לכל אלה שרוצים לעשות עגיל באף !!! [אני מתכוונת לעגיל רגיל באף.. לא לספטום או כל דבר אחר..]

טוב אז ככה ראיתי שהרבה מתנגדים לעשות עגיל באף עם אקדח. אז אני יגיד לכם ככה, זה נראלי העגיל היחיד שאפשר וגם לא מסוכן לעשות עם אקדח. היה לי 4 פעמים עגיל באף[באותו מקום, פשוט כל פעם הוא נפל לי ולא, לא בגלל שעושים עם אקדח אז החור יותר גדול, ואגב, זה לא נכון.] קיצר ! אם בשבוע-שבועיים הראשונים אתם מטפלים בזה כמו שצריך, זה לא יזדהם ולא כלום. אני פשוט מתעצלת ללכת ולעשות שוב, מילה שלי תעשו עם אקדח, זה בסדר. וזה פחות כואב מעגיל באוזן מקווה שעזרתי (:

חח

חארטה ותשמרי את העצות שלך לעצמך, כלום ממה שאמרת לא נכון ועובדה שהעגיל נופל רוב הפעמים. [ גם אני עשיתי פעמיים עם אקדח ונפל לי.] ותעשי עם אקדח עד שיגיע הפעם שתלמדי את הלקח בדרך הקשה.

אז איך תסבירי את זה שאחותי עשתה ביחד איתי ויש לה אותו כבר 4 שנים?

פשוט אני ה"השקעתי" בו רק בכמה חודשים הראשונים .. .

חח

חארטה ותשמרי את העצות שלך לעצמך, כלום ממה שאמרת לא נכון ועובדה שהעגיל נופל רוב הפעמים. [ גם אני עשיתי פעמיים עם אקדח ונפל לי.] ותעשי עם אקדח עד שיגיע הפעם שתלמדי את הלקח בדרך הקשה.

*תיקון והוספתי עוד כמה דברים.. אז איך תסבירי שאחותי עשתה ביחד איתי ויש לה אותו כבר 4 שנים?.

פשוט אני "השקעתי" בו רק בחודשים הראשונים.. ואם אפשר לדעת, למה אתם כולכך נגד לעשות עגיל עם אקחד? שאגב באף ובאוזניים אלו המקומות היחידים שאפשר לעשות עם אקדח..

לכל אלה שרוצים לעשות עגיל באף !!! [אני מתכוונת לעגיל רגיל באף.. לא לספטום או כל דבר אחר..]

טוב אז ככה ראיתי שהרבה מתנגדים לעשות עגיל באף עם אקדח. אז אני יגיד לכם ככה, זה נראלי העגיל היחיד שאפשר וגם לא מסוכן לעשות עם אקדח. היה לי 4 פעמים עגיל באף[באותו מקום, פשוט כל פעם הוא נפל לי ולא, לא בגלל שעושים עם אקדח אז החור יותר גדול, ואגב, זה לא נכון.] קיצר ! אם בשבוע-שבועיים הראשונים אתם מטפלים בזה כמו שצריך, זה לא יזדהם ולא כלום. אני פשוט מתעצלת ללכת ולעשות שוב, מילה שלי תעשו עם אקדח, זה בסדר. וזה פחות כואב מעגיל באוזן מקווה שעזרתי (:

טוב אז ככה

חבל שאת ישר מסיקה מסקנות מבלי לבדוק לפני כן , האם זה באמת נכון . אולי את ספציפית ברת מזל ולך הכל עבר בשלום עם האקדח . אבל , אקדח זה אחד הדרכים הפחות מומלצים להתחורר מכמה סיבות שאני אפרט עכשיו : 1. רמת סטריליות ששואפת ל0 . האקדח לא מחוטא , זאת שעושה לך את העגיל לא משתמשת בכפפות , כל הסביבה עצמה לא נקיה [חנות תכשיטים] מתכון טוב מאוד לאינפקציה . 2. חירור אגרסיבי מידי . לאקדח יש מנגנון הפועל כמו פטיש ודוחף את העגיל לתוך הרקמה בכוח, משאיר חור עם שוליים משוננים, מעין "מכתש". "חוד" העגיל אינו חוד, הוא למעשה עגול וקהה, ולפיכך יותר כואב למעשה, וגורם להמון נזק לרקמה המחוררת- יוצר אופציה נרחבת לדחייה, צילוק וכדומה. 3. "עגיל רפואי"- שם שנועד להטעות, אין בעגיל הזה שום דבר רפואי, הוא לרוב עשוי ברובו מניקל ומצופה בזהב (שבסופו של דבר ייתקלף מהעגיל וייכנס לכם אל הגוף תוך כדי גרימת רעות חולות שונות).העגיל עצמו קצר מדי, וגורם לבעיות בזמן ההחלמה.סוגר העגיל בעייתי משתי בחינות: א.המבנה שלו גורם לכך שנוזלים מצטברים בו ומהווים מצע נהדר להתפתחות בקטריות ולכלוך. ב.הוא מונע מהנוזלים וההפרשות המופרשים בשעת ההחלמה מלצאת מהחור כיוון שהוא נשאר "לחוץ" על החור, ואינו מאפשר מרחב תנועה של העגיל בחור. דבר זה, מיותר לציין, מגביר את האינפקציות והגירוי. 4. זווית חירור - מבנה האקדח אינו מאפשר לשלוט בזווית ההחדרה, וכך יוצא שהחורים אינם יוצאים ישר (דהיינו, חור כניסה לא מקביל לחור יציאה, החורים מחוררים באלכסון)- דבר מאוד בעייתי למעוניינים בפרוייקטים או למעוניינים באוזניים אסתטיות, וחוצמזה יגרום לכם לבעיות אם תרצו לעשות שם הרחבה כמובן שזה עוד לא הכל . יש עוד המון בעיות עם האקדח הזה . כמו שהזכרתי למעלה - החירור לא ישר , ולכן יכול להיווצר מצב שהסוגר של העגיל יתקע לך באוזן - ואז רק חדר מיון יוכל לפתור את הבעיה . היו כבר הרבה סיפורים על זה. מקווה שקראת הכל , ושהרחבתי את ידיעותייך.

תקראו בבקשה מה שכתבתי , זה נותן מענה מקיף להכל

למה את כזאת בטוחה בעצמך שאת צודקת!?!?!

אין כזה דבר "האוזניים והאף הם המקומות היחידים שמותר להם". האקדח נועד בשביל תנוכי האוזניים, שגם שם זה לא טוב להתחורר עם אקדח. הרקמות באף הן נורא קשיחות וכשקורעים אותם באגרסיביות זה יוצר בעיה. גם אם זה יקח עוד 10 שנים. יש אנשים רגישים ואין לך שום זכות בעולם לבוא ליעץ עצה שהיא מאוד מסוכנת (אולי לא לך אבל לאחרים כן) ולהיות בטוחה שאת צודקת ולמה? כי לך לא קרה כלום. כשאת עושה עגיל במחט הוא בחיים לא יפול לך. את נתת לאף שלך 4 פעמים שוק. ורק שתדעי, אם את עשית 4 פעמים וכל פעם עם אקדח זה בערך 15 ש"ח אז כבר יוצא לך 60 שזה כמו לעשות עם מחט. אני חושבת שהודעה כזו ראויה להמחק כי היא עשה שלילית ויש אנשים שיכנסו כי הם רק רצו להתלבט ויראו את ההודעה הזאת וילכו לעשות את טעות חייהם.

אוקיי, סליחה, הבנתי

כרגע אין לי באף ואת האמת שאני מתעצלת ללכת ולעשות שוב.. בכל מקרה תודה על העצות, ושוב- אני מצטערת וחבל שלא ידעתי על זה קודם.. אני רק יכולה להגיד לך בקשר לזה שאמרת שכנראה יש לי מזל זה לא הכי נכון. כי אני מכירה המווון בנות וגם בנים, שעשו עם אקדח. וכלום לא קרה להם.. בכל מקרה, אם את מציעה לאנשים לא לעשות עם אקדח זאת החלטה שלהם.. ושוב- סליחה.

בולשיט

לא מסוכן? בטח שכן! אני מכירה אחת שהלכה לעשות עם אקדח והמוכרת בחנות זזה ועשתה לה את העגיל במקום מוזר ואז פשוט בלי לשאול הוציאה את העגיל ועשתה לה חדש במקום אחר:S:S - אותה אחת מצאה את עצמה עם עוד חור באף:S עוד משהו- העגיל גרוע מאוד לחירור שלא לתנוך, אני אישית בשיט טיפשותי עשיתי בכיתה ח' הליקס עם אקדח.. והעגיל לא החלים לי עד ששנה וחצי אחרי החירור החלטתי להחליף לעגיל טיטניום בסטודיו :] מאז העגיל נראה בריא, רק שהחור לא כ"כ המקום יפה כמו שעושים עם מחט. אז קחי לצומת ליבך :]

העגיל נפל לך מהאף

כי לא היה שום דבר שיחזיק אותו שם. בעגילים שבאמת מיועדים לאף, בחירור של פירסינג, המוט מעוקל בסופו, כדי שהעגיל ישאר במקומו בלי ליפול. חירור עם אקדח באף זה סתם חלטורה כזאת. לא שבתנוך זה יותר טוב. בכל מקרה, אקדח נוגד את כל האידיאולוגיה של הפירסינג. אקדח זה לפחדנים
מנהל הפורום
1000+

תקשיבו אני ממש צריכה תשובה כי אמא שלי יכולה לקחת אותי במיוחד... הבעיה שאם אני ישתפן שנהיה שם כבר זה לא יהיה טוב... אני צריכה עצה איך לעשות ומה הכי יעיל... תודה רבה

היי היום ניגשתי לעשות עגיל באף..עשו לי חור אבל לא הצליחו להכניס את העגיל..ניסו פעמים...ולא הצליחו...נאמר לי שזה ביגלל הסחוס שלי שמן..לכן אי אפשר...לעשות...

מה עושים..האם יש פתרון

היי היום ניגשתי לעשות עגיל באף..עשו לי חור אבל לא הצליחו להכניס את העגיל..ניסו פעמים...ולא הצליחו...נאמר לי שזה ביגלל הסחוס שלי שמן..לכן אי אפשר...לעשות...

מה עושים..האם יש פתרון

עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
בודי פירסינג
בחר
בחר