זיוף חתימה ע"י שליח מטעם בנק

שליח מטעם בנק שהגיש תביעה נגדי - זייף את חתימתי על אישור מסירה וכך קרה לא ידעתי על התביעה כלל וכלל. הוא מסר אותה במקום אחר בו הייתי מגיע אחת לחודש, בעבר. כבר אין לי קשר שם. עכשיו התיק בהוצ"לפ כי עשו את הכל מאחורי גבי וללא ידיעתי . בדקתי בהיסטוריה של התיק יש שם שליח שהצהיר בפני עו"ד כי פגש אותי,, כי אני חתמתי וכו' . האם אני יכול לפעול מול הבנק בהסתמך על זיוף חתימתי ? אני, במהלך השנתיים האחרונות הייתי בקו בריאות לא תקין ולכן גם לא עבדתי ולא הייתי במצב לטפל בכלום. עכשיו - פתאום אני מגלה כל מיני דברים. את עניין התביעה בכלל והוצל"פ בפרט גיליתי בגלל שיש לי תיק אחר והלכתי לברר פרטים עליו וכך גיליתי את דבר קיומו של התיק הזה.

מצפה לתשובה מהעו"ד

שלום,גם לי קרה מקרה כזה ואני מצפה בכליון עיניים לתשובתו של העו"ד. תודה ושבת שלום.

תגובה

יש להגיש בקשה לעיכוב הליכים בהוצאה לפועל ולביטול פסק הדין בנימוק שהתביעה לא הומצאה מעולם (אם כך אכן הדבר). בית המשפט רשאי לבטל פסק דין מחמת הצדק, ובהתאם יתבטלו כל הליכי ההוצל"פ. רן שפירא, עו"ד.

רן שפירא, עו"ד

אלמוג-שפירא, משרד עורכי דין

התע"ש 3א' (מתחם הבורסה), רמת - גן

טל: 03-6916637  |  פקס: 03-6916635

www.rlaw.co.ilwww.LawTip.co.il

www.facebook.com/AS.LawOffices

תודה על תשובתך

שאלה נוספת לי אליך, האם יאמינו לנו שהשליח מעולם לא הביא לנו את כתב התביעה לצערינו אנחנו מול בנקים ופה טמונה הבעייה. שבת שלום ושוב תודה

זיוף

באפשרותך במסגרת הבקשה לביטול פסק דין לדרוש לחקור את השליח אשר זייף חתימתך, על מנת להוכיח טענתך. מומלץ לפנות לייעוץ פרטני בעניין זה, שכן תוצאות ההליך משמעותיות- הותרת פסק הדין והחוב על כנם, או ביטול פסק הדין והחוב. חן שטיין, עו''ד www.hamishpat.co.il הערה: אין האמור בפורום חף מטעויות קולמוס או טעויות אחרות, כמו כן, האמור בפורום אינו מהווה תחליף לייעוץ משפטי ועל מנת לקבל עזרה מקצועית מלאה יש לפנות לטיפול פרטני, הן בשל העובדה כי בעת מתן התשובות אין בפני את מכלול הנתונים של המקרה הספציפי.

בברכה,
חן שטיין, עו''ד

www.hamishpat.co.il

אין האמור בפורום חף מטעויות קולמוס או טעויות אחרות, וכן האמור בפורום אינו מהווה תחליף לייעוץ משפטי. לקבלת סיוע מקצועי מלא יש לפנות לטיפול פרטני, בפריסת מכלול הנתונים של המקרה הספציפי.

בדיוק במקרים כאלה אסור להתמודד לבד מול הבנק וצריך לפנות לעו"ד בנקים שיתמודד מול הגוף הזה. 

עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
תביעות כספיות והוצאה לפועל
בחר
בחר