מה צריך כדי לקדם אתר באינטרנט

שלום חברים, במאמר זה אסביר לכם מספר אלמנטים שמסייעים לקדם אתרים בצורה אורגנית ברשת האינטרנט, כידוע לכם כל הזמן מתווספים עוד עדכונים לאלגוריתם של גוגל ובכלל המודרניזציה כל הזמן מתקדמת ולכן צריך להבין שקידום אתרים של היום זה לא מה שהיה של פעם, הקידום של היום הוא הרבה יותר קשה, הרבה יותר תחרותי ועם הרבה יותר עבודה שמקדמי אתרים נדרשים לעשות, אתן לכם מספר אלמנטים שיעזרו לכם בקידום האורגני של האתר שלכם ברשת.

פתיחת בלוגים

פתחו בלוגים ברשת האינטרנט זה יכול להיות בלוגים כמו למשל אלו שתראו לפניכם כרגע על המסך: בלוג אונלייף, בלוג דה מרקר, בלוג תפוז, בלוג ישראבלוג, ובעוד בלוגים אחרים שאתם מוצאים ברשת, השתמשו באחד או שניים מהבלוגים שיהוו כאתרי תמיכה עבור האתר שלכם, עדיף בלוג תפוז ובלוג אונליין או ישראלבוג משום שבבלוג דה מרקר יש כבר גולשים קבועים שצופים באתר וגם ההנהלה לא כל כך אוהבת שמוציאים קישורים מתוך הבלוגים שלהם, התחילו לכתוב תוכן איכותי מתוך הבלוגים להטמיע בתוכם סרטונים ולהוציא קישורים תחת מילות מפתח שנמצאות בתוך דפי הנחיתה בבלוג שלכם, בצעו זאת בעדינות לא בצורה אגרסיבית אלא בצורה עדינה כדי שלא תהפכו להיות חוות קישורים בבלוג שלכם.

הוספת אתר לאינדקסים

הרבה אתרי אינדקסים יש ברחבי רשת האינטרנט, תוכלו להקליד בגוגל add site to index או הוסף אתר לאינדקס בחינם, ותקבלו רשימות ומאגרים של דומיינים שמאפשרים לכם להוסיף את האתר שלכם לאינדקס שלהם, טיפ שלי אליכם: שאתם משבצים את האתר שלכם באינדקסים השונים תעשו שינוי ב: שם האתר, תיאור, מילות מפתח נוספות אפשר להוסיף, כדי שמנוע החיפוש לא יזהה אתכם ויבין שמדובר כאן בהעתקים של אתר שאתם מנסים לדרג אותו במקום גבוה בגוגל, בצעו את הרישום לאינדקסים לא בצורה חדה אלא בצורה מתונה לאט לאט שיכנסו עוד קישורים מאינדקסים לאתרכם. באתר הזה תוכלו להשיג מעל 600 אתרי אינדקסים תכנסו לדף נחיתה זה תוכלו להתחיל לאנדקס את אתר האינטרנט שלכם בצורה איטית והדרגתית, בצעו רישום על כל האינדוקסים שצלחו בטבלת אקסל כדי שתדעו היכן עומד הקישור שלכם ואם האתר עדיין באוויר זה שממנו קבלתם את הקישור.

חתימות קישור בפורומים

אני בטוח שאתם מכירים את הטכניקה הזו, כל הפורומים האפשריים מפוצצים בחתימות קישור בפורומים, אבל אני רוצה להוסיף דווקא במקרה הזה ערך מוסף, ברגע שיש לכם קישורים כחתימות קישור אם אתם רוצים לבצע מיתוג נוסף לעסק שלכם תוכלו לשלב גם מספר טלפון ואת תחום העיסוק שלכם בתוך חתימת הקישור שיצרתם, זה מאוד יעזור לגולשים לפנות אליכם במידה והם זקוקים לשירות שלכם או למוצר שלכם שאתם מוכרים, שלבו מספר מילים בחתימה בפורום בנוסף לקישורים כדי להסביר לגולשים אחרים במה אתם מומחים ואיך אתם יכולים לעזור להם.

כתיבת מאמרים באתרי מאמרים

בנוסף לכתיבת מאמרים בבלוגים שלכם תכתבו גם מאמרים לאתרי מאמרים יש כיום הרבה מאוד אתרי מאמרים שאפשר לכתוב בהם אתרים בעברית יש הרבה בערך כ- 50 אתרי מאמרים תוכלו להיכנס אליהם על ידי הקלקה על הקישור למעלה 50 אתרי מאמרים בעברית, אל תשכחו שיש גם אתרי מאמרים באנגלית שגם משם תוכלו להוציא קישורים בדרך כלל אתרי מאמרים באנגלית מחמירים והם מאפשרים להוציא קישורים רק מחתימת הקישור שיש באתר שלהם, שימו לב שגם תוכלו להיכנס לפייסבוק לקבוצה בשם "החלפות מאמרים" ולהחליף מאמרים עם אתרים אחרים, תוכלו לפרסם שמה הודעה שאתם מחפשים בית חם למאמרים איכותיים בתמורה להוצאת קישורים מאותם אתרים שיוטמעו בהם המאמרים שכתבתם ככה שמצד אחד זה רווח שלהם לקבל תוכן בחינם ומהצד השני זה האינטרס שלכם לקבל קישורים גם כן בחינם וללא עלות מצדכם. אזהרה: אל תטענו את המאמרים שלכם בכמה מקומות במקביל משום שברגע שתעשו זאת ניקוד הקישור שלכם ירד.

יצירת סרטונים באתרי סרטונים

אחד הדברים שאני הכי אוהב לומר ללקוחות זה "צרו סרטונים" אלו יכולים להיות סרטוני הדרכה, סרטוני תדמית, סרטוני טיפים ועוד סרטונים, קחו את הסרטונים והטמיעו אותם באתרי סרטונים
כמו: יוטיוב, סרטוני, סרטונים, פליקס, מטה קפה, Dailymotion, אינפורמטיבי, ועוד אתרי סרטונים (מוסיף לכם קישור ל- 50 אתרי סרטונים תיהנו) רבים הדבר הכי חשוב כאן הוא שאתם יכולים ביוטיוב לשים בתיאור הסרטון גם קישור לאתר שלכם וגם טלפון כדי שיצרו אתכם קשר למקרה שיהיו מעוניינים לשאול שאלה או לרכוש את המוצר או השירות שלכם, בנוסף ביוטיוב יש לכם אפשרות לבצע למונטיזציה לסרטונים זאת אומרת לייצר רווח עבור הסרטונים שלכם ככה שתוכלו להתייחס אל הסרטונים גם כאל קופת חסכון שתאפשר לכם גם להרוויח כסף.

כל מה שכתבתי זה רק קצה המזלג משום שיש עוד את עניין האופטימיזציה בתוך האתר שגם היא נדרשת והאתר עליו להיות פעיל ולהיות שוקק בתוכן איכותי ומקצועי ולא תוכן קידומי זה דבר חשוב לומר בזמן זה

למעבר לדף הראשי של הפורום לחצו על – פורום קידום אתרים

שם: ברק
התמחות: טכנאי מחשבים נייחים, ניידים, סלולאר וטאבלטים
ניסיון: מעל ל- 13 שנים
דואר אלקטרוני: barak.mihshuv@walla.com
לינק לערוץ היוטיוב שלי: https://www.youtube.com/user/barakmihshuv/playlists

מנהל הפורום
1000+

ברק היקר,
אני נתקל בדבריך ממש במקרה וכמומחה SEO אני חייב לומר שכל מה שאמרת כאן פשוט שגוי מהיסוד וחבל שאנשים שרוצים לקדם את האתר שלהם יפלו על כל שטות שהם קוראים באינטרנט.

כל העניין של מאמרים, אינדקסים ושאר ירקות היה נכון לביצוע לפני מספר חודשים טובים, עדכון אלגוריתם של גוגל (פינגווין) שממשיך להתעדכן גם בימים אלו פשוט כיסח את ההמלצות שהעלית כאן.
זה יכול לעבוד רק במידה והביטוי המקודם ממש לא תחרותי, למשל "ריסוס תיקנים בהרצליה" בהחלט יצליח להתקדם באמצעות מאמרים אבל לביטויים קצת יותר תחרותיים השיטות שהעלית כאן רק יתנו תוצאה הפוכה.

דבר נוסף, אני לא יכול להתעלם מכך שאנשים מחפשים להוציא קישורים מכל חור אפשרי, ממש כמו הבחור שהוסיף כאן קישורים שלא קשורים לנושא - פשוט צא מזה כי הקידום של היום רחוק אלפי שנות אור מהקידום האורגני של פעם.

שיהיה לכולם בהצלחה,
קידום אתרים על ידי חברת אופיר גרופ - הדרך הנכונה להצלחה!

אופיר היקר שלום רב,

חלק מהטכניקות של קידום אתרים אלו אותם טכניקות שלא אתה ולא אני עובדים בהם בלבד אלא עובדים בהם בארץ ובחו"ל, קידום אתרים משתנה בכל עת והפרמטרים ביחד איתו, הדברים שנכתבו הם רק קצה הקרחון והם אינם מקיפים את כל הפרמטרים שכמובן רב הנסתר על הגלוי, יצירת קישורים מלאכותיים היא נעשית בלית ברירה על ידי מקדמי האתרים בדיוק כמו שהוספת לכאן בפורום חתימת קישור בשם "קידום אתרים", גוגל טוענים ואני מסכים איתם שאם תיצור תוכן איכותי התוכן יביא לשיתופים ברשתות חברתיות ובנוסף יזכה לקישורים בצורה טבעית של אנשים שישתפו את האתרים שלהם בצורה טבעית בדיוק כמו שעשיתי למעלה בהמלצות קישור שנתתי לדרכים כיצד לקדם אתרים ואני מתבסס לא על קידום אלא יותר על פרסום ושיווק באינטרנט, קשה לומר שהטכניקות שהועלו על ידי אינם נכונות אך עם זאת התחום משתנה כל בכל עת, אין מדובר במאמר על בניית קישורים באופן מאסיבי בצורה של הפצצת קישורים משום שאז מנוע החיפוש פשוט יוריד אותך, הכוונה במדריך היא בניית קישורים בצורה איטית והדרגתית, קישורים מלאכותיים יהיו קיימים ועדיין יהיו אנשים שימכרו קישורים משום שזה הפרמטר היחידי לצערי שקיים בתחום הקידום לא משנה איזה עדכון פינגווין או קואלה יוציאו, ברגע שיוציאו את עניין הקישורים מחוץ לתחום ואני אומר בכלל מחוץ לתחום שזה לא יהווה כפרמטר אז אתה וכל המקדמים האחרים יתחילו לאבד פרנסתם או שפשוט ילכו לנישה של שיווק באינטרנט ועניין הקידום יהיה זניח ואני משוכנע שזה לא יקרה.

בברכה,

ברק

מנהל הפורום
1000+

את פרמטר הקישורים כנראה שלא יהיה ניתן להוריד, בטח שלא בתקופה או בשנים הקרובות אלא עם כן יהיה שינוי דרסטי מבחינת התפיסה של גוגל במיון אתרים טובים ופחות טובים (לגולש).
אגב, חייב לחלוק על מה שאמרת בנוגע לכך שקישורים זה הפרמטר היחידי כי זה ממש לא כך, כיום כל מי שמקדם אך ורק ע"י קישורים ספק רב אם יצליח.

לסיכומו של עניין השינויים של גוגל הביאו לכך שאנשים המנסים לקדם באופן עצמאי את האתר שלהם ואנשי SEO שלא ממש מתמחים בתחום יגיעו בדיוק לתוצאה ההפוכה לה הם ציפו.

שיהיה לכולם בהצלחה,
OfirGroup

בפייסבוק אפשר להשתמש כחלק מהפרסום לא ע"מ לקדם אתר במנועי החיפוש.

הרבה חברות שמקדמות אתרים מציעים גם פרסום בפייסבוק (שזו עבודה לא קלה בפני עצמה). הנה אחת לדוגמא:

http://mayoo.co.il/%D7%A4%D7%A8%D7%A1%D7%95%D7%9D-%D7%91%D7%A4%D7%99%D7%99%D7%A1%D7%91%D7%95%D7%A7/

יש יתרונות לפרסום בפייסבוק, בעיקר בעלות הזולה (זול יותר מקישורים ממומנים למשל)

הנה ציטוט מהאתר:

פרסום בפייסבוק היא אופציה חדשה יחסית בעולם הפרסום באינטרנט, אך זוהי אופציה שכמעט אף אחד לא מוכן לוותר עליה היום. 

את פרמטר הקישורים כנראה שלא יהיה ניתן להוריד, בטח שלא בתקופה או בשנים הקרובות אלא עם כן יהיה שינוי דרסטי מבחינת התפיסה של גוגל במיון אתרים טובים ופחות טובים (לגולש).
אגב, חייב לחלוק על מה שאמרת בנוגע לכך שקישורים זה הפרמטר היחידי כי זה ממש לא כך, כיום כל מי שמקדם אך ורק ע"י קישורים ספק רב אם יצליח.

לסיכומו של עניין השינויים של גוגל הביאו לכך שאנשים המנסים לקדם באופן עצמאי את האתר שלהם ואנשי SEO שלא ממש מתמחים בתחום יגיעו בדיוק לתוצאה ההפוכה לה הם ציפו.

שיהיה לכולם בהצלחה,
OfirGroup

אופיר שלום רב,

דע לך שיש חברות שמבצעות החלפות קישורים בלבד עם מעט מאוד שיווק חכם ויש להם קידום לא רע בכלל
מסכים איתך בכל הנוגע לקישורים אך השורה התחתונה היא הקישור ואיכותו, יש מקדמים שעובדים קשה ביצירת קישורים מלאכותיים, ויש מקדמים שמעדיפים לשים הרבה כסף על תוכן מקצועי ואיכותי שיביא את הגולשים לשתף את התכנים שקראו ברשתות חברתיות אליהם הם מנויים ואף לשלוח לחברים שלהם במייל זו השאיפה של גוגל קישורים טבעיים לא מלאכותיים, אני חושב שגוגל מתקדמים דווקא לשלב הזה.

אני בכלל לא מציע קישורים בתחום, אני לא מתבסס בכלל על גוגל אלא אני מתבסס יותר על איכות התוכן ועל החשיפה שלו בפלטפורמות רבות ואני חושב שזה מה שמקדמי אתרים צריכים לעשות ובראש ובראשונה לא לצאת מנקודת הנחה כמו שכתבת קישורים או תוכן או להנעל על פרמטר אחד אלא סך כלל הפרמטרים כמו: ניוזלטר, וידיאו, תוכן בבלוגים ואתרי מאמרים ובאתר ועוד...
הנכתב במאמר הוא כללי ולא בא להמליץ על דרך כלשהי לקידום אלא הוא מאוד כללי ביותר

בברכה,

ברק

מנהל הפורום
1000+

לא מתווכחת עם מה שכתבו והגיבו. מנסיון, מומלץ לעבוד עם מומחים בתחום שיודעים ומכירים את השינויים שנעשים חדשות לבקרים במנועי החיפוש ובאלגוריתמים.

נשמע מעניין, לאחרונה הבנתי שיש הרבה שינויים בכל מה שקשור לשיווק האינטרנטי.

חבר המלץי לי על חברה שהוא ממש היה מרוצה מהשירות שלהם, אני שם פה את הקישור שלהם למי שצריך.

בהצלחה!

זה הקישור:
חברה לשיווק באינטרנט

הרעיון הכללי נכון  אין ספק שהשיטות השתנו בכל יום עולה רעיון חדש למישהו אני חושב שאם כבר אתם מחפשים אנשים מקצעונים אני ממליץ לכם לפנות לחברת SEOWHO הטובים בשוק השיווק קידום אתרים בכל חלקי הארץ תוצאות מושלמות

קידום אתרים זה תחום דינמי.

תמיד צריך להיות עם אצבע על הדופק. כדי לעשות קידום אתרים נכון יש להשקיע בתוכן טוב וקישורים איכותיים באמת.

מסכים. קידום אתר זה למקצוענים.

אני חושב שכל אחד יכול לקדם אתרים, רק צריך לקחת קורס קידום אתרים במקום אכותי, ואז אפשר יהיה לחסוך די הרבה מהעלויות של הקידום העצמאי.

הנה ספר שיכול לעזור בהקשר של קידום בגוגל: http://bit.ly/1XpnkDt מומלץ!

אני חושב שצריך מקצועיות יסודיות ומקדם אתרים מקצועי או חברה לקידום אתרים שיש לה ניסיון כמה שנים טובות בעולם ה-SEO שבאמת נותנת עבודה ותוצאות.נכון להיום יש הרבה כלים להצלחה במידה ואתם מחפשים מקצועיות תלחצו על הלינק emo_02.png
בהצלחה !

תודה אליקו יש היום שלל חברות קידום אתרים,

לדעת לבחור את החברה הכי טובה? זאת שאלה שניתן לפתור בקלות!

תרשמו קידום אתרים תראו איפה הם נמצאים ואז תוכלו לדעת מה הכח של החברה!

עבור לעמוד
,
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: yosi agam
עבור לפורום:
קידום אתרים
בחר
בחר