מחפשת קשר מיני בלבד

מכל האתרים שמבלבלים לכם את השכל שזה בחינם אז לא!

מצאתי 3 אתרי הכרויות  שהם איכותיים וגם הם מעל למיליון איש נמצאים באתר  וגם הם בחינם אז למה ללכת ולשלם לאתרים בתשלום 

הכרויות לכולם 

הכרויות אהבות אסורות  לכניסה מהמכשיר הנייד לחצו כאן 

הכרויות אהבות אסורות לכניסה מהמחשב לחצו כאן

הכרויות לדתיים לחרדיים ולשומרי מסורת בחינם 

שניים שהם אחד הכרויות -לכניסה ממכשיר הנייד לחץ כאן 

שניים שהם אחד הכרויות לכניסה מהמחשב לחץ כאן 

הכרויות לסטודנטים ולאקדמאים בחינם לחץ כאן 

אשמח להכיר אותך 

בחור דיסקרטי מחפש בחורה חמה לסקס קבוע זין ענק ועבה שיודע לזיין מחפש דגדגן לזיונים וסקס לוהט אני ממוקם וגר לבד זה המספר לבנות בלבד 0524312280  

בחור דיסקרטי וממוקם אשמח לפנק אותך

0524312280  

מה הסטטוס שלך בת כמה את?

נשוי מחפש נשואה למפגשים דיסקרטים שתוסיף קצת פילפל לחיי לשבור ביחד את השיגרה  השוחקת והמשעממת.

מחפש בחורה להנאה בן  23 לא תיתחרתי 

היי. אני מחפש בת זוג לחיים קשר שמבוסס על אמון והדדיות. ואת כל השאר נמשיך בארבע עניים 

אני גדלתי ללא אהבה והיתי דחוי בחברה גזענית שהיו לבנים ודחו אותי כי עני חום 

יש נשים שמרגישות שליחחת לתת אהבה לממ שנחסך ממנו אהבה בצעירותו ובבחורתו ועדהיוםמלע ח כים לאשה החורה עדינה יש את הכלים ואת הטופי הנשי הרך שיכול לרפאות או למלאות חסכים אלו א י מוכרח לאטפל בזה ולמלאןת חסכים אלו ח סר לי רגש וקשא טוהב א י עובד מסודמראבל החסר הזה הורס לי את החיים אני לא מחפש יצעניות או שהולכות על גברים בשביל כסף אני מחפש דוקא אחת שמורה שמוכנה לאהוב ולתת חיבוקים נשיקות פינוק החלק נמני פחות חשוב כאן אף שזה יכול להגיע אהל בחורות עדינות עםחיוך עדין רך וטוהב יולת ל לאות חסכים אלו ענילא רוצה להסתובב במקומותzזבל בדירות ובכל מיני מקומות אני מחפש באמת אחת שמוכנה עד שתמצא בין זוג לתת אהבה וחום ורגש ולרפא א נ כמובן יודע שכל אחת עסוקה ועובדת אהל אני מוכן לשלםצ א י בטוח שיש בנות יפות מאוד וטובות לב ואם אני ירגיש שאני נאהב היא רפא אותי כי כל חיי לא הרגשתי נאהב אני בטוח שבחורה עם לב שתשמע את הסיפור שלי תקח אותי פרויקט וא י גם יתגמל אבל באמת לא כתדלום כי אם זה כבודה אז זה לא ירפא זה צריך לבוא  לב אוהבוא י לא מתביש לומר שאני רוצה בחורה עדינה שמחה ומאוד עדינה כי זה החסך הפנימי שלי שלא הרגשתי עדינות רק אגרסביות מכות אלימות בחורה יפה ועדינה ושמחה מגיל 23 יכולה לעזור לי וגם עד גיל 40 7ואולי יותר אני לא יודע עננ ר0 ועוד אבל נראה ילד 176 גמובה רזה נקי חמוד עדחן חסר אהבה נא להתקשר לטל0542104150 אי דתי אז גם דתיה לאומית ו

טוב לי גם מסותית וגם חרדית אני מחכה שמי רועי 

עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
היכרויות גרושים גרושות
בחר
בחר