גרושה טרייה ומפוחדת

היי בוקר טוב, התגרשתי לא מזמן , מזה כשלושה חודשים אחרי נישואים של 17 שנה אני כבת 39 , עם שתי בנות ,ההחלטה לא היתה פשוטה אחרי שסבלתי לא מעט, הוא היה מאוד בעייתי, בכל מקרה עד היום נשארו לי ספקות אם עשיתי את ההחלטה הנכונה ונשארתי המון נקיפות מצפון והאשמות. בכל מקרה התוודעתי מעט לעולם של הגרושים גרושות דרך אחותי שגם התגרשה לפני כשנה וממש הזדעזעתי כאילו כל הבחורים הטובים התנדפו נשארו רק הזויים וכולם רוצים רק דבר אחד , נכון שגם לי לא מתאים זוגיות כרגע אבל אני טיפוס של זוגיות ואני חושבת על העתיד בעוד כשנה נגיד.. אני נראית טוב , רזה והכל אבל ביטחון לא ממש נשאר לי. לא מכירה אף חברה גרושה וכל חברותי נשואות הייתי כן רוצה להכיר חברות נחמדות לצאת ולבלות וקצת להתאוורר אני מאזור השפלה.  אז אשמח מאוד לתשובה וגם לעידוד .. תודה נינה

שלום נינה שמי עודד אני בן 60 השבוע , אני נמצא מזה שישה חודשים בהליכי פרוד ועובר גהנום יום יום יש לי שני ילדים קטנים מקסימים בת ובן ואני זקוק לחברה טובה עם אוזן קשבת והבנה אשמח לקשר doded100@walla.com

את יודעת מה מגניב אותי נינה בכל פעם מחדש? שמתייחסים אל גרושה כל מחלה, זה שאישה או גבר החליטו לסיים מערכת יחסים זה לא אומר שהם חולים במחלה שנקראת גירושים, המציאות נכון מראה את זה אחרת שכאלו גרושה זה מוקצה שגרושה חייבת לקחת גרוש וגרוש מוכרח בגרושה אבל לא הדבר כך זה עיוות מה שנעשה פה, נכון שאנחנו יותר טיפוסים של קבוצות אוכלוסיה דומות אם בנאדם הוא X הוא יותר יהנה בקבוצה X מאשר לא בקבוצה של אנשים ששונים ממנו, אבל לדעתי אין קשר אפשר למצוא אנשים שאנחנו יכולים להסתדר איתם בכול מקום, גברים טובים? לא יודע אם יש כאלו בכלל כנל גם לגבי נשים כל המציאות הדרדרה מרגע לדודלי, בקשר לטיולים יש לך הרבה פעילויות בפייסבוק של קבוצות שעושות טיולים מאורגנים וכדומה את יכולה לקחת את הבנות לטייל יחד איתם להכיר חברים חדשים, גם בלי הבנות ללכת לבד לשים את הבנות אצל אמא או אחות ולטייל בטיול מאורגן להכיר חברים חדשים וכדומה.

והדבר האחרון שחשוב שתדעי שאני מסכים שקשה למצוא בן זוג דומה ולפעמים מוצאים ואז אחרי שנפרדים מרגישים החמצה ורגשות אשם אבל מה שקרה קרה ואין להשיב אדם צריך להיות זהיר במעשיו כל חייו וזוגיות ומשפחה בונים ב 2 אם אין פרטנר לזוגיות אז את לא צריכה להאשים את עצמך כי להביא ילדים צריכים 2 אנשים אז גם לגבר יש חלק בנושא של הזוגיות ואם גבר לא התנהג בצורה זהירה או לא יודע מה שהיה שם אז גם הוא אשם באותה מידה למרות שאין צורך לחפש אשמים מה שקרה קרה צריך להמשיך לעבור הלאה, אם בנאדם או בן זוג הקודם שיבר מידותיו ואת חושבת שתצליחו לחיות באותו בית תוך שאתם מכבדים אחד אתה שני אז תחזרו להיות יחד יותר טוב מלהכיר מישהו חדש, אבל אם בגלל חזרה הבנות ואת תסבלו אז עדיף לא לחזור בכלל ולשכוח מזה, גם שעבר זמן רב אפשר למצוא זוגיות ולהכיר אנשים חדשים ברשתות חברתיות אפשר להכיר הרבה חברים חדשים גם כאן בפורום אפשר להכיר הנה הבחור שמעלי עודד את יכולה להכיר אותו אפשר להכיר עוד הרבה אנשים, עודד מאחל גם לך שתדע רק נחת ולא צער ושהגרושין שלך יהיו כמה שיותר רכים ולא קשים ושהקדוש ברוך הוא יעניק לגרושתך לשון רכה ומחשבה מתחשבת כדי שתוכל לעשות את הפירוד בצורה רכה ולא קשה כמו שבדרך כלל קורה

בברכה,
פרסום ברשת האינטרנט זו המומחיות שלנו
כתיבת תוכן, כתיבת מאמרים, קידום אתרים

היי נינה ערב טוב,

אין מקריות בעולם את לא תאמיני, אני בסטטוס זהה לחלוטין לשלך בת 39 2 בנות מהממות סיימתי עם מוסד הנישואין לפני שלושה חודשים 

אשמח לצרף אותךלחוג החברים שלי ...

סימ יהלי

המייל שלי CINDERELLA120@WALLA.COM

שלום לכולם

התגרשתי לפני 9 חודשים אחרי 15 שנות נישואין,אני בת 39 עם ילדה אחת,לא היתי מאושרת במיוחד בחיים הנישואים

אך היה לי סטטוס מקובל ועכשיו אני מרגישה את עצמי הולכת לאיבוד,כל הזמן מאשימה את עצמי שלא שמרתי על מה שהיה לי,מפחדת ואולי מתנגדת מראש לדייטים,ולא יודעת מה לעשות,נכנסתי לפורום כדי להכיר אנשים חדשים ,זקוקה לעצות ועידוד

היי בוקר טוב, התגרשתי לא מזמן , מזה כשלושה חודשים אחרי נישואים של 17 שנה אני כבת 39 , עם שתי בנות ,ההחלטה לא היתה פשוטה אחרי שסבלתי לא מעט, הוא היה מאוד בעייתי, בכל מקרה עד היום נשארו לי ספקות אם עשיתי את ההחלטה הנכונה ונשארתי המון נקיפות מצפון והאשמות. בכל מקרה התוודעתי מעט לעולם של הגרושים גרושות דרך אחותי שגם התגרשה לפני כשנה וממש הזדעזעתי כאילו כל הבחורים הטובים התנדפו נשארו רק הזויים וכולם רוצים רק דבר אחד , נכון שגם לי לא מתאים זוגיות כרגע אבל אני טיפוס של זוגיות ואני חושבת על העתיד בעוד כשנה נגיד.. אני נראית טוב , רזה והכל אבל ביטחון לא ממש נשאר לי. לא מכירה אף חברה גרושה וכל חברותי נשואות הייתי כן רוצה להכיר חברות נחמדות לצאת ולבלות וקצת להתאוורר אני מאזור השפלה.  אז אשמח מאוד לתשובה וגם לעידוד .. תודה נינה

הכול אצלך נכון את בודיי תריך לצאת לחיים חדשים ולמצאו את מה שאת מחפסית רק את לעצמך צריכה לדעת זות

היי נינה . הרגשה שידוע לכול הגרושים והגרושות . נכון זה קשה והדרך לא קלה להתמודדות עם הסטטאטוס של גרושה . עם הזמן החיים ילמדו אותך שהם חזקים מאיתנו ,וניתן להתרגל ולומר אני גרושה. לאחר הגרושים שלי ,לקח תשע שנים של חיפושים לאחת והיחידה . וכן מצאתי את אהבתי ,ואנחנו שש שנים ביחד חיים בכייף . אין מימה לחשוש גם להיות לבד לתקופה ,זה טוב . יעבור זמן , המחשבות התחלפו , חברים טובים ומשפחה ירצו להכיר לך . יש עדין נשים וגברים טובים. זה לא חייב לקחת תשע שנים .יש תהליך שצריך לעבור . יש לך ילדים שצרכים להתרגל למצב החדש , והם מסתגלים מהר. אבל צריך לחוש אותם ולתת להם את הזמן .וזמנך יגיע כאשר תבשילי לצאת  ולחוות דייטים ובמשך הזמן תכירי את האחד שמתאים לך   . תדאגי להיות מטופחת כל הזמן למענך ,זה נותן הרגשה טובה . ולא ליפול לתרדמת הגרושה שלא אכפת לה מעצמה . לא סוף העולם , והדלתות לא נסגרו . נהפוך הוא הדלתות נפתחו לפניך . צריך רק לדעת אך להתנהל מולם . יש גם נוכלים עם הבטחות .וגברים שנראים מתאימית וצריך להזהר. את לא ילדה ותסמכי על שיקול דעתך . מאחל לך בהצלחה 

מה לא ידעת שהעולם הגברי השתגע בישראל, עם כל הרוסיות והפיליפיניות, כל גבר כמו ילד בחנות צעצועים, ביקרתי בארץ לפני שנה וחצי ולא הכרתי את המדינה.... חבל על הרבה ישראליות גזעיות וחמודות שצריכות לסבול את השמוק המצוי....

בואי לקנדה, את נשמעת ממלה....ואני גרוש כבר 13 שנה....הגיע הזמן להתביית מחדש, רק תרגעי.

אני בגיל אולי קצת זקן בשבילך אבל בפנים כמו תלמיד תיכון...חחחחחחח

uzi@cogeco.ca

הנה, אפילו יוסי מסכים איתי..... ואפילו שומר אותך מטופחת בשבילי....כל הכבוד יוסלה

שלום לכולם

התגרשתי לפני 9 חודשים אחרי 15 שנות נישואין,אני בת 39 עם ילדה אחת,לא היתי מאושרת במיוחד בחיים הנישואים

אך היה לי סטטוס מקובל ועכשיו אני מרגישה את עצמי הולכת לאיבוד,כל הזמן מאשימה את עצמי שלא שמרתי על מה שהיה לי,מפחדת ואולי מתנגדת מראש לדייטים,ולא יודעת מה לעשות,נכנסתי לפורום כדי להכיר אנשים חדשים ,זקוקה לעצות ועידוד

ל4278  היקרה! אל פחד הכל יסתדר לך בהמשך. ליעוץ נוסף חינם פני אלי ל0522798792  גרי.

שלום חברים.וחברות!!! נשים מלאות בגילאי 35-48 מאיזור חיפה והקריות מוזמנות ליצור קשר איתי לפורום הכרויות יחודי. 0522798792  גרי.

גם אני עובר כרגע תקופה לא קלה. אני פרוד ואשמח להכיר חברים חדשים.

yosijojo@netvision.net.il

אני רואה שאני לא לבד פה...

עולם הגרושים גרושות לא קל...

niceguy4201@walla.co.il

עבור לעמוד
, ,
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
היכרויות גרושים גרושות
בחר
בחר