פינוי בינוי - תעדוף דירות קטנות

לקראת פינוי בינוי, בבניין הקיים יש 6 סוגי גודל דירות כאשר ההפרש בין הקטנות ביותר לגדולות ביותר הוא כ 35 מ"ר(65%). תכנון הפרויקט נותן עדיפות משמעותית לבעלי הדירות הקטנות לעומת הגדולות ויש לזה 3 סיבות: 
1. השיטה של הקצעת תוספת אחידה לשטח הדירות הקיימות (שיטת המטרים) ללא התחשבות בחלקה של כל דירה בשטח הכללי(שיטת האחוזים). 
2. הדירות הקטנות ביותר תקבלנה שטח נוסף כי בבניין החדש יהיו דירות גדולות יותר.
3. מכיוון שאסור לבנות מעל 120 מ"ר לבעלי הדירות הגדולות ביותר יתווספו רק 16 מ"ר ולא 25 מ"ר כמו לאחרות.
בגינן של 3 הסעיפים האלה הדירות הקטנות ביותר תקבלנה כ 40 מ"ר מ"ר יותר מאשר הגדולות ביותר.
אני כבעלת הדירה הגדולה ביותר נדרשת לחתום על ההסכמים עם משרד עו"ד והיזם. – מה עושים ? 

בתודה מראש

אלישבע

הובלות דירות לדיירים הנמצאים בתהליך פינוי בינוי , שירותי הובלה בפתח תקווה ובפריסה ארצית .הובלות במחירים נוחים (ניתן לשלם באמצעות כרטיס אשראי)פנו עוד היום לחברת וסטה הובלות ותקבלו הצעת מחיר משתלמת במיוחד נייד: 054-346-30-77 אדווארד 

הי אלישבע

ממליץ לך בחום לפנות לעורך דין מומחה בתחום הפינוי בינוי, ולהתייעץ איתו לגבי הזכויות המגיעים לך. אני לא יודע לייעץ לך לגבי הבעיה מהידע האישי שלי, אבל בתור אחד שהבניין שלו עבר תהליך של פינוי בינוי, אני כן יכול להמליץ לך על משרד עורכי דין שיוכלו לסייע, ועזרו לי לאורך כל התהליך. תוכלי למצוא עוד פרטים כאן.

עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
תמ"א 38
בחר
בחר