שאלות חשובות על נזם

היי:] אני רוצה לעשות נזם [ מקווה שירשו לי] ויש לי כמה שאלות 1) האם אפשר לקנח את האף רגיל עם נזם?זה לא מגעיל/כואב? ובמיוחד שזמן ההחלמה איך אפשר לקנח את האף? 2) ידידה שלי אמרה לי שהיא עשתה נזם ואז היא יכלה להכנס לבריכה לא אחרי חודש או משו כזה אלה ישר אחרי שהיא עשתה את העגיל. זה נכון? 3) מה זמן ההחלמה? עד מתי בדיוק צריך לטפל? ומתי אפשר להחליף עגיל? 4) האם לעשות את הנזם עם מחט זה כואב מאוד? [אני מפחדד] תודה מראשש , בר:)

תשובות

1.אפשר לקנח את האף ,יש לי נזם וזו ממש לא בעייה ובזמן ההחלמה אפשר לקנח את האף ,זה לא מפרע לכלום 2.עדיף להיכנס אחרי חודש ,כי חודש זה כבר כשהעגיל מתרפא טיפה.. אבל ישר עדף ל להיכנס , כי הכלור יזהם את החור. 3.אני את העגיל החלפתי 4 ימים אחרי שעשיתי ,ויש כאלה שמשאירים חודש או שבועיים... כמה שתשאיר יותר זמן ככה יהיה פחות סיכוי לאינפקציות וכאבים מיותרים. 4.כן , כשעושים באף עם מחט זה העגיל הכי כואב שיש ממה שאמרו לי.. אני אישית עשיתי באף עם אקדח ,אבל אחרי זה היה לי מלא אינפקציות ובלאגנים ,תעש עם מחט.. זה לא כאב מוות, כאילו זה כאב שאפשר לסבול... בהצלחה[=

לא נכוןןןןןןן

עשיתי לפני יומיים עגיל באף ושמקנחים זהה מציקק ודוקרר והוצאתי את העגיל אחרי חצי שעה ככה כי זה לא כאב וזה היא גדול

לא נכוןןןןןןן

עשיתי לפני יומיים עגיל באף ושמקנחים זהה מציקק ודוקרר והוצאתי את העגיל אחרי חצי שעה ככה כי זה לא כאב וזה היא גדול

ברור שזה דוקר

אתה מתחורר עם עגיל שלא מתאים בכלל לאף והסוף שלו מציק,במקום להתחורר בסטודיו בצורה מקצועית,לשים פרסה/חישוק לחץ/סטאד מעוקל בלי חלקים בולטים,אפילו לברט סטאד יכול להתאים אבל העגיל ה"רפוא" כביכול לא מתאים לחירור אז ברור שהוא יציק.

עשיתי נזם לפני 3 ימים ושאני נוגע בו כואב לי ואני לא יכול לקנח את האף.... עכשיו זה שעשה לי את הנזם הביא לי רק 2 מגבוני אלכוהול ואמר לי תחטא איתם פעם ביומיים ... אני צריך ליקנו עוד משהו בישביל לחטא ? שלא יהיה לי אינפקציה או משהו כזה ... 

עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
בודי פירסינג
בחר
בחר