צינון כרוני

שלום, כבר למעלה משנה שאני סובלת מצינון כרוני אני לא יודעת אם זו אלרגיה - עשו לי בדיקת אלרגיה והתוצאה היתה שלילית , אך הבנתי שאלרגיה קשה לגלות. התופעות של הצינון : יש ימים בהם יש לי נזלת שקופה , הרגשת חולשה , עייפות וכאבי ראש - ממש כמו שפעת ולמחרת אני קמה "בריאה" יחסית , רק עם הצינון בעוצמה נמוכה יותר. האם יש לך אבחנה ? דרכי טיפול ? לתשובתך אודה, mor

יש

שלום מור, ממה שאת מתארת, זה נשמע כמו "חום" בכבד. יכול להיות תגובת יתר של מערכת החיסון (שקשורה לכבד ברפואה סינית), במיוחד כאשר את מתארת כאבי ראש. לכן, לא מן הנמנע שזאת אלרגיה. הטיפול, כצפוי, הוא בעזרת דיקור, ויש תוצאות טובות. לשם כך עלייך לפנות לאחד המטפלים בשיטה ACM, באם תהייה מעונינת, אוכל להפנותך. בברכה, גדי

צינון כרוני

שלום גדי, אני מעוניינת , למי לפנות ? אני גרה באשקלון תודה, mor

רשימת מטפלים

שלום גדי, תוכל לשלוח לי רשימת מטפלים , אני גרה באשקלון תודה, mor

צינון כרוני

שלום גדי, אני מעוניינת , למי לפנות ? אני גרה באשקלון תודה, mor

קישורים

מור שלום רב, אנא פני לדורית סמו בכר, שאחראית להפניה למטפלים באזור מגורייך. בברכה גדי מרקוס

דורית שלום , תוכלי להפנות אותי למטפל ?

שאלתי שאלה בנוגע לצינון כרוני , גדי איבחן זאת בחום בכבד ואמר לי לפנות אלייך שתפני אותי למטפל באזור מגוריי. אני גרה באשקלון תודה מראש , mor

רשימת מטפלים ברפואה סינית עתיקה לפי איזור מגורים

למור (ולשאר מבקרי הפורום) שלום רב, אני מצרפת להודעה זו קובץ המכיל את רשימת המטפלים שעובדים לפי עקרונות הרפואה הסינית העתיקה. המטפלים הרשומים בקובץ מחולקים לפי אזור מגורים וסדר הא'-ב'. כל המטפלים הנם מטפלים בכירים ו-וותיקים, רובם מורים בתכנית ללימודי רפואה סינית עתיקה בפקולטה לחקלאות ברחובות, אך כולם לוקחים חלק בתכנית הלימודים בדרך זו או אחרת. מקווה שזה יעזור לך, ולכולם. בריאות שלמה, דורית.
רשימת מטפלים ברפואה
(102.5 KiB) עדיין לא הורד

שלום , אני סובלת מצינון כרוני ולחה כשנה וחצי בצבע מוזר הגורם לי לחולשה , לחץ באוזניים , עייפות .

בנוסף יש לי בעיות בעיכול אך איני יודעת אם זה קשור . יכול להיות שיש בעיה ?

הי הילה

צינון כרוני שמלווה בחולשה נשמע לי כמו בעיה.

אם תצרי איתי קשר, ואשמח להפנות אותך למטפל באזור מגורייך.

תודה

שי 

052-5639350

מנהל הפורום
20+
עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
רפואה סינית עתיקה
בחר
בחר