הרחבה - טיפול

איך אני מטפלת בהרחבה שלי אם יש לי טאנל הברגה..? אני ממש מתקשה להכניס לשם משו.. ולפתוח את הטאנל ממש לא מתחשק לי לנסות אפילו. ההרחבה היא 4 ונעשתה אתמול קודם היה לי 3.. אבל שמתי בו תכשיט של 2.4 בכל השבוע שלפני ההרחבה, והחור היה משוחרר ולא התכווץ. ובכלל לא כואב לי. אני לא יכולה להגיד שהעגיל החליק כמו חמאה כמו בפעמים הקודמות שהחור פשוט התרחב מעצמו מהכובד... אבל באמת שזה לא כאב יותר מדי להרחיב.. אז...... איך אני מטפלת בממזר?

התבקשת לטפל בו?

זה מוזר כי בהרחבות לא צריך לטפל. במיוחד שהן נעשות במ"מ אחד. זה פשוט לא ממש פצע עמוק ופתוח, והגוף יכול להתמודד איתו בקלות. בקיצור, את לא אמורה להוציא את הטאנל או לגעת בהרחבה בכלל במשך שבועיים ככה. אחר כך זה כבר יבוא לך בקלות להבריג את הטאנל החוצה (זה ממש שטויות, גם לי היה אחד), להעביר ניקוי קטן ולהחזיר. זה אפילו די נחמד:)
מנהל הפורום
1000+

ממה שהבנתי , היא הרחיבה

לבד ע"י דחיפת טאנל של 4 לחור ,לאחר שהיה לה 3 והיא הסתובבה עם עגיל של 2.4 במשך כמה זמן ואז דחפה את הטאנל,שנדלף לא בקלות מידי..

יש לי סגנון כתיבה של מטומטמת??

אחרת איך הבנת את זה? ברור שפירסר הרחיב לי. אני אשלם עוד 20 שקל על שלב בהרחבה ולא אדחוף לעצמי לאוזן עגיל כזה... ולא נתבקשתי לטפל, אבל אני מטפלת בכל החורים שלי עם סילין ובפנטן. גם במוחלמים מדי פעם.. במיוחד אחרי מקלחת, שלא תצטבר בקטריה. יש לי נזם באף (שנעשה במחט) כבר חצי שנה, ואני עדיין מטפלת בו פעם ביום עם סילין ובפנטן. והעגיל היחיד שאי פעם "דחפתי" לעצמי היה עגיל 1.6 בשתי האזניים, אבל זה היה בגלל שהלכתי עם עגילים ממש כבדים (תליתי עליהם כל מני צעצועים) והחור שלי גדל, אז הם נכנסו בקלות.. את ה2.4 ואת ה3 הכניס לי פירסר.. והם נכנסו בקלות. ב2.4 לא היה צריך אפילו חומר סיכה.

אין צורך.

בפנטן אני עוד יכולה להבין, אבל סיילין זה סתם. התפקיד של מי מלח הוא להוריד את הנפיחות, הם לא מחטאים ולא כלום, רק עוזרים לגוף להחלים את החור. סיילין על חורים מוחלמים לא נותן כלום, בפנטן אולי יכול לשמור עליהם קצת יותר נקיים, רק אולי:) גם לי הייתה את האובססיה הזו עם הויטה מרפן, רק אחר כך הבנתי שזה היה טעות (בויטה מרפן מותר להשתמש רק שבוע) וגם די מיותר, כי החורים מוחלמים וזה לא ממש מזיז להם:) בכל אופן, בהרחבות לא מטפלים, וגם ככה זה יהיה קשה לטפל עם טאנל מוברג. כרגע אולי יש נפיחות מסויימת, ויהיה לך קשה להבריג את הטאנל. חכי שבועיים ואז תנקי.
מנהל הפורום
1000+

לא נפוח שם ולא כלום

הוא פשוט סגר ת'טאנל חזק מאוד...אז אני לא מצליחה להבריג החוצה ולא בא לי בכוח. לא כואב לי ולא כלום. הגוף שלי מגיב ממש מדהים להרחבות. גם לרוב החור גדל מעצמו אצלי ונורא קל להכניס תכשיט עבה יותר. אבל עכשיו שמתי שם טאנל ולא חישוק כמו קודם, כי אני לא יודעת אם בא לי לעבור את ה4... וזה לא ימשוך לי את החור למטה. חחח היום אמא שלי שמה לב לטאנל, ולא קלטה בכלל את החור שיש בפנים (מזל שבחרתי הברגה ולא גומיה - ידעתי שבהברגה החור הרבה יותר קטן... וגם שהוא לא יפול.)

אם חשוב לך לפתוח אותו, נסי כפפות לייטקס.

זה תמיד מצליח לי ככה:) אבל חכי לאחר ההחלמה (שבועיים).
מנהל הפורום
1000+

חחח קרה לי משו מוזר

גרדתי בעורף והזרת שלי נגעה בטאנל, והוא פשוט היה משוחרר ולא נגעתי בו או ניסיתי לפתוח אותו!!!!!! אז חיזקתי אותו בחזרה אבל זה היה ממש מוזר.... אני אלך לשאול את הפירסר אם משו לא היה בסדר בטאנל, ואם כן הוא יחליף לי. יאי.

הרחבה - טיפול

איך אני מטפלת בהרחבה שלי אם יש לי טאנל הברגה..? אני ממש מתקשה להכניס לשם משו.. ולפתוח את הטאנל ממש לא מתחשק לי לנסות אפילו. ההרחבה היא 4 ונעשתה אתמול קודם היה לי 3.. אבל שמתי בו תכשיט של 2.4 בכל השבוע שלפני ההרחבה, והחור היה משוחרר ולא התכווץ. ובכלל לא כואב לי. אני לא יכולה להגיד שהעגיל החליק כמו חמאה כמו בפעמים הקודמות שהחור פשוט התרחב מעצמו מהכובד... אבל באמת שזה לא כאב יותר מדי להרחיב.. אז...... איך אני מטפלת בממזר?

לא צריך לעשות יותר מדי- אבל גם לא צריך להיות שאננים

האמת היא ששימוש בטאנל בעל הברגה הוא לא כ"כ מומלץ בתור תכשיט ראשוני, בעיקר בגגל הרוחב שלו, שהוא דק יחסית. טאנל בעל גומיות רוב הפעמים יותר רחב ומאפשר ניקוי נוח יותר. אחרי המקלחת תדאגי ליבש טוב את החור, ופשוט תניחי לו לנפשו (במידה והכל עובד חלק). במידה ודברים משתבשים (וזה לא אמור להיות בגלל ההרחבה האיטית) גשי לפירסר שלך כדי לראות מה לעשות. שבועים הוא זמן קצר מדי להוריד את הטאנל, חכי יותר, חודש+ אפילו. גלעד

תודה רבה

ואני לא מתכוונת להוריד את הטאנל הזה בזמן הקרוב:) וגומיות היה בלתי אפשרי, במיוחד בגלל שהתעלה בו מאוד גדולה ואמא שלי היתה שמה לב.. מה לעשות, מה שהיא לא תדע לא יפגע בה (ובי:) ואני מייבשת את כל הפירסים שלי אחרי מקלחת. לא בא לי בקטריות...

איך אני מוריד טאנל "דאבל פלאר"? הוא ללא שום הברגה

עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
בודי פירסינג
בחר
בחר