אפשרות לפתוח חשבון בנק חדש כאשר חשבון אחר בתביעה והוצל"פ

אין מניעה לפתוח חשבון בבנק אחר ,במידה ולא חלה עלייך..

..הגבלה מבנק ישראל (ז"א 10 שיקים חזרו מסיבת אין כיסוי) , כמו כן אין זכות קיזוז בין בנקים וכספים לא מועברים בין בנקים לכיסוי חובות ( גם בתביעה) בבנק אחר. במידה ויתקבל עיקול בחשבון החדש שתפתחי בבנק אז יועברו הכספים "העודפים" למעקל.

האם אתה עורך דין? מנין הידע ? השואל ביקש לדעת אם ידש העברת מידע על היסטוריה בנקאית

אין מאגר מידע כללי המשרת את כל הבנקים..

..(למרות שיש כוונה להקים מאגר כזה אך הוא עדיין לא יישים) כל בנק מנהל לעצמו מאגר מידע פנימי שההיסטוריה שלו נשמרת גם 30 שנה ויותר (שזה בערך הזמן שהתחילו להכניס מאגרי מידע ממוחשבים לבנקים,,לפני זה הכל התנהל עם ניירת שהושמדה) כיום כל בנק שומר את המידע לעצמו, ולא מעבירו לבנק מתחרה . (בנקים מחברות בנות מקבלים גישה למאגר המידע - כמו בנקים למשכנתאות, מהבנק הראשי) . על חשבונות עסקיים או חברות יש מאגרי מידע מחברות פרטיות כמו בי די איי ודן אנד ברדסטריט, שמהם הבנקים שואבים מידע על האדם , גם לגבי הפעילות "העיסקית" שלו בבנק אחר . לגבי ההשכלה המשפטית שלי ..היא לא רלוונטית לפורום הנדון.

הי

לפי מה שידוע לי, ברגע שיש לקוח שהחשבון שלו נמצא בעיקול משפטי כולל עירוב של הוצאה לפועל, האיסורים וההגבלות יהיו חלים על כל הבנקים. זה כאמור מהניסיון שלי בלבד, אינני יועץ משפטי. בכל מקרה ממליץ בחום לסיוע של עורך דין מקצועי לענייני בנקים ותשלומים, על מנת לראות מה אפשר לעשות עם החוב, איך ניתן להגיע להסדר טוב, ולנסות להנמיך ריביות כמה שניתן. עוד פרטים כאן

עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
תביעות כספיות והוצאה לפועל
בחר
בחר