פינוי דירה בחינם

פינוי דירה בחינם

מוצא"ש לפני שבועיים אני יושב בביתי מדליק את נר ההבדלה ומברך לשבוע טוב את כל בני ביתי מריח את הבשמים והטלפון מצלצל ואני מסיים בנחת מתקשר חזרה וקול נשי נעים עונה לי שבוע טוב אני מברך והיא חוזרת שבוע טוב אני מציג את עצמי ושואל לרצונה ומציג את עצמי כן כן אותך חיפשתי חברה שביצעת את פינוי תכולת דירה שירשה והמליצה עלייך ירשתי דירה מאימי ז"ל ויש לי שם המון חפצים ישנים ואני אובדת עצות הכל ישן כבד מאד ברצוני שתבוא ותפנה את תכולת הדירה,ואני שואל היכן את מתגוררת דולה את הפרטים ההכרחים ומבקש ממנה מחר בבוקר ב"ה נתקשר למוקד 106 נברר מתי יום הפינוי ברחובך  ואכן כך היה למזלה הפינוי היה ביום שני וביצענו את פינוי תכולת הדירה כבר למחרת היום הפינוי נערך בתל אביב במרכז העיר פינוי מאד קשה מנטלי רוחני ונפשי לכולנו נערך לאורך כל היום עד הערב כשבמהלך הפינוי הצטרכנו לפנות המון פריטים הן גדולים ריהוט ישן ובלוי והן פריטים קטנים כשבספו של יום הייתה הדירה המפונה מבהיקה בניקיונה ומוכנה למסעה הבאה השכרה מכירה

רוצים לפנות את דירתכם עם המפנה הטוב בארץ ובחינם?? 

פינוי תכולת דירה מענה מקצועי ומהיר
בא לתת פתרון ומענה לכל אלו שנותרו עם דירה או ירושה ועיזבון שיש בהם ריבוי של חפצים ישנים כבדים וגם חפצים קטנים וקשה להם לפנות את הדירה בעצמם הן מנטלית ורגשית והן פיזית פינוי דירה  פינוי תכולת דירה נעשה על ידי בחינם נותן מענה מושלם יעיל ומקצועי למנהלי עיזבון יורשים ולמעשה לכל מי שזקוק לפינוי דירה, פינוי תכולת דירה, פינוי ירושה,פינוי ועיזבון, פינוי ירושה ועיזבון  ולא אוהב לשלם כסף, פשוט ישיר והגון ולאלו שתכולת הדירה שנותרה מהווה קושי  הן בפינוי שלה בשינוע שלה  לאתרי מחזור ופשוט לא מסוגלים להתמודד עם פינוי תכולת דירה,והקושי הפיזי הנפשי והרגשי שמתלווה למהלך הזה  של פינוי תכולת דירה
מי זקוק לפינוי תכולת דירה
לא מעט אנשים  נפטרים מן העולם ,ומותירים את מפעל עולמם, בצורת מוצרי צריכה ריהוט מוצרי חשמל מזנונים כבדים וישנים כלי מטבח אנחנו קונים וקונים את שאנו צריכים לחיינו הן לנוי והן לניהול יום יומי של חיינו ארונות מעץ כבד כלי נוי ישנים הורינו והמבוגרים לעתים נטו לחסכנות מסוימת ולא נפטרו מהדברים הישנים שקנו וקנו ולכן כשיורש מנהל עיזבון מקבל דירה בדרך כלל היא מלאה בריהוט ובציוד ישן ומסורבל שקשה לשינוע לפירוק להובלה,לרוב כיורש  לפחות אני יודע שאין אנו זקוקים למרבית הציוד שנותר מאחור לא כולנו

פינוי תכולת דירה בראשון לציון

אוהבים ציוד של נפטר מה עוד שהוא די ישן מסורבל די כבד ומועד להשלכה מניסיון קשה לפנות לבד ,וכל חפץ מזכיר תקופת חיים   קשה מאד לפנות לבד, חלקנו  משליכים לבד  לאשפה  או החוצה ולחלקנו קשה עד מאד הן פיזית  הן רוחנית  והן רגשית לנגוע בדברי הנפטר יש בנו רתיעה טבעית ורוחנית מנושא זה
כיצד הגעתי לעיסוק של פינוי תכולת דירה
לפני תקופה ארוכה  הגיתי רעיון  כיצד להתפרנס  מפינוי  דירות כאלה ומאידך להמשיך בדרכי לנהוג בחסד רב עם הסביבה שלי בכל דירות העיזבון הירושה נמצאים חפצים ללא דורש מיותרים לכאורה מניסיון אישי שלי במקום  לזרוק תרמתי וכך הגעתי לפינוי תכולת דירה  בחינם רגע לפני פינוי דירה בתחילה פניתי לאגודות  אבל לפליאתי הרבה לא היה רכב לא היה נהג ומצאתי את עצמי משרך  דרכי עם רכב מלא דברים ונותן לאגודות ולכל מי שבעצם הסכים לקחת ממני. ברגע הזה הבנתי  שאני יכול גם להתפרנס מהנושא  הזה וגם לתרום  לאגודות לאנשים פרטים לתת מעשר וצדקה הוגנת  לכל דורש בעצם אני נוהג לתרום לאגודות צדקה  בראשון לציון עניין של חיים. פתחי עולם,ויצו, אגודת אל סם,ולאנשים פרטים. בשוק הפשפשים ביפו אני דוגל בנתינת צדקה מוחלטת,ומקפיד על נתינת מעשר  מסך התכולה 
מעבר הורים לבית אבות
ישנם לא מעט מצבים שהורים עוברים מבית גדול לחדר יחיד בבית אבות, במקרה זה נותרים חפצים רבים ללא שימוש וחבל לזרוק אותם  במקרה הנ"ל נשמח לבוא לקחת את שנותר בחינם ללא הוצאה כספית שלכם כך  תוכלו להשכיר למכור את הנכס בקלות רבה

וידאו של YouTube

ובמהרה נקי מכל חפץ  ובחינם,דף הבית

מעבר לחו"ל לעבודה
ומכל מיני סיבות עם חוזה ארוך טווח או עזיבה לא עלינו  גם במקרה זה  אין צורך לשכור מחסן ערובה או מחסן שיעלה לכם  הון  אנחנו פשוט נבוא  ניקח בחינם  את שתרצו לתת  בשמחה ושוב פינוי תכולת הדירה הוא בחינם,
אגרן כפייתי
איסוף כפייתי אגרן כפייתי הוא  ליקוי  נפשי שבו האדם אוסף  ואוסף כל מיני חפצים שונים ונקשר לחפצים האלו לא פעם ראיתי וזה מגובה בתמונות  דירות מלאות עד אפס מקום שקיות קרטונים בגדים וכל מיני  דברים שנאגרו  לאורך חיים שלמים במקרה זה אני בא מפנה  ושוב פינוי דירת אגרן כפייתי בחינם ללא אגורה שחוקה  רק  תמורת החפצים  שנאגרו ונאגרו  רובם הולכים  לאגודות הצדקה ולנזקקים למעט חפצים שהם פרנסתי תוך התחיבות לנתינת מעשר  גם מהחפצים שהם פרנסתי היחידה בעצם, פינוי דירת אגרן כפייתי
פינוי מחסני ועד ומקלטים מחסני חנויות ועסקים
 במקרה זה יש מצב שמוכרים נכס  ונותר מחסן מלא ציוד ישן מאובק מחסן ועד מתפקע  וגורם למטרד תברואתי  ענק בית גידול מושלם לעכברים  נחשים מקקים ועוד  מקלט  הבית שדיירים שמים בו חפצים ללא אבחנה  ובימים  אלו אנחנו  צריכים מקלט  נקי מוכן  לחלוטין ומחסן ועד שאינו משמש בית גידול למזיקים  ולטורפים  שלהם  גם במקרה זה  נבוא ניקח בשמחה רבה  אבל בבקשה ממכם פרנסתי  מבוססת על חפצים קטנים ולא ריהוט בכדי שאוכל לפנות ריהוט וציוד כבד אני צריך גם  חפצים קטנים  בהחלט,אני נוהג למיין את תכולת הדירה הירושה העיזבון משתדל  למעט בזריקת החפצים למעט אלו שבאמת אשפה,ממיין  מה עובר לצדקה.  מה עובר למכירה  מה לאגודות הצדקה ומה להשלכה לזבל ללא תמורה כספית  רק תמורת חפצי הבית השונים  והקטנים  נשמח לשמח אתכם וגם אחרים  בכבוד רב אבי עצות לחלוקת רכוש
מהיום  שקראתם כאן פינוי תכולת דירה עיזבון ירושה בחינם  
אין צורך לשלם יותר לאף אחד
הלקוחות שלנו
משפרי דיור  זוג מרעננה שעבר מווילה למגדל בתל אביב והדירה במגדל חצי בדיוק מגודל הווילה יורשים של  דירות הוריהם שרוצים לממש את הנכס או למקסם אותו בהשכרת הנכס או מכירתו מנהלי עיזבונות לעו"ד  שעיסוקם העיקרי ניהול נכסים עבור אחרים. יורשים שירשו דירה ורוצים למקסם את הנכס להשכירו או למכרו יורשים שירשו דירה בדמי פתח וחייבים להחזיר את הנכס לבעליהם או שמכרו אותו מנהלי מחסני ערובה שלא שילמו להם ובעצם כלמי שיש לו תכולת דירה  ישנה  הוא הלקוח שלנו אנחנו מכבדים את לקוחותנו ומתייחסים אליהם בכבוד הראוי ביותר משתדלים לתת להם את המקסימום האפשרי שאפשר עם מומחיות מוכחת ועיקר העיקרים הפינוי יהיה בחינם 
מה כולל שרות פינוי  תכולת דירה
א}מענה מהיר ומיידי

ב}פגישה ראשונית ולא מחייבת יצירת קשר ראשוני 

ג}הדרכה ראשונית והסברים ויעוץ מקצועי

ד}פינוי הדירה מכל חפצי הבית לפי הצרכים שלכם

ה}הובלת החפצים הישנים לאתרי פינוי אשפה מורשים

ו}יחס אישי הוגן ומסור מאד

ז}השארת הנכס נקי ומבהיק

וח}בעיקר הפינוי יהיה מקצועי לחלוטין ובחינם

ט}במקרה של רצונכם למכור את תכולת דירה סיכום על רכישה

מי שבכל זאת מעוניין בפינוי איכותי ומקצועי בחיר שפוי שיפנה לפינוי יוסף הם הכי טובים שיש.

http://www.yosef-pinui.co.il/

כתבה מצויינת ומועילה, אבל חשוב לזכור שכאשר מדובר על דירה של הורים מבוגרים ניתן להפיק מקסימום רווח אם מוכרים את החפצים הישנים ישירות לאספן. רצב קישור לאתר של אספן http://www.yosefus.com/. 

או חפשו בגוגל יוסף האוסף

אם לא מכירים את החברה עדיף כבר לפנות לחברות שיש להם אסמכתה על ההמלצות. אני פניתי לדרור פינויים שהיה עמוס בעבודות אבל הפנה אותי לירדני פינויים. הבנתי ממנו שהם עובדים ביחד.

אם לא מכירים את החברה עדיף כבר לפנות לחברות שיש להם אסמכתה על ההמלצות. אני פניתי לדרור פינויים שהיה עמוס בעבודות אבל הפנה אותי לירדני פינויים. הבנתי ממנו שהם עובדים ביחד.

כן, דרור פינויים באמת עמוס בעבודות מתברר. אני הגעתי אליו דרך דף הפייסבוק אחרי שקראנו סיפור פינוי דירה מעניין במיוחד והבנו שכדאי לחכות. בפועל, פינוי תכולת הדירה איתו התרחש רק שבועיים אחרי אבל היה שווה לחכות (והוא גם כתב על הפינוי סיפור באתר שלו)

למה לשלם על פינוי דירה כאשר אפשר לפנות לאבי פינוי דירה המפנה הכי ותיק שיש הראשון

פינוי דירה עיזבון בחינם אבי פינוי דירה בחינם

https://sites.google.com/site/pinoydira/

אני  חושב שהבחור שכתב את הפוסט הוא המקצוען האמיתי בעולם פינוי הדירה

https://sites.google.com/site/pinoydira/

אני יכולה להמליץ על חברה לפינוי דירות שיצא לי להתנסות איתה ואני מאוד מרוצה מהשרות והקצועיות שלהם, וגם הם עושים פינוי דירות בחינם, ממליצה לכם לבדוק את השרות שלהם: http://www.adigalit.co.il/ תפנו אליהם, הם ישמחו לעזור בכל נושא. 

תודה לכולם על העצות הטובות והמועילות אבל בחרתי באלון פינוי דירה לביצוע של פינוי הדירה הזאת וקיבלתי ביצוע מושלם האריזה פינוי הציוד הישן נעשו ברצף ובקלילות כל הזבל פונה לאתר מורשה וקיסלתי בית חדש נקי והיה שם ציוד למכביר

יש גם חברות אחרות בעלות מוניטין משובח ואיכות עבודה מושלמת אחת מהן היא

אלון פינוי דירה

ממליצה בחום על גל הפינויים!

שאימי עברה לבית אבות הם פינו לה ללא עלות את הדירה מהחפצים הישנים שהיא החזיקה.

זה האתר שלהם:  http://www.pinuy-dira.co.il/

תודה על הכתבה המצויינת! אני מצטרפת להמלצות ומעוניינת להמליץ על פינוי דירה בירושלים שעשינו בבית של הורי ז"ל והם עשו עבודה מקצועית ובצורה רגישה ומתחשבת. 

תודה על המידע! אני ממליץ בחום על חברת פינוי בזמן שעזרו בפינוי הדירה של אמי שנפטרה תוך מספר ימים בודדים. הם היו מאד מקצועיים וממש אדיביםץ

עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
תמ"א 38
בחר
בחר