פטרייה בציפורן- טיפול יעיל

אני פדיקוריסטית במיקצועי ובגלל בעיה אישית של פטרייה בציפורניים החלטתי לחפש דרך להיפטר מזה , ניסיתי טיפות, לק,מישחות של הפארמים ,כדורים ובקיצור מה לא עד שהגיע אלי משווק מוצרים לפדיקורסטיות שבין היתר משווק מוצרים שקשורים לפצעים קשיי ריפוי כגון: יבלות,פטריות בעור ובציפורניים, ציפורן חודרנית, אגזמה ועוד.., המוצרים שלו הומאופתים וללא תופעות לוואי (עם הכדורים שלקחתי היו לי תופעות לוואי ולכן הפסקתי) ואפילו מתאימים לסוכרתיים, מדובר בערכה עם שתי מישחות האחת לבוקר- זוהי תירכובת פילינג שמלבינה ומפוררת את הציפורן הנגועה, ומישחת הערב - מישחה הומאופטית שמטפלת בפטרייה עצמה שמיתחת לציפורן, כבר אחרי שבועיים רואים שינוי בגוון הציפורן מה שמעיד על פעולת המישחות, תוצאות יש בין 3 חודשים עד חצי שנה כמובן בהתאם לצמיחתה של הציפורן הבריאה, אני חייבת לציין שאני ממליצה לכל אחד ואחת מכיוון שאני חוויתי את התוצאה על עצמי ואני ראיתי ציפורניים במצב קשה אצל לקוחותיי שלא מפסיקים לפרגן לי בגלל שסוף סוף נפטרו מהבעיה ( חלקם גם סבלו מכאבים בציפורן) אני ממליצה בחום אך אל תיטעו חובה להתמיד בטיפול על מנת להיפטר מהפטרייה העקשנית.

עוד לקוחה מרוצה

אתמול בצהריים ניכנסה אלי עוד לקוחה מרוצה שטיפלתי בה בפדיקור והיו לה ציפורניים נגועות בפטריה (כף רגל שלמה) היא טיפלה בתכשיר שהמלצתי לה עליו וכבר אחרי 5 חודשים בלבד יש לה ציפורניים חדשות ובריאות, כל כך שמחתי בשבילה כי כשהגיעה אלי לפני חצי שנה לבערך היא היתה כל כך מיואשת והיתביישה ללכת עם סנדלים, עכשיו כשיש לה ציפורניים בריאות היא באה אלי לטיפול פדיקור וביקשה פרנ'ץ לבן, כיף לא? בכל מהלך הטיפול היא לא הפסיקה לספר לי שהיא לא מאמינה, אבל הינה זאת עובדה, ואני שמחתי שיכולתי לעזור לה להבריא אותן...

שני

כל הכבוד!!

פטרייה בציפורן- טיפול יעיל

אני פדיקוריסטית במיקצועי ובגלל בעיה אישית של פטרייה בציפורניים החלטתי לחפש דרך להיפטר מזה , ניסיתי טיפות, לק,מישחות של הפארמים ,כדורים ובקיצור מה לא עד שהגיע אלי משווק מוצרים לפדיקורסטיות שבין היתר משווק מוצרים שקשורים לפצעים קשיי ריפוי כגון: יבלות,פטריות בעור ובציפורניים, ציפורן חודרנית, אגזמה ועוד.., המוצרים שלו הומאופתים וללא תופעות לוואי (עם הכדורים שלקחתי היו לי תופעות לוואי ולכן הפסקתי) ואפילו מתאימים לסוכרתיים, מדובר בערכה עם שתי מישחות האחת לבוקר- זוהי תירכובת פילינג שמלבינה ומפוררת את הציפורן הנגועה, ומישחת הערב - מישחה הומאופטית שמטפלת בפטרייה עצמה שמיתחת לציפורן, כבר אחרי שבועיים רואים שינוי בגוון הציפורן מה שמעיד על פעולת המישחות, תוצאות יש בין 3 חודשים עד חצי שנה כמובן בהתאם לצמיחתה של הציפורן הבריאה, אני חייבת לציין שאני ממליצה לכל אחד ואחת מכיוון שאני חוויתי את התוצאה על עצמי ואני ראיתי ציפורניים במצב קשה אצל לקוחותיי שלא מפסיקים לפרגן לי בגלל שסוף סוף נפטרו מהבעיה ( חלקם גם סבלו מכאבים בציפורן) אני ממליצה בחום אך אל תיטעו חובה להתמיד בטיפול על מנת להיפטר מהפטרייה העקשנית.

פטרייה בציפורניים

היי שני יש לי פטרייה בשלוש צפורניים שהצבע ניהיה שחור וירוק ומאוד כואב לי ניסיתי מלא טיפות ולא עוזר הייתי רוצה לדעת איכן קנית והאים זה לא חוזר שנית הפיטריה

פטרת

האם תמצית שום יכולה לעזור

פטרייה בציפורניים

היי שני יש לי פטרייה בשלוש צפורניים שהצבע ניהיה שחור וירוק ומאוד כואב לי ניסיתי מלא טיפות ולא עוזר הייתי רוצה לדעת איכן קנית והאים זה לא חוזר שנית הפיטריה

טיפול בפטרת

את המישחות אני קונה ממעבדות ביוליין bioline88@gmail.com ואני סופר מרוצה, אני מקבלת תגובות מדהימות, לפני 5 שנים טיפלתי בזה בעצמי כי גם לי היתה פטריה בבוהן ועד עצם היום הזה זה לא חזר, להיפך הציפורן בריאה. אני זוכרת שכשצמחה לה ציפורן חדשה לא האמנתי, אבל זאת עובדה!

תודה רבה

רציתי לדעת שני איפה הם נימצאים אני גרה בירושלים יעזור לי אים תכווני אותי

פטרייה בציפורניים

טיפול יעיל בפטריה

אני ממליצה לך לשלוח להם מייל ולברר את כל הפרטים שאת רוצה, הם נותנים שרות מצויין. bioline88@gmail.com

שמן עץ התה, אקונומיקה

מה עם שמן עץ התה או אקונומיקה או שום?

זו המלצת אחיטופל לשים אקונומיקה

שמישהו יבקר בביהח' תל השומר ויראה כמה אנשים שטבלו את רגליהם באקונומיקה וקיבלו כוויות. אני ממליצה על טיפול בלייזר בשילוב עם חומר הומפטי אשר עוזר להעלמת הפטרת. אני אישית עושה זאת ורואים תוצאות תוך זמן קצר.

היי שלי , אני מאוד אשמח אם תעבירי לי את פרטי ההתקשרות שלך, אני גם ניסתי המון תכשירים שלא עזרו

הטיפול האחרון שתצטרכי, כל השאר לא עובדים - מנסיון!

למה להכניס תרופות וחומרים לגוף אם אפשר לטפל בפטרת בלייזר בבית, בזמן שלך, בלי להתרוצף בין רופאים ומכוני לייזר ובלי תרופות מזיקות לגוף? תקראי קצת על מכשיר ה-Cure-Ex

הייתי אצל קוסמטיקאית בשם מור בראל בטיפול פדיקור רפואי עברתי סדרה של טיפולים אצלה והיא פשוט העלימה לי את הפטריה ברגל 

ממליץ בחום רב! אין ספק שהיא יודעת את העבודה!

עבור לעמוד
,
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
טיפוח ציפורניים
בחר
בחר