שלום רב. אני סובלת מתופעות של גיל המעבר

שלום רב. אני סובלת מאד מתופעות של גיל המעבר ועדיין יש לי מחזור לא סדיר. יש לי הפרעות שינה ומתחים ובשל היותי מטופלת בכדורים פסיכיאטרים אסור לי לקחת הורמונים. שאלתי האם דיקור יכול לעזור לבעיותי תודה מראש ויום טוב

תשובה למיקה

בראייה שלי- תופעות של גיל המעבר מושוות במידה מסויימת לתופעות של גיל ההתבגרות- אלו הם שלבי ההתחלה והסיום של תקופת הפוריות של האישה והם תהליכים טבעיים וטובים, אך הם עלולים להיות קשים ולגרום גם ללא מעט סבל. כל השינויים שעוברים על הגוף שלך מוציאים אותו מאיזון וגורמים לסימפטומים שתיארת- גלי חום, בעיות שינה, מתחים נפשיים ועוד... ברפואה המודרנית נוהגים לתת בצורה מלאכותית את ההורמונים שהגוף מפסיק לייצר בעצמו. זה טיפול שנחשב יעיל, אך הסיכונים הם רבים וכמו שאת כבר יודעת, הוא אינו מתאים לכל אחת. אישית, אני תמיד דוגל בטיפול הטבעי- על פי הרפואה הסינית הסיבה לתופעות הללו נעוצה בהיחלשות טבעית של המרידיאנים האחראים של ייצור ההורמונים הנ"ל. דיקור בשילוב עם צמחי מרפא יכול להיות טיפול טוב ומחזק בשבילך שיעזור לך לעבור את התקופה הקשה הזו. אני מציע לך לחפש ברשימת המטפלים המומלצים של העמותה לרפואה סינית עתיקה, מטפל/ת באזור מגורייך שמתמחה בגניקולוגיה או בבריאות האישה.
רשימת מטפלים מומלצים
(88.5 KiB) עדיין לא הורד
מנהל הפורום
20+

הייי

האם יכול להמליץ לי על מטפל בתל אביב ?אשמח גליה

יש לא מעט מטפלים בת"א שמתמחים בתחום בריאות האישה. אני אמליץ לך על שניים מהם:

אחד מהם הוא אני-

שי בקלש 052-5639350

מטפל במרכז העיר

השניה שאני ממליץ עליה-

מרים רייך 054-7468915