עם זה .. זה אולי די דפוק אבל לרוב מצליח .. ואם זה לא יעזור אולי פשוט באמת תחכי אין מה לעשות ..

איפה אני אוכל לעשות עגיל בלי אישור הורים?!דחוף

שמעו נשמותת אני חייבת לעשות עגיל בטבור אבל אני רוצה לעשות בלי אישור הוריםם רבתי עם ההורים וזה . קיצר אני יודעת שאמא לא תשתף איתי פעולה אם אני אתן לה לדבר עם הפירסר . לפני שנה עשיתי הליקסס והיא לא מתלהבת ממנו כ"כ עדיין חהחה בכלל מקרה , אני חייבת לעשות עגיל בטבור ! אבלל בלי אישור הורים ! אני מסיימת עכשיו ט' ואני נראתת בוגרת לגילי =] אבלל אנ'לא רוצה ללכת ו"לנסות את מזלי" אצל הפירסר ! כי אם הוא יגיד לי שהוא לא עושה לי !! חרא ! מה עושים ?!?! אני חייבת את העגיל הזה נשבעת !@!!# מה להגיד לו !? איפה אפשר לעשות עגיל בטבור בלי פירסר חופר !~!?!? דחוף אוהבבת ,ירדני !

תקשיבי, ותקשיבי טוב...

יש סיבה טובה למה מגבילים את הגיל שבו אפשר להתחיל להתחורר ודורשים אישור הורים. ואם תחשבי קצת, תגיעי למסקנה שזה גם די הגיוני... נכון, את בכיתה ח' עכשיו... הכל נראה טוב ויפה, לכל החברות שלך יש פירסינג בטבור וגם את רוצה. אבל, וזה אבל די גדול... את באמת רוצה פירסינג דווקא בגלל שלכול החברות שלך יש אותו? מה קרה לקצת מקוריות...? את עברת כבר את גיל הגן, וזה שיש לחברה שלך משהו, לא אומר שאת צריכה לנדנד להורים שלך כדי שגם לך יהיה. אולי כדאי שתקשיבי להם בעניין הזה ולא תתחוררי עכשיו... חוץ מזה, מקום שלא דורש אישור הורים בגיל שלך, זה מקום כזה חאפר, שאני לא אתפלא אם הוא יחורר אותך עם סיכה של שדכן... תחכי לגיל שבו מותר להתחיל, תבררי על פירסינגים אחרים בתחום, ואולי תגיעי למצב שבו תעשי פירסינג ואז כולם ירצו לעשות אותו, כי לך יש אותו...? לא יותר נחמד? בקיצור, עצתי היא כזאת, חכי לגיל המתאים שבו תוכלי להתחורר ואז תעשי את זה. יום טוב...

=//

אני קוראת פה מידי פעם ולא מגיבה, אבל לנושא הזה הייתי חייבת להגיב. ל-א עושים פירסינגים רק בגלל שלאחרים יש. פשוט לא. גמני הייתי כמוך.. כיתה ז', לא מבינה מעצמי בכלל, לחברות היה פירסינג בטבור, אז זה ממש עשה לי חשק. עכשיו, אחרי 5 שנים ככה, אני פשוט מודה לאמא שלי שהיא לא הסכימה. זה ממש טיפשי לעשות בגלל שלאחרים יש. תחשבי על זה שוב, בלי שטויות. זה ממש טיפשי. וגם מחוץ מזה, אם לכולם יש, אז את לא רוצה להיות מיוחדת יותר? למה לעשות כמו כולם?

כל החברות שלך עשו?..

זאת לא בדיוק הסיבה המתאימה. את צריכה לעשות אותו כי את רוצה. ואם את באמת רוצה,את מסוגלת לחכות לגיל 16 ולהשקיע ולעשות אצל פירסר מוסמך, שיעשה לך את הפירס איכותי, ויהיו פחות בעיות. בהצלחה, בכל אופן.

תקשיבו אני רוצה לעשות הליקס בתל אביב בלי אישור הורים במקום מקצועי כי אי אפשר לבוא עם אחים גדולים בבקשה תעזרו!!!!

היי לשאלה אני מכירה סטודיו בירושלים בעיר שעושים.. לי עשו שם הליקס ורק אישור טלפוני שבתכלס אפשר לבקש מכל אחד שידבר איתם.

אני לא ממליצה לך לעשות בלי אישור הורים. יש לי זיהום עכשיו ממש בדאבל הליקס ואני צריכה תהורים שלי בשביל ללכת לרופא ובית מרקחץ לאנטיביוטיקה והכל. תאמיני לי לא יצא לך כלום טוה מזה שהם לא ידעו.

ידיד שלי עשה בלשון ובסטר בלי שההורים ידעו וזה היה לו ממש סיבוך להוריד ולהחזיר כל פעם. כדאי לך לחכות. יש לך ממש טיפה עד שתוכלי בלי אישור

היי מאיפו את?

עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
בודי פירסינג
בחר
בחר