קידום אתרים

הי אלי 

רוב תודות על ההמלצה. השוק רווי במגוון רחב של חברות שמבצעות קידום אתרים בגוגל, ולעיתים קשה מאוד לבחור במקדם ספציפי איתו כדאי לעבוד. נוסף על כך, התחום של קידום אתרים מצריך פעמים רבות לסמוך על איש המקצוע איתו עובדים, מאחר ולעיתים התוצאות יכולות לקחת זמן (בעיקר אם בוחרים באפיק של קידום אתרים אורגני). אחת הדרכים הטובות ביותר לבחון את הסוגיה היא באמצעות המלצות של לקוחות קודמים שהיו מרוצים, כך שיש סיכוי גבוה שגם אתם תהיו מרוצים מההתנהלות ומהמחירים. 

בהצלחה! 

תודה על ההמלצה. לפעמים כדי ליצור קידום אידיאלי כדאי לטפל גם בקידום ממומן וגם בקידום אורגני. הקידום הממומן מאפשר חשיפה מיידית ללקוחות כך שהעסק יכול להרוויח במיידי. הקידום האורגני מספק חשיפה איכותית יותר, אך בגלל שלוקח כמה חודשים לרוב להשיג תוצאות טובות באורגני, מומלץ לשלב בין השניים לפחות בהתחלה כשהמיקומים באורגני אינם גבוהים עדיין.

לעוד מידע על קידום ממומן ואורגני, ניתן להיכנס לכאן:

http://nirocom.co.il/ 

הי חברים :) 

מסכים לגמירי עם מה שכתבתם, ותודה על ההמלצות. שיווק וקידום טוב ברשת צריכים להיות מורכבים מאפיקים שונים, ולשלב קידום אורגני, ממומן, קישום ברשתות החברתיות ועוד. מצרף לכם כאן קצת מאמרים שנכתבו על ידי נציגים של חברת נטוורק טיים, אחת החברות המובילות בשוק בתחום, ואני מניח שזה יכול ללמד אתכם דבר או שניים על התחום. 

עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
קידום אתרים
בחר
בחר