שני תיקים בהוצלפ למעלה מ-18 שנים.

שלום רב,

עומדים נגדי שני תיקים בהוצלפ. אחד מהתיקים מתנהל כבר למעלה מ-18 שנים. והתיק השני משהו כמו 10 שנים.

אני רוצה לסיים עם הסאגה הזאת אבל יש בעיה אחת, הסכומים של הריביות והפיגורים הגיעו לעשרות אלפי שקלים ככה שבכל תיק יש לי לפחות 60,000 ש"ח חוב.

האם יש דרך להוריד את הריביות והפיגורים, סכום החוב המקורי לא עלה על 10,000 בכל אחד מהתיקים.

אין לי שום אפשרות לשלם סכומים הזויים שכאלה, איך אפשר להגיע עם ההוצלפ להסדר תשלומים אבל על סכום חוב מקורי או קרוב ככל האפשר לסכום המקורי? או שזה אבוד וכל החיים ימשיכו לרדוף אותי. 

הטילו עליי כל סנקציה אפשרית, החל מאיסור להחזיק ברשיון נהיגה ועד לעיקולים של כל רכוש או חשבון בנק הרשום על שמי.

איך יוצאים מהתסבוכת הזאת? האם יש דרך בכלל?

אודה לכם על תשובה בהקדם, אני ממש מיואשת מכל המצב הזה.

בברכה,

נורית אלקוצר

הריביות שלהם זה יותר גרוע מהעולם התחתון. אם תמשיכי לשלם כל חודש לא תסיימי לעולם.

מניסיון עבר, הם מוכנים להגיע להסדר בשלב מסוים אבל מאוד כדאי לבוא עם עורך דין ולתעד את כל היסטורית התשלומים שלך לאורך השנים. עורך דין יידע להכין תיק מסודר של כל מה ששילמת לעומת החוב המקורי ולהכין "קייס" ואז להגיע להסדר על סכום מסויים אותו תצטרכי לשלם במכה אחת. 

השאלה זה כמה את יכולה לשלם במכה אחת, ולא לשכוח שצריך לשלם גם לעורך דין. 

אני הייתי חייבת מעל 100,000 שקל וסגרתי את החוב בחצי מזה + 10000 לעורך דין שבאמת עשה עבודה טובה. 

בהצלחה

עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
תביעות כספיות והוצאה לפועל
בחר
בחר