שאלה בנוגע להליקס.

היי, זוכרים שאמרתי לכם שאני אעשה הליקס? אז בסוף עשיתי חח אז איך מטפלים בזה כדי שזה לא יזדהם? תודה רבה.

היי עמית.

מטפלים בפירסינג החדש במי מלח (חצי כפית מלח על כוס מים חמימים. שימי לב שהמים לא יהיו חמים מדי) ובמשחה בפנטן+. הוראות טיפול מפורטות יותר תמצאי במאמרים.

קודם כל תודה :) ואמרו לי עם אלכוהל במשך שבועיים.

אז מה עדיף מי מלח או אלכוהל? ועוד משהו קטן: יכול להיות שההליקס ביום הראשון גורם לסחרחורות? ועם מישהו מתעניין/רוצה לעשות: אז זה ממש ל-א כואב כמו שכולם אמרו!!!!!

עשית באקדח?

לא אלכוהול, מי מלח.

כן, אקדח..

פשוט עשיתי את זה באיזו חנות בקניון והם אמרו שהם לא עושים עם מחט.. חוץ מזה, זה בכלל לא כאב עם אקדח, לא העזתי עם מחט.

!!!!!

יכול לקרות לך מה שקרה לי עשיתי כמוך הליקס עם אקדח ונהיה לי בועה והלכתי לרופא כי היא היתה ענקיתתת והוא אמר שחתיחה מהאקדח עמצו שעשו לי את העגיל נכנסה לאוזן והיה ממש קטנה והגוף מקבל אותה ככלק מימנו כי לא יודעת הוא מוזר והוא עקף את זה בשכבת עור והוא נתן לי משחה וזה נהיה קטן יותר ובקושי רואים את זה אז הוא אמר שלא צריך ניתוח לחתוך תסחוס...פוי.. אזזז...תיזהר עם זה
Anonymous

להבא-

פירסינג עושים עם מחט. ורק עם מחט. מחט נפתחת לך מול העיניים, עם מחט -לרוב- עושה מישהו מקצועי שעבר הכשרה. לעומת ה-אקדח, ש-אי אפשר לחטא את כל המכשיר, ותאר לעצמך כמה אוזניים הוא עבר, וכמה מחלות הועברו אליו. -לרוב החור יוצא עקום, דבר שמגביל אותך בעגילים. -לרוב עם אקדח תעשה מוכרת במספרה, שלא יודעת מה זה אוזן, חוץ מזה ששומעים בה, ולך תדע באיזה ווריד היא תפגע לך. בכל אופן, אני חושבת שמיצינו תתחדש, ובהצלחה :)
10:42 01-07-2008|%%posterlink.0%%

!!!!!

יכול לקרות לך מה שקרה לי עשיתי כמוך הליקס עם אקדח ונהיה לי בועה והלכתי לרופא כי היא היתה ענקיתתת והוא אמר שחתיחה מהאקדח עמצו שעשו לי את העגיל נכנסה לאוזן והיה ממש קטנה והגוף מקבל אותה ככלק מימנו כי לא יודעת הוא מוזר והוא עקף את זה בשכבת עור והוא נתן לי משחה וזה נהיה קטן יותר ובקושי רואים את זה אז הוא אמר שלא צריך ניתוח לחתוך תסחוס...פוי.. אזזז...תיזהר עם זה

וזה כאב לך בהתחלה?או שרק אחרי זה גילית שזה מה שקרה..?

בכל אופן,לא נראה לי שזה כזה נורא עם אקדח /: זאת אומרת,בכלל לא כואב לי אז נראה לי שהכל בסדר.
13:41 01-07-2008|%%posterlink.0%%

לא כאב לי וטיפלתי ובכל זאת קרה מה שקרה

עם יש לך בועה תלך לרופא יכול להיות שזה מה שקרה לי וצריף לטפל בזה מהר...

רגע,לא הבנתי..בועה איפה, בתוך החור או מסביב?

וזה כאב לך בהתחלה?או שרק אחרי זה גילית שזה מה שקרה..?

בכל אופן,לא נראה לי שזה כזה נורא עם אקדח /: זאת אומרת,בכלל לא כואב לי אז נראה לי שהכל בסדר.

לא כאב לי וטיפלתי ובכל זאת קרה מה שקרה

עם יש לך בועה תלך לרופא יכול להיות שזה מה שקרה לי וצריף לטפל בזה מהר...
Anonymous

להבא-

פירסינג עושים עם מחט. ורק עם מחט. מחט נפתחת לך מול העיניים, עם מחט -לרוב- עושה מישהו מקצועי שעבר הכשרה. לעומת ה-אקדח, ש-אי אפשר לחטא את כל המכשיר, ותאר לעצמך כמה אוזניים הוא עבר, וכמה מחלות הועברו אליו. -לרוב החור יוצא עקום, דבר שמגביל אותך בעגילים. -לרוב עם אקדח תעשה מוכרת במספרה, שלא יודעת מה זה אוזן, חוץ מזה ששומעים בה, ולך תדע באיזה ווריד היא תפגע לך. בכל אופן, אני חושבת שמיצינו תתחדש, ובהצלחה :)

חח תודה רבה (:

רגע,לא הבנתי..בועה איפה, בתוך החור או מסביב?

זה נראה ככה...

Anonymous

אא'וץ!!!!זה נראה כואב..

למרות שלא בדיוק הבנתי איפה זה נמצא XD זה לא ברור.. מסכנה /: נ.ב אני בת חח (:

כן זה לא נעים=\

Anonymous
עבור לעמוד
,
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
בודי פירסינג