דחוף וחשוב.

מה קורה במצב שפונים לאדם שנתן צקים לפני 18 שנים והם חזרו. ולא הין הודעות ושום דואר רשום על מתן הצקים שחזרו או על פתיחת תיק בהצלפ.והיום לאחר 18 שנה תובעים מימני סכום לא היגיוני.האם זה חוקי.????

שיקים חוזרים

עקרונית בהוצאה לפועל אין התיישנות, אולם יש לבחון את המקרה הקונקרטי אליו אתה מתייחס ואת נסיבותיו הספציפיות על מנת לתת תשובה מקיפה. הערה: אין האמור בפורום חף מטעויות קולמוס או טעויות אחרות, כמו כן, האמור בפורום אינו מהווה תחליף לייעוץ משפטי ועל מנת לקבל עזרה מקצועית מלאה יש לפנות לטיפול פרטני, בשל העובדה כי בעת מתן התשובות אין בפני את מכלול הנתונים של המקרה הספציפי. חן שטיין, עו''ד chenshteinlaw@walla.co.il

בברכה,
חן שטיין, עו''ד

www.hamishpat.co.ilאין האמור בפורום חף מטעויות קולמוס או טעויות אחרות, וכן האמור בפורום אינו מהווה תחליף לייעוץ משפטי. לקבלת סיוע מקצועי מלא יש לפנות לטיפול פרטני, בפריסת מכלול הנתונים של המקרה הספציפי.

בדקי מתי נפתח תיק ההוצל"פ

שיק שפג תוקפו (לאחר 6 חודשים) לא יפתחו בגינו תיק הוצל"פ, לפי מס' התיק תוכלי לדעת את שנת פתיחתו, אם נפתח 6 חודשים לאחר התאריך בו, תוכלי לטעון להתישנות השיק, כלומר פג תוקפו בזמן פתיחת התיק. אם התיק נפתח בזמן, תצטרכי לשלם.

אני מציעה לפנות לעורך דין או משרד עורכי דין העוסקים בפתיחת תיק הוצאה לפועל, הם בטוח יידעו לתת לך תשובה נכונה ומדויקת, עדיף על המלצות של חברים ומכרים (כמה שהם רוצים לעזור לך, זה לא כמו התייעצות מסודרת עם עו"ד שמבין את התחום). עם ענייני כספים, ועוד יותר כסף שחייבים לך את חייבת לבדוק מה חוקי מה מותר ומה עלייך לעשות כדי לקבל את הכסף המגיע לך!  

בהצלחה!!

עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
תביעות כספיות והוצאה לפועל
בחר
בחר