פטרייה בציפורן- טיפול יעיל

אני פדיקוריסטית במיקצועי ובגלל בעיה אישית של פטרייה בציפורניים החלטתי לחפש דרך להיפטר מזה , ניסיתי טיפות, לק,מישחות של הפארמים ,כדורים ובקיצור מה לא עד שהגיע אלי משווק מוצרים לפדיקורסטיות שבין היתר משווק מוצרים שקשורים לפצעים קשיי ריפוי כגון: יבלות,פטריות בעור ובציפורניים, ציפורן חודרנית, אגזמה ועוד.., המוצרים שלו הומאופתים וללא תופעות לוואי (עם הכדורים שלקחתי היו לי תופעות לוואי ולכן הפסקתי) ואפילו מתאימים לסוכרתיים, מדובר בערכה עם שתי מישחות האחת לבוקר- זוהי תירכובת פילינג שמלבינה ומפוררת את הציפורן הנגועה, ומישחת הערב - מישחה הומאופטית שמטפלת בפטרייה עצמה שמיתחת לציפורן, כבר אחרי שבועיים רואים שינוי בגוון הציפורן מה שמעיד על פעולת המישחות, תוצאות יש בין 3 חודשים עד חצי שנה כמובן בהתאם לצמיחתה של הציפורן הבריאה, אני חייבת לציין שאני ממליצה לכל אחד ואחת מכיוון שאני חוויתי את התוצאה על עצמי ואני ראיתי ציפורניים במצב קשה אצל לקוחותיי שלא מפסיקים לפרגן לי בגלל שסוף סוף נפטרו מהבעיה ( חלקם גם סבלו מכאבים בציפורן) אני ממליצה בחום אך אל תיטעו חובה להתמיד בטיפול על מנת להיפטר מהפטרייה העקשנית.

פטרת הציפורניים

מה שם המשחה ואיך משיגים אותה

פטרת

אני קונה את המישחה נגד פטרת מסוכנת. אני יודעת שבדרך כלל הם גם מביאים את זה עם שליח עד הבית, מה שהופך את זה לנוח יותר, מניסיון המישחה נגד פטרייה בציפורניים הוכיחה יעילות לכל מי שהישתמש בה אך כמו שהזכרתי קודם חייבים להתמיד. מקווה שעזרתי. ***ההודעה נערכה - אין לפרסם טל' דרך הפורום***

שני, רשמי לנו את המייל שלך ודרכו נוכל לקבל פרטים מלאים.

טיפול יעיל בפטריה

המייל שלי durogreen@nana.co.il

אני פדיקוריסטית במיקצועי ובגלל בעיה אישית של פטרייה בציפורניים החלטתי לחפש דרך להיפטר מזה , ניסיתי טיפות, לק,מישחות של הפארמים ,כדורים ובקיצור מה לא עד שהגיע אלי משווק מוצרים לפדיקורסטיות שבין היתר משווק מוצרים שקשורים לפצעים קשיי ריפוי כגון: יבלות,פטריות בעור ובציפורניים, ציפורן חודרנית, אגזמה ועוד.., המוצרים שלו הומאופתים וללא תופעות לוואי (עם הכדורים שלקחתי היו לי תופעות לוואי ולכן הפסקתי) ואפילו מתאימים לסוכרתיים, מדובר בערכה עם שתי מישחות האחת לבוקר- זוהי תירכובת פילינג שמלבינה ומפוררת את הציפורן הנגועה, ומישחת הערב - מישחה הומאופטית שמטפלת בפטרייה עצמה שמיתחת לציפורן, כבר אחרי שבועיים רואים שינוי בגוון הציפורן מה שמעיד על פעולת המישחות, תוצאות יש בין 3 חודשים עד חצי שנה כמובן בהתאם לצמיחתה של הציפורן הבריאה, אני חייבת לציין שאני ממליצה לכל אחד ואחת מכיוון שאני חוויתי את התוצאה על עצמי ואני ראיתי ציפורניים במצב קשה אצל לקוחותיי שלא מפסיקים לפרגן לי בגלל שסוף סוף נפטרו מהבעיה ( חלקם גם סבלו מכאבים בציפורן) אני ממליצה בחום אך אל תיטעו חובה להתמיד בטיפול על מנת להיפטר מהפטרייה העקשנית.

טיפול בפטריה צפורניים

שני חמודה חיזרי אלי בקשר לטיפול בפטריה צפורנים היכן אני יכל להשיג את התרופה?

אבי

תישלח לי מייל אני אתן לך פרטים נוספים- לא נותנים לי פה לכתוב את הטלפון של הסוכנת מוצרים...הם לא רוצים פירסום בפורום למרות שזו המלצה כי אני באופן אישי ומיקצועי מאוד מרוצה מהתכשיר durogreen@nana.co.il

טיפול יעיל בפטריה

המייל שלי durogreen@nana.co.il

שמן עץ התה, אקונומיקה

מה עם שמן עץ התה או אקונומיקה או שום?

אבי

תישלח לי מייל אני אתן לך פרטים נוספים- לא נותנים לי פה לכתוב את הטלפון של הסוכנת מוצרים...הם לא רוצים פירסום בפורום למרות שזו המלצה כי אני באופן אישי ומיקצועי מאוד מרוצה מהתכשיר durogreen@nana.co.il

מה בקשר לטיפןל בשןם

האם שןם עוזר בטיפול

פטרת

האם תמצית שום יכולה לעזור

שום לפטרת??

את יכולה לנסות אבל אני אחסוך לך זה לא עוזר מכיוון שלהיפטר מפטרייה זה הרבה יותר מורכב מלשים שום

פטרת

האם תמצית שום יכולה לעזור

לא

אבל אם ניראה לך שכן תנסה- מניסיוני פגשתי אנשים שניסו כל מיני דברים -גם שום, אקונומיקה, שמן עץ התה, חומצת בריכות ועוד.. אני אחסוך לכם את הניסיונות הכושלים ובגלל זה כתבתי לכם בפורום שיש תכשיר יעיל שסוף סוף מעביר את הפטריה .. מי שחושב שאפשר להיפטר מזה תוך ימים ספורים טועה! זה הרבה יותר מורכב..כשתנסו את הטיפול שאני ניסיתי והמלצתי ללקוחות שלי תבינו!!!

שמן עץ התה, אקונומיקה

מה עם שמן עץ התה או אקונומיקה או שום?

לא עוזר, אבל תנסי אם את חושבת שכן

עוד לקוחה מרוצה

אתמול בצהריים ניכנסה אלי עוד לקוחה מרוצה שטיפלתי בה בפדיקור והיו לה ציפורניים נגועות בפטריה (כף רגל שלמה) היא טיפלה בתכשיר שהמלצתי לה עליו וכבר אחרי 5 חודשים בלבד יש לה ציפורניים חדשות ובריאות, כל כך שמחתי בשבילה כי כשהגיעה אלי לפני חצי שנה לבערך היא היתה כל כך מיואשת והיתביישה ללכת עם סנדלים, עכשיו כשיש לה ציפורניים בריאות היא באה אלי לטיפול פדיקור וביקשה פרנ'ץ לבן, כיף לא? בכל מהלך הטיפול היא לא הפסיקה לספר לי שהיא לא מאמינה, אבל הינה זאת עובדה, ואני שמחתי שיכולתי לעזור לה להבריא אותן...
עבור לעמוד
,
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
טיפוח ציפורניים
בחר
בחר