דיקור בכאבי גב

שלום קראתי פה על טיפולים בכאבי גב באמצעות דיקור סיני, כתוב שיש לו השפעה וגם על כאבי גב כרוניים האם מישהו מכיר פה מנסיון? כמה טיפולים צריך?

לגבי דיקור

אני עברתי דיקור סיני בזמנו בשילוב עם טיפולי כירופרקט במרכז בריאות רפאל, אחרי כאבים מאוד מאוד חזקים וחודרניים שהופיעו אצלי בעקבות פעילות סקי מים שעשיתי בקיץ שעבר. זה הקל על הכאבים משמעותית, לגבי כמה טיפולים זה משתנה מאחד לשני וכמובן שזה תלוי בחומרת הכאב והבעיה.

זה משתנה

סבתא שלי בת 90 ואפילו היא התחילה לעשות דיקור סיני וזה הפחית לה את הכאב במידה מסוימת. זה לא שתוך טיפול אחד , אפשר לפתור הכול...

כמו שכבר נאמר-דיקור סיני יכול להפחית בצורה משמעותית את הכאבים.

כמובן שמדובר על תהליך וטיפול אחד אינו מספיק.

מנהל הפורום
20+

דיקור סיני יכול להיות מענין . תאמת גם אני נסיתי פעם זה לא נורא זה בסדר לא מרגישים כלום.

emo_91.png   shirly  

אני חייב להודות, שירלי, שהדברים שלך לא לגמרי מדויקים. זה נכון שהשימוש במחטים דקות ועדינות והמיומנות של המטפל בטכניקות הדיקור עוזרים בטשטוש הכאב, אולם ישנן בכל זאת נקודות רגישות יותר וכאלה שפחות. אפילו בנקודות הקצה שהן הכי רגישות, הכאב- אם קיים בכלל- הוא בדרך כלל זניח, מוגבל למאית השניה של חדירת המחט בלבד ואינו מורגש כלל לכל אורך המשך הטיפול.

מנהל הפורום
20+

תאמת אף פעם לא חשבתי להאמין לזה. אבל בגלל שהיו לי כאבי ראש ניסתי דיקור .אבל עדיין יש לי כאב ראש

יש משהו נכון במה שאתה אומר שי .

emo_91.png   shirly  

אז לא הבנתי, שירלי. הטיפול עזר או לא עזר? כי עם האבחנה הנכונה אפשר לעזור מאוד לכאבי ראש ולמיגרנות.

מנהל הפורום
20+

הטיפול לא עזר כי עדיין יש לי כאבי ראש. היום קמתי עם כאבי ראש

emo_91.png   shirly  

יכול להיות שדיקור סיני עוזר גם לעצבים . זה יכול להרגיע נכון? emo_30.png

emo_91.png   shirly  

הדיקור הוא רפואה לכל דבר ועם האבחנה הנכונה, יכול להיות כליריפוי רב עוצמה. גם לבעיות רגשיות.

מנהל הפורום
20+

emo_49.pngתודה על העזרה שי  רק עכשיו ראיתי את מה שכתבת לי .emo_76.png

emo_91.png   shirly  

מנהל הפורום
20+

בשמחה

איזה כיף לשמוע ממך תודה רבה emo_91.png

emo_91.png   shirly  

שאלה ? איזה דיקור סיני מתאים לגב תחתון?

עבור לעמוד
,