דיקור סיני להרזיה

שלום רציתי לברר האם דיקור סיני באמת עוזר להרזיה?

דיקור סיני להרזיה- תשובה

שלום לך לא ציינת בשאלתך באילו רמות של השמנה מדובר ומהן הסיבות- האם התכוונת לאנשים השמנים מסיבות בריאותיות? או שהרצון להרזיה מגיע ממניעים קוסמטים? אם האטיולוגיה להשמנה היא מחלה כלשהי, ניתן בעזרת הדיקור לעבוד על שורש הבעיה ולאחר מכן, או במקביל- תלוי במצב הכללי של המטופל- גם להשיל את השומן המיותר, בשילוב עם הקפדה על תזונה וספורט (לא צריך לפחד מזה). התיאבון ברפואה הסינית נחשב לדבר בריא שיש לעודד אותו, לכן אם הכוונה שברצונך לדכא את התיאבון בכדי לעזור לך בדיאטה, התשובה חייבת להיות שזה לא מומלץ ועלול אפילו להיות מסוכן. במקרה של השמנת יתר שלא נלווית אליה בעיה רפואית כלשהי- השילוב של תזונה עם הרפואה הסינית העתיקה ועם דיקור קוסמטי יכול לעזור לאיזון הגוף ושמירה של הבריאות במהלך תקופת תהליך ההרזיה וכמו כן גם לתרום לכיווץ העור, תוך שמירה על מוצקותו וגמישותו ולמראה בריא יותר.
רשימת מטפלים- העמותה
(89.5 KiB) עדיין לא הורד
מנהל הפורום
20+

דיקור סיני בהחלט מסייע להרזיה ולחילוף חומרים אני הייתי בטיפול אצל אופיר שגב פרימן ממרפאות אלטרנטיבה בנוסף לשירות המדהים שנתן גם ירדתי במשקל וגם התחושות שלי השתפרו מאוד ממליצה בחום . כנסי לאתר שלהם : www.drpriman.co.il

כן, אבל לא כל מומחה דיקור סיני אכן מתמקד בנושא של דיאטה.

הייתי מציעה לך להתחיל מהרשימה הבאה של מומחים, ולנסות לצמצם אפשרויות לפי תחומי הפעילות המפורטים על כל מומחה.

שיהיה בהצלחה

Do not dwell in the past, do not dream of the future, concentrate the mind on the present moment.

דיקור סיני להרזיה על פי הרפואה הסינית העתיקה גורסת שינוי אנרגיה לגוף כמו לךחץ דם והשמנה ועם תזונה נכונה יש לך דרך מנצחת להרזות בגדול

עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
רפואה סינית עתיקה
בחר
בחר