פירסינג אף , התייעצות

אני בת 13 וחצי ורציתי לדעת האם יסכימו לעשות לי עגיל באף ? האם כדאי לעשות במחט או ברובה ? כמה עולה במחט ? כמה עולה רובה ? איזה עגיל הכי בטוח לשים בהתחלה ? טיטניום /כסף/זהב חישוק / יהלום ? אני רוצה לדעת האם העגיל באף יכול להישאב ? הבנתי ממישהו שכאשר שמים את העגיל באף צריך לשבור אותו או משהו כזה איך עושים את זה ? משהו חשוב - זה ממש כואב ? אם יש לך כמה זה כואב מ-1 עד 10 ? האם זה יכול לגרום לי איזשהההו נזק ? מה קורה אם יש אינפקציה באף ? כמה זמן צריך להיות עם העגיל בהתחלה עד שמחליפים אותו? אם אני עושה עגיל באף ואני רוצה להוריד אותו אז פשוט מוציאים וזהו הוא נסתם ? תישאר צלקת שמעתי שיצא חוק חדש שפירסר מקצועי לא יחורר ילד מתחת לגיל 15 זה נכון ? הכוונה שהוא לא יחורר אותי בלי אישור הורים ? או בכלל לא יחורר ? מה הם הסיכונים בלעשות עגיל באף ? תן לי אפילו את הכי קיצוניים אם אני שואפת אוויר העגיל יכול להישאב ולהגיע למוח ? בסבה"כ מה את/ה ממליץ לי לעשות או לא ? ועוד משהו ההורים שלי לא הכי סגורים על זה איך אני יכולה לשכנע אותם לדעתך ? אני צריכה להציג לפניהם את הצדדים החיוביים בעגיל באאאאף נכון ? מהם הצדדים החיוביייים מהם אינפקציה /זיהום/דחייה? תודהתודהתודה חחחחחח אני יודעת ששאלתי הרבה שאלות ובטח התעייפת אבל אני נורא לחוצה לגבי זה שוב תווודה אשמח אם תשלח לי לאימייל יוום אש

אשממח אם מי שיש לו ייעץ לי בנוסף תודה

הייי

אוקיי תקשיבי, אני בת 13 וחצי ויש לי ספטום סיידליפ הליקס טראגוס ואינדסטריאל, לא נראה לי שעם את באה עם ההורים לסטדיו לעשות נזם יעשו לך בעיות או משו. לעשות רק במחט!! לא שמעתי על מקרה שהעגיל נשאב לתוך האף /= עם עושים ת'עגיל באקדח צריך לקפל את העגיל (לא לשבור אותו) בשביל שהוא לא יצא מהחור. יש חוק שמי שמתחת לגיל 16 מחוררים אותו רק באישור הורים! עם יש אינפקציה באף צריך לטפל בזה , במשחה ובמיי מלח... צריך להיות עם העגיל שהתחוררת איתו עד סוף תקופת ההחלמה, ואז את יכולה להחליף... זה אינדודואלי אני הוצאתי ת'עגיל לחצי שעה והוא נסתם, אבל חברה שלי בלי עגיל כבר 4 חודשיים והחור עדיין פתוח, זה גם תלוי כמה זמן יש לך ת'עגיל... לי אישית כאב לי העגיל 8 אבל זה משתנה מאדם לאדם... (ואני עשיתי עם אקדח שזה הרבה יותר כואב) לא עם את נושמת העגיל לא יכול להשאב ולהגיע לך למוחח! עניתי על מה שידעתי :)

אשממח אם מי שיש לו ייעץ לי בנוסף תודה

חחחחח

לא הגזמת ?!!! " עם אני שואפת את העגיל הוא יכול להגיע למוח?" חחחחחחחחחחחחח תלכי לעשות תעגיל ונגמר ! ואת כל התשובות תמצאי בשאלות נפוצות.. טוב נו לא את הכל.. את יודעת הקטע עם המוח.. ביי ביי ^ ^

פירסינג אף , התייעצות

אני בת 13 וחצי ורציתי לדעת האם יסכימו לעשות לי עגיל באף ? האם כדאי לעשות במחט או ברובה ? כמה עולה במחט ? כמה עולה רובה ? איזה עגיל הכי בטוח לשים בהתחלה ? טיטניום /כסף/זהב חישוק / יהלום ? אני רוצה לדעת האם העגיל באף יכול להישאב ? הבנתי ממישהו שכאשר שמים את העגיל באף צריך לשבור אותו או משהו כזה איך עושים את זה ? משהו חשוב - זה ממש כואב ? אם יש לך כמה זה כואב מ-1 עד 10 ? האם זה יכול לגרום לי איזשהההו נזק ? מה קורה אם יש אינפקציה באף ? כמה זמן צריך להיות עם העגיל בהתחלה עד שמחליפים אותו? אם אני עושה עגיל באף ואני רוצה להוריד אותו אז פשוט מוציאים וזהו הוא נסתם ? תישאר צלקת שמעתי שיצא חוק חדש שפירסר מקצועי לא יחורר ילד מתחת לגיל 15 זה נכון ? הכוונה שהוא לא יחורר אותי בלי אישור הורים ? או בכלל לא יחורר ? מה הם הסיכונים בלעשות עגיל באף ? תן לי אפילו את הכי קיצוניים אם אני שואפת אוויר העגיל יכול להישאב ולהגיע למוח ? בסבה"כ מה את/ה ממליץ לי לעשות או לא ? ועוד משהו ההורים שלי לא הכי סגורים על זה איך אני יכולה לשכנע אותם לדעתך ? אני צריכה להציג לפניהם את הצדדים החיוביים בעגיל באאאאף נכון ? מהם הצדדים החיוביייים מהם אינפקציה /זיהום/דחייה? תודהתודהתודה חחחחחח אני יודעת ששאלתי הרבה שאלות ובטח התעייפת אבל אני נורא לחוצה לגבי זה שוב תווודה אשמח אם תשלח לי לאימייל יוום אש

עגיל באף

אני בת 12 עוד מעט ואני רוצה לעשות עגיל באף אך אני פוחדת מהסיכונים אים יכול להיתפוצץ וריד באף אז תענו לי מהר בבקשה.

פירסינג אף , התייעצות

עגיל באף

אני בת 12 עוד מעט ואני רוצה לעשות עגיל באף אך אני פוחדת מהסיכונים אים יכול להיתפוצץ וריד באף אז תענו לי מהר בבקשה.

ממש לא יכול להתפוצץ לך וריד, אני מציעה לך לעשות אותו עם אקדח אני עשיתי את צריכה לשים כל יום משחת עיניים וזה לא כואב

עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
בודי פירסינג
בחר
בחר